Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 08 Avgust, 2016, 10:14
Za poziciju i eventualno osvetljenje slepera na 10-15m ispred su sasvim dovoljna a jos i automatska... gde ces veci luksuz ;D
Ma idi bre... :o

Lazic

Ojaèao pukotine na ploèi od kofera(takvu sam dobio pre 3 godine), dodao jo¹ vezica koje dr¾e ploèu, nabud¾io led stop svetlo koje sam ranije dva puta bud¾io u kofer, kupio ga od Uffa pre 6 godina, nije bilo moguænosti da ga treæi put nabud¾im u kofer... Dosta za danas... ;D













Bori¹a

imam ja da ti prodam povoljno novu plocu za kofer

Darko

Lazicu , jel ovo zadnji migavci , protiv uroka ovako razliciti ?

[rofl]

mali_zmaj

Ja sam kriv za zmigavce,nikako da ih prebacim do BG,skupljaju prasinu kod mene..,jbg. Lazicu saljem ih prvom prilikom...,izvinjavam se...
jin-jang

Glava Dole

retrovizori takodje [rofl] Znaci lazic moj idol [rofl]

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 08 Avgust, 2016, 21:18
Ojaèao pukotine na ploèi od kofera(takvu sam dobio pre 3 godine), dodao jo¹ vezica koje dr¾e ploèu, nabud¾io led stop svetlo koje sam ranije dva puta bud¾io u kofer, kupio ga od Uffa pre 6 godina, nije bilo moguænosti da ga treæi put nabud¾im u kofer... Dosta za danas... ;D









Bolje promeni tu raspalu plocu, jer ako ode ploca u kurac, ode s njom i onaj lepi kofer, grehota , ima to u oglasima za iljadu dve
I feel the need..... the need for speed !!!

Kalesin

Eeeee Lazicu...imam jedan "letrovizor" za tebe okrugao :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Darko


Lazic

#3429
Citat: Bori¹a poslato 08 Avgust, 2016, 21:25
imam ja da ti prodam povoljno novu plocu za kofer
Ako je za Givi/Kapu... :-*


Citat: Darko poslato 08 Avgust, 2016, 21:27
Lazicu , jel ovo zadnji migavci , protiv uroka ovako razliciti ?

[rofl]
Levi je original(poslednji koji se jo¹ dr¾i), desni je sa Stila karavana prednji desni... :o ;D Slupao se neki d¾anki ispred firme, preteklo staklo migavca... ;D


Citat: Biker-Boy poslato 08 Avgust, 2016, 21:38
Bolje promeni tu raspalu plocu, jer ako ode ploca u kurac, ode s njom i onaj lepi kofer, grehota , ima to u oglasima za iljadu dve
Ma nema gde, samo je malo napukla tamo gde sam je ojaèao plekom od kuæi¹ta za pc i hol ¹rafovima... ;D


Citat: Kalesin poslato 08 Avgust, 2016, 22:06
Eeeee Lazicu...imam jedan "letrovizor" za tebe okrugao :)

:-* [srce]

Citat: Darko poslato 08 Avgust, 2016, 22:08
ili dva ili ni jedan !!!

hahahaha
Ili u bronzu ili neæu ni da ga pravim... ;D



Citat: mali_zmaj poslato 08 Avgust, 2016, 21:30
Ja sam kriv za zmigavce,nikako da ih prebacim do BG,skupljaju prasinu kod mene..,jbg. Lazicu saljem ih prvom prilikom...,izvinjavam se...
Opu¹teno, uskoro æu imati brdo migavaca za rezervu i poklanjanje... ;D :-* [srce]

E, odoste svi u ¹ta vam je danas izmamilo osmeh... ;D :-*




Darko

kupio K2 , skinuo lancobran i deklu kod prednjeg lancanika i ocistio sva moguca govna koja su tu bila ... posto vise nema spreja za lanac koji se tu talozio i pravio tonu sranja , nadam se da ce ovo potrajati sada...

podmazao sajlu kvacila












mkt

ja sredio pinjon, struju, ugradio uicnicu 12v, ocistio lanac, zamenio razladnu tecnoist, podmazao sajlu kvacila. sredio copu
ostalo samo ulje, filter, pranje

lord_oblivion

Juèe, zamenio le¾ajeve u toèkovima. Mogli su jo¹ al' aj' da ne izazivam :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Ne podsecaj me, trebaju mi i oni kad budem menjao gumu za svaki slucaj... pa semerinzi... pa fork oil... da serem pare ne bi bilo dovoljno :D

UFF

Citat: Darko poslato 08 Avgust, 2016, 01:51
A mono viljuska - pa stvar ukusa... meni je 3 put lepsa viljuska od r1 nego od cb1000

ma da bre ta mono viljuska na toj hondi glupost teska ne zna se da li je losije funkcionalno ili estetsko resenje

http://www.gtvautoparts.com/detales2/1722884.jpeg

Darko

Kako god da je , meni je ipak lepsa od R1


Lazic

Opet podmazao lanac, poèinjem da se brinem za sebe... ;D

@Darko:
Ne smem da skinem deklu lanèanika, napa¹æe me ne¹to... :D

Bori¹a

makinjo kaze 'samo sto kiseli macici nisu poceli da iskacu' [rofl]

UFF

Citat: Darko poslato 09 Avgust, 2016, 23:46
Kako god da je , meni je ipak lepsa od R1



daj fotku i sa druge strane :D

ah da moja nema potrebu za drugom stranom tako da kakva god da je ta sa druge strane (a ruznija je) ova je lepsa jer tocak lebdi u vazduhu  [rofl]

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 09 Avgust, 2016, 23:54
makinjo kaze 'samo sto kiseli macici nisu poceli da iskacu' [rofl]
Da si mi ¾iv i zdrav, proizvodio sam esenciju kiselih maèiæa pre 20 godina.... :D