Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 54 gostiju pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

Na nagovor mog mlaðeg sina èiji drugari rade u servisu Dukati, oteram hondu na detaljan pregled kod njih. Prvi utisak je bio izuzetno pozitivan. To nije servis u klasiènom smislu; to je salon za prodaju eksluzivnih motora u èijem sklopu je i pomenuti servis. Sam servis ne razlikuje se od salona; sve je besprekorno èisto, moderno i savremeno. Pogled na izlo¾bene modele te renomirane marke, prosto je izazivao uzdah; nisam ni znao kakve sve modele pravi ta kuæa. Panigale-a je suvi¹no pominjati. Tu je i par Bimota, zatim RR bmw-a i skoro kompletan asortiman Dukatija. Jednom reèju, savr¹enstvo. A zaposleni (posebno Marko), visoki profesionalci. Odnos izuzetno korektan, èak ¹ta vi¹e-prijateljski.Sve pohvale za njih i za njihov rad i odnos prema mu¹teriji. P.S. Konaèno opet sipao 300v. Zvuk motora potpuno drugaèiji.

Nikolaaaaw

Vise je za temu sta vam je danas izmamilo osmeh, dok se ne namontira  [yahoo]

Lazic

Namestio oprugu od æopave... Po¹to sam je prvo izgubio... Pa na¹ao... ;D

mali_zmaj

Bolje da si sto eura na¹ao... ;)

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

joka


Lazic

Jes' brate, mogla je da odleti u tri lepe i da je ne naðem... :o ;D Imam blizu kuæe 20 metara off-a kuda ponekad proletim da isprepadam kom¹iluk, sad su ki¹e napravile kanale, upadnem u jedan, æopava zapne i odleti feder, primetio da ne¹to èangrlja kad sam si¹ao na asfalt, parkirao se, smorio kako æu danas na posao, vratio nazad, na¹ao prokletinju, montirao je... Kez od uva do uva.... ;D A ba¹ sam se smorio pre toga... ;D Inaèe, opruga mo¾e da odleti zato ¹to je zakaèena na potpuno nepredviðeno mesto, jer mi je pro¹le jeseni kad sam pao puklo govance za koji se kaèi... :o ;D

mrle

Izvadio desni polurep, par onih plastika oko ¹topaljke iz gepeka gde se voze mesec dana i doneo ih na posao. Kolega mi je Brkin kom¹ija, pa da mu ih odnese.
Bitno je da se polako re¹avaju posledice sudara. (Bio 6.10. sada jo¹ malo godinu dana).

Lazic

Hvala na podseæanju... :P :D :-*


Podmazaoooo lanaaaaac... ;D Uspeo da èuènem... :D

stilgar

Cekamo da javis da si uspeo da ustanes, il da saljemo ekipu da ti pomogne :)

Lazic


stilgar


viper

Polomio se nosaè sirene pa sam morao da napravim nov.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Nije danas ali juce... namontirao onu prednju gumu i razradio jedna kljesta... guma odmah prosla atest na putu SD-Cacak, polozila je :D Koliko mi se cini vise ni ne vuce uopste na stranu kad se sklone ruke sa heblova ali uganuo jutros u pola 5 nogu tako da sam 150km vozio saltajuci petom pa nisam nesto imao volje niti da ga ganjam tako niti da isprobavam... :D Dobro da sam posle 300 kremica uopste prohodao kolko-tolko normalno a menjac je taman razradio :D

Sve je bilo ok, skinuo inace samo jedna kljesta a druga ostala na motoru... posto vidim plocice imaju jos prilicno mesa onako na prvi pogled a sve je bilo ok reko da ne diram nista tu... medjutim da vratim posle, tocak na ona desna udje lagano, zavijem ga i da namestim druga kljesta... morao da ih kuckam cekicem... aj reko leci ce to posle prve voznje, al jok... pustim gas, tacno se oseca kako sam usporava i u rikverc ne mogu da ga guram... skinem to, igrao se malo uljem i stegama i sad radi super :D





~350km ovih dana, taman je protego malo tockove :D Nek sad odmori malo on, a moram i ja :D

lord_oblivion

Detaljno oprao motor, skinuo vi¹estruke slojeve zemlje, sasu¹enog blata i trave, èak iskopao i poneki zaostali kamièak.
Pregledao ¾ice na toèkovima, sve ¹rafove, vratio du¾i lanèanik napred i desni retrovizor, ¹trcnuo WD u kapicu sveæice.
Po¹to mi desna strana migavaca prestala da radi tamo negde jo¹ u Pirotu, sredio i to.
Èepove nisam skidao, ostavio sam za sledeæi vikend  :)

Inaèe, jedini kvar na celom putu od 14 dana su ti desni migavci  :D

E da, nisam stigao da operem filter za vazduh, to æu ovih dana.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Jebala vas koèiona klje¹ta, danas primetim na blagoj uzbrdici da imam ruènu... :o Doðem kuæi, zadnji disk usijan, a juèe skoro 500km, jebah majku jednoj ploèici, al' bar je izdr¾ala 4 godine... :D Elem, gumica èitava, klip k'o nov, glavila jedna ploèica(veæa), oèistio, podmazao, vratio, sutra test... :D

Sad mi treba jedna ploèica... :D

Bori¹a

ako ti pasuje od honde imam ja plocice u jako solidnom stanju

Lazic

Daj sliku... :D Imam dve te manje dobre i dve veæe, samo plek... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2016, 23:55
Daj sliku... :D Imam dve te manje dobre i dve veæe, samo plek... ;D
sad je vreme da pocnes da koristis prednju kocnicu :)

Glava Dole

i ja koristim samo zadnju kad god mogu, a i pri naglim kocenjima i zadnju i prednju... na BJPickitos me napali kad sam to reko, sve neki trkaci koji sa staze ne silaze... zasto da kupujem dva seta plocica ako mogu samo jedan :D Logicno, zar ne? A jos mi je i motor mnogo stabilniji tako, sigurnije se jednostavno osecam kad kocim sa obe :D

Lazic

Citat: stilgar poslato 30 Avgust, 2016, 00:05
Citat: Laziæ poslato 29 Avgust, 2016, 23:55
Daj sliku... :D Imam dve te manje dobre i dve veæe, samo plek... ;D
sad je vreme da pocnes da koristis prednju kocnicu :)
Koristim je odavno veæ, al' se i dalje tro¹i sporo za medalju... ;D Nego u njoj imam vazduha(jebeno me mrzi da ga ispu¹tam, po¹to samo malo nadrukam pre vo¾nje), ali juèe sam se malo utronjao na jednom sila¾enju na put, ba¹ strmo a ona propade... :o ;D


@Lo¹mi96:
Da vozi¹ klea znao bi za¹to mora stalno sa obe... Jedna nije dovoljna, jedva obe... ;D