Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Vi¹e nema ANDREJA duborez na sred kofera :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

A stari sredi za rezervu, smirgla i jedan bamper sprej od 400din i neka ga u nekom cosku :D To je prekorisna stvar, ja bez ranca ne smem da mrdnem nigde... al jbg mom bi kofer stajao ko piletu sise...

Andreja

Jebe¹ izgled, gledaj funkciju. Da se ne la¾emo, nije to Ducati Panigale pa da æe kofer da ga usere. Progledaæe¹ sa koferom (delimo mi¹ljenje da su uglavnom ru¾ni, ako se ja pitam, koferi dobro stoje samo na velikim tourerima i velikim endurima).
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

ja se odmorio kad sam okacio kofer
motor mi je prelep pa mu kvari izgled [rofl] [rofl] [rofl]
al zato spakujem sve za more u njega i vozim kao covek

Glava Dole

Al opet to nisu R motori, ovaj i ovako nije neki lepotan(koliko god ga ja voleo) bojim se da ga ne usere jos vise kofer... nmp ni ja kako bi to izgledalo a i treba mi neki home made nosac, pravljen od nule prema motoru... na kiviju ga imam i sasvim mu ok stoji ali on je naked... vec i fabricki imao postolje za kofer...

UFF

Citat: Darko poslato 07 Avgust, 2016, 05:14
Objasni nama neukima , kako pomocu ovoga zatezes lanac , majke ti ?


nije to za vas vozace motora od pre hrista kojima se ni svetla sama ne pale a zamisli tek tu naucnu fantastiku da je felna samo na jednoj viljusci i da se skida kao koz automobila bez da diras lanac  [rofl]

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2016, 20:35




e fala qrcu tj filipu da ti vise ne gledam onaj oljusceni raspali kofer

PECA BMW

aha ali zato su lazicu migavci jos uvek naucna fantastika :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

jel se ovo blatobran drzi na sajlicama?

Andreja

Ne, to su vezice od nosaèa kofera.

Vezice, migavci, kofer ili ne, kako god, Laziæ ne silazi sa motora a mi ostali samo mo¾emo da palamudimo. Jebe se njemu za estetiku, neæe èovek da lovi pièoke motorèetom... Po mom mi¹ljenju, Æizal ubo su¹tinu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


Bori¹a

Citat: Andreja poslato 08 Avgust, 2016, 00:30
Ne, to su vezice od nosaèa kofera.

Vezice, migavci, kofer ili ne, kako god, Laziæ ne silazi sa motora a mi ostali samo mo¾emo da palamudimo. Jebe se njemu za estetiku, neæe èovek da lovi pièoke motorèetom... Po mom mi¹ljenju, Æizal ubo su¹tinu.

nije svima motor jedino prevozno sredstvo jbg

Lazic

Imam ja i auto, al' ko æe da se drka sa parkiranjem, paucima, ¹eta 500 metara od prvog mesta van zone... ;D

UFF

onaj ko vozi nesto gabaritno i onaj ko nece da kisne i da se smrzava zimi

kad malo bolje razmislim ja zivim na selu a nemam posla u gradu tako da idem samo do prodavnice i to one sa ogromnim parkingom :D

Bori¹a

po beogradu verujem da je lakse motorom... po cacku mi je lakse kolima... parking ima gde hoces, boli me kita ako zakacim negde itd 😃

VR 46

Citat: PECA BMW poslato 08 Avgust, 2016, 00:21
aha ali zato su lazicu migavci jos uvek naucna fantastika :D
Колико се сећам ја му поклонио неке мигавце... [zvizdi]
Twist of wrist!

Darko

Citat: UFF poslato 08 Avgust, 2016, 00:19
Citat: Darko poslato 07 Avgust, 2016, 05:14
Objasni nama neukima , kako pomocu ovoga zatezes lanac , majke ti ?


nije to za vas vozace motora od pre hrista kojima se ni svetla sama ne pale a zamisli tek tu naucnu fantastiku da je felna samo na jednoj viljusci


Hahahhaha ...  alo , moj motor stariji od tvog 2,3 god samo...aj da mi major ovo napisao , al kud ti :-)

Glava Dole

Meni se svetla sama pale, znaci ipak je moja yamahica jos uvek devojcica ;D

Darko

Ma pusti ga , prcka i on...

To sto se svetla sama pale je kurcina ako imas xenon....
A mono viljuska - pa stvar ukusa... meni je 3 put lepsa viljuska od r1 nego od cb1000

Lazic

Citat: Milos96 poslato 08 Avgust, 2016, 01:41
Meni se svetla sama pale, znaci ipak je moja yamahica jos uvek devojcica ;D
Koja svetla?

Glava Dole

Za poziciju i eventualno osvetljenje slepera na 10-15m ispred su sasvim dovoljna a jos i automatska... gde ces veci luksuz ;D