Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 49 gostiju pregledaju ovu temu.

Nikolaaaaw

Danas ispolirao vizir i skinuo nesto nalepnica, ima jos dosta da se skida  [panic]

bobangsxr

Kupio akumulator i zamenio... stari me izdao 2 km od kuce pa sam morao da guram  ;D

DebeliZmaj

nije danas .. .juche ...
napravio dil za promenu koski
i kod drugog coveka da mi pravi
nosac kufera zadnji :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: bobangsxr poslato 11 Avgust, 2016, 22:56
Kupio akumulator i zamenio... stari me izdao 2 km od kuce pa sam morao da guram  ;D

nije mogao ni na gurku da upali ? :(
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gvozden

Sklopio bedeviju, jos da dobijem famozni COC papir od uvoznika i konacno da je registrujem ...






Boban_m


Gvozden

Nisam je rasturao u sraf i farbao svaki delic, vise sam menjao sklopove. Bukvalno je sve novo.
Pa na zimu, plastificiranje rama i mozda nova kolor shema.
Od ovog

do kompletnog je zanimljiva zajebancija :D






lord_oblivion

Juèe promenio ulje i filter, danas montirao èupave gume, ujutru gas Stara via Tekija  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

castor

Samo majketi dopuni onu èantricu za ulje. Gledam je jutros, zvrji prazna i ne kaplje ulje na asfalt... ;)

U¾ivajte!
It's the ride that matters, not the bike…

K0le


lord_oblivion

Citat: castor poslato 12 Avgust, 2016, 22:17
Samo majketi dopuni onu èantricu za ulje. Gledam je jutros, zvrji prazna i ne kaplje ulje na asfalt... ;)

U¾ivajte!
[thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

dobro izgleda tandzara
nes menjas izduv i migavce?

Gvozden

Mozda izduv... mada nije ona za druge izduve, . bucna je ,a zvuk , pa bas i nije za primer.  Ovaj standardni je pogodjen u dlaku.
Glupavo mi se cuje naspram V agregata, priznajem. Ali za ostalo sije Afriku. Samo sto niko nije blesav ko ja da sredi ceo agregat kako treba..
Zmigavci, ono neka ih veliki.. moram crash bar da stavim i imam kompletan wing rack za nju spreman. MEnjao sam sve od kormana , podizaca, glave, gumice ventila, vodjice ventila , dihtova, kvacilo, spaneri. komplet novi karburatori, lanac lacanici, lezaji tockova, viljuske, upravljaca, cak i  ventil uljen magistrale i sto qrc-a... farovi, nosaci, sajle grejaci, gume, opruge vila, semerinzi, harmonike...
Sad me jebu za COC sertifikat za agregat... i eto propustam voznje i neke lepe zuraje.. :(
Odo na more da drndam gtx dok ne vrisne.. :D

Lazic


Biker-Boy

Napokon danas skroz zavrsio nosac kofera, a bio je gotov jos pre mora, ali ga nisam ufarbao redovno jer mi crko sprej tj. nestalo farbe, i sad sam ga skinuo i ufarbao za sve pare, za varenje je zasluzan cale, a ja sam smislio konstrukciju, nosac je odradio vec 2000km sa pretovarenim koferom od 46litara i ni makac :)







I feel the need..... the need for speed !!!


Biker-Boy

Citat: Bori¹a poslato 13 Avgust, 2016, 22:19
Citat: Biker-Boy poslato 13 Avgust, 2016, 22:13
crko sprej

[rofl] [rofl] [rofl]
Ma idi begaj, imam ga vec par godina, nekoliko puta sam ga koristio i konto sam da je kuckin sin pri kraju, al ajd, reko valjda ce izdrzati jos jedno farbanje, nije ono velika stvar, al oces kurac, riknuo je,  jedva sam jedan tanak sloj napravio  [veryangry] :'(
I feel the need..... the need for speed !!!

Gvozden

Citat: Laziæ poslato 13 Avgust, 2016, 15:27
©to te jebu?
Pa sad treba da imas neki papir, sertifikat proizvodjaca ( COC sertifikat) da je to sto si zamenio agregat ( iako je isti tip, sve ) , da je to kao ok.
I inace to se placa oko 6.000 u platneru ili Barel nebitno. Bitno da AKO moze da se izvadi onda se ceka do 45 dana. I to je to.
I eto, cekam...

Boban_m

45 dana jbt da neko udari pecat. Nemam rijeci.

Lazic

Zemlja glupih, neobrazovanih, primitivnih, polupismenih i uglavnom zlih birokrata...