Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Kole jesi isao da trazis bubrege posle Vojske ???  ;D  ;D  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

BOKYBOY

Citat: makinjo poslato 05 Avgust, 2016, 13:10
Kole jesi isao da trazis bubrege posle Vojske ???  ;D  ;D  ;D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

...ako mislis na mene onda si upravu,polupalo mi bubce do Vojske,cak mi je napukla plastika oko satova na jednom mestu od loseg puta i tvrdog ogibljenja...

Lazic

Nisam danas, juèe, ali poludeo opet oprao motor... :o Ovog puta bez pu¹ke, crevom, ali nije mu se dopalo, 20km se svaðao sa jednim cilindrom... ;D

Bori¹a



kupio purol pastu i samo krpom trljao... zadovoljan sam, zimus mozda skinem grane i sve detaljno odradim i smirglom ali za sad neka ga, potrosio sam dva-tri sata i 300din za pastu, vredi :)

Nikolaaaaw

Obmotaj jednu pertlu oko grane i samo vuci krajeve, mnogo brze nego trljanje krpom  :)

Bori¹a

obmotao ja nogavicu od trenerke [rofl] [rofl] al sam se na kraju dosetio toga :D

Nikolaaaaw

I slobodno neku grublju pertlu, ja sam celu prednju viljusku tako ispolirao za pola sata, ali je pre toga bila potpuno osmirglana   :D

penzos

Borko, a da napravi¹ neki ¹titnik hladnjaka? U stvari, sada i ne mora¹  [neampojma]
©to se tièe grana, sreðivao ih svim i svaèim, ali opet uzalud! Uvek se unakaze i digao sam ruke!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

Citat: penzos poslato 05 Avgust, 2016, 23:13
Borko, a da napravi¹ neki ¹titnik hladnjaka? U stvari, sada i ne mora¹  [neampojma]

ma ja sam mu jebo kevu puskom... mladost ludost :D samo ova strana je sjebana [doh] jbg sad kasno...

PECA BMW

dabe trljas grane kad ti je sve resto toliko prljavo da se rezultat ne vidi , vise mu upada u oci ovaj prljavi karter nego cista grana ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

ovo je bilo pre pranja... sad sam ga malo sredio :D nisam picajzla, meni je to prevozno sredstvo, trudim se da bude koliko toliko cisto i uredno...

PECA BMW

Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2016, 00:27
ovo je bilo pre pranja... sad sam ga malo sredio :D nisam picajzla, meni je to prevozno sredstvo, trudim se da bude koliko toliko cisto i uredno...

nisam ni ja picajzla ali sto da nosim prljave gace kad ne moram ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

BOKYBOY

Moze li ta pasta za aluminijum...za zadnju viljusku konkretno...
...imam na par mesta neku flekicu koju bih zeleo da uklonim a da ne poliram celu viljusku jer je brusen alu i ja bih da ostane takav...? [neampojma]

Bori¹a

Purol Universal je univerzalna meka polirna pasta za metale. Namenjena je poliranju, odstranjivanju rðe i èi¹æenju povr¹ina razlièitih metala: bakar, mjed, krom, cink, nikal, aluminij itd. Pasta je pogodna za poliranje emajliranih predmeta i tvrdih plastiènih masa. Pasta nije pogodna za poliranje automobila. Upotreba: Purol nanesemo na mekanu krpu i poliramo do visokog sjaja.

BOKYBOY

Citat: Bori¹a poslato 06 Avgust, 2016, 00:43
Purol Universal je univerzalna meka polirna pasta za metale. Namenjena je poliranju, odstranjivanju rðe i èi¹æenju povr¹ina razlièitih metala: bakar, mjed, krom, cink, nikal, aluminij itd. Pasta je pogodna za poliranje emajliranih predmeta i tvrdih plastiènih masa. Pasta nije pogodna za poliranje automobila. Upotreba: Purol nanesemo na mekanu krpu i poliramo do visokog sjaja.

...ma sve je to ok ali ja necu da poliram vec samo da ocistim te fleke od ko zna cega...hocu da ostane bruseni mat alu...

Bori¹a

pa verujem da moze... da bi se nesto postiglo mora bas zgodno da se trlja

PECA BMW

nece moci purolom ... ima da ti to mesto gde trljas napravi na sjajno da ne kazem hromirano .

to sto ti imas je bruseni aluminijum - prelakiran , i gde se lak skinuo tu potamni , jedino resenje je da u smeru linija i ti malo nekom finijom smirglom sredis
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Probaj sve moguce odmascivace i sredstva a ako ne uspe ostavi tako i teraj, ne zamaraj se glupostima, uzivaj u motoru :D Tesko ces to da izvedes a da se ne primeti ako je bruseni aluminijum... jedino da ga ponovo obrusis jer skidanje slojeva tu otpada...



;D ;D

BOKYBOY

#3378
Citat: PECA BMW poslato 06 Avgust, 2016, 00:51
nece moci purolom ... ima da ti to mesto gde trljas napravi na sjajno da ne kazem hromirano .

to sto ti imas je bruseni aluminijum - prelakiran , i gde se lak skinuo tu potamni , jedino resenje je da u smeru linija i ti malo nekom finijom smirglom sredis

...pokusacu to...Hvala Peco [klanjam_se]

...na ovo sam mislio...mislim da je to od rdje sa zastitne opruge creva zadnje kocnice...to se skida i idu pancirna creva...





DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 05 Avgust, 2016, 20:23
Nisam danas, juèe, ali poludeo opet oprao motor... :o Ovog puta bez pu¹ke, crevom, ali nije mu se dopalo, 20km se svaðao sa jednim cilindrom... ;D

vi sto perete motore / kola niste
normlani ... dobro, nekim fino ide ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell