Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 06 Avgust, 2016, 00:30
Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2016, 00:27
ovo je bilo pre pranja... sad sam ga malo sredio :D nisam picajzla, meni je to prevozno sredstvo, trudim se da bude koliko toliko cisto i uredno...

nisam ni ja picajzla ali sto da nosim prljave gace kad ne moram ....
Gledajuæi po mom motoru, ja gaæe nisam promenio 6 godina, pa dva puta za mesec dana... ;D

Nikolaaaaw

Citat: BOKYBOY poslato 06 Avgust, 2016, 01:01
Citat: PECA BMW poslato 06 Avgust, 2016, 00:51
nece moci purolom ... ima da ti to mesto gde trljas napravi na sjajno da ne kazem hromirano .

to sto ti imas je bruseni aluminijum - prelakiran , i gde se lak skinuo tu potamni , jedino resenje je da u smeru linija i ti malo nekom finijom smirglom sredis

...pokusacu to...Hvala Peco [klanjam_se]


...na ovo sam mislio...mislim da je to od rdje sa zastitne opruge creva zadnje kocnice...to se skida i idu pancirna creva...






Ne mora purol da ispolira do sjaja, zavisi koliko trljas, moze i samo fleke da skida, ali svakako se slazem sa Pecom za neku finiju smirglu   :)

Nikolaaaaw

Danas napravio kljuc za dotezanje lanca, jer fabricki alat nisam dobio uz motor a lanac visi.
Malo je zagoreo, a i fali mi jos drska   [doh]

PECA BMW

Citat: Nikolaaaaw poslato 06 Avgust, 2016, 22:52
Danas napravio kljuc za dotezanje lanca, jer fabricki alat nisam dobio uz motor a lanac visi.
Malo je zagoreo, a i fali mi jos drska   [doh]


meni ovo lici na kljuc za dodtezanje i stelovanje amortizera ... inace tih plehanih kljuceva ima na pijaci u raznim dimenzijama
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Nikolaaaaw

 Potpuno ista fora, samo je ovaj za veci precnik. Ne stizem da se jurim po pijacama, iskoristio slobodno vece, a bice mi dok ne kupim original set alata  :)

Darko

Objasni nama neukima , kako pomocu ovoga zatezes lanac , majke ti ?

PECA BMW

Citat: Darko poslato 07 Avgust, 2016, 05:14
Objasni nama neukima , kako pomocu ovoga zatezes lanac , majke ti ?


verovatno ima onaj polumesec- eksentricni ko na apencu pa kad njega okreces on zateze lanac ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

clutch&brake

Iza zadnjeg lancanika imaju zubci gde se ovaj kljuc zabravi i pomocu excentra pocak pomeras naprad ili nazad. Taj excentar vremenom hoce da se zaprlja od prasine i koje kakvih govana pa mora da se rastura cela viljuska. Ja to radio maziju na triupmphu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Nikolaaaaw

Evo njanja je objasnio, ja samo sliku i video da dodam, koga ne bude mrzelo da gleda, pocinje od 0:30  :)

! No longer available

Darko


mrle

Mo¾da idem ka Mladenovcu,  a ne mogu da naðem Brkin telefon.  Potrebna brza pomoæ.


Lazic


BOKYBOY

Citat: Laziæ poslato 07 Avgust, 2016, 14:41
Kupio kofer od filguda... ;D [yahoo]

...brate,ali pocinjes ooopasno da me zabrinjavas sto se motora tice... [panic]

Lazic

Zamisli, kao nov... ;D 53 litraaaaaaaaa.. :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


bigbad86


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic