Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 47 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 01 Avgust, 2016, 01:03
pa nece da predje
i ne verujem da je njegov
ne lozi se on na rr
tj bar tako kaze

;D [zvizdi] ;)

UFF

taj motor i meni mali a ne bokiu
ne moze da ga vozi i da hoce :D

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 01 Avgust, 2016, 01:05
taj motor i meni mali a ne bokiu
ne moze da ga vozi i da hoce :D

...ja do sad vozio...i bio i na Uscu malopre...jes mali al se naviknes i spakujes na igrackicu...
...al pevaaaaa preko 10 000 rpm... [balavi]  [panic]




Kostić

ti il si skroz poludeo ili si navato neku ribu sovim ne znam kako da ga nazovem. stvorom, komarcem, ¹ta je veæ

Kalesin

Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Nikolaaaaw

Citat: Ho¹tapler poslato 31 Jul, 2016, 23:59
Nikola, cime si polirao?? Daj neku sliku alata, pbjasnjenje, koja pasta, sta...
Uzeo sam pre nekoliko godina ovaj set http://www.poliranje.rs/set2.html i sa njim sam radio aluminijumske delove, dobije se ceo komplet, ima i uputstvo sta i kojim redosledom ide. Odlicna stvar, za malo para, mislim da je bio oko 1500 dinara. U setu se dobija improvizovani nosac za filc, u sustini sraf samo nema navoj do kraja, kaci se na busilicu, i na manjem broju obrtaja da ne bi upalio pastu. Samo treba da se dokupi smirgla za pripremu, ako je bas hrapava povrsina. A stop svetla sam polirao istim filcom samo ociscenim lepo, ali sa najobicnijom 3M pastom za poliranje, nju sam kupio u nekoj farbarskoj radnji na meru, bila je neka smesna cena.  [cheers]

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 01 Avgust, 2016, 01:09
ti il si skroz poludeo ili si navato neku ribu sovim ne znam kako da ga nazovem. stvorom, komarcem, ¹ta je veæ

...taj bi komarac osurio Kravicu u prve dve brzine...jesi li ti svestan uopste kako to ide...? [panic]

Kalesin

Paaaa...skoro kao nevreme...heheeheh...ipak je Jaca pravi uragan...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kostić

e ako bi pojo kravicu nek ga. daj bre, dal bi me boleo ðokica pa da pojede i h2r... ne bi dao polomljenu mrtvu kravu bez pet brzina za fabriku toga. to je ®enski jebeni motor. aj da si uzo r1, pa da razumem...

Bori¹a

Citat: UFF poslato 01 Avgust, 2016, 01:05
taj motor i meni mali a ne bokiu
ne moze da ga vozi i da hoce :D

kako bi meni stajao, a boki? [yahoo]

BOKYBOY

#3350
Citat: kosta66 poslato 01 Avgust, 2016, 01:21
e ako bi pojo kravicu nek ga. daj bre, dal bi me boleo ðokica pa da pojede i h2r... ne bi dao polomljenu mrtvu kravu bez pet brzina za fabriku toga. to je ®enski jebeni motor. aj da si uzo r1, pa da razumem...

...dobro,ajde onda da preformulisemo...pojeo bi Kanarinca dok kazes SES! ...nem pare za R1...treba dve gajbe da zavrsim i da izdam...

@Borisha...mislim da je to jedini nacin da spustis koleno na asvalt...dok vozis pravo... [rofl]

Kostić

ahahhhah, m, da.... e, uragan oniliki èovek sme¹no izgleda na hondi. zamisli sebe. pa ja ne znam. ja æu da umrem od smeha kad te vidim na tome. nije to za tebe bre. no kako oæe¹. ne znam samo za¹to si to kupio kad ima¹ jacu...

Bori¹a

Citat: BOKYBOY poslato 01 Avgust, 2016, 01:24
@Borisha...mislim da je to jedini nacin da spustis koleno na asvalt...dok vozis pravo... [rofl]

hahahaaha [yahoo] [rofl] [djavo]

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 01 Avgust, 2016, 01:28
ahahhhah, m, da.... e, uragan oniliki èovek sme¹no izgleda na hondi. zamisli sebe. pa ja ne znam. ja æu da umrem od smeha kad te vidim na tome. nije to za tebe bre. no kako oæe¹. ne znam samo za¹to si to kupio kad ima¹ jacu...

...nije tako strasno,videces me danas-sutra,docicu do tebe... ;)

Kostić

nemoj to da parkira¹ pored krave ljubi te brat :)






































¹alim se, tu sam doði

BOKYBOY


FANTOM

Dosao sa mora , registrovao juce Suzanu ...   [yahoo] presla 20 godina , registracija izasla 13850 din. Obradovao sam se junacki kad mi onaj na registraciji saopstio cifru . Rekao mu pa sine ovo ko za veci skuter  :P . Uzivacu u godinama koje dolaze za njom nema menjanja  [cheers]

Bori¹a

pa ona je presla 20 godina i prosle godine?

Kanarinac

Citat: BOKYBOY poslato 01 Avgust, 2016, 01:24
Citat: kosta66 poslato 01 Avgust, 2016, 01:21
e ako bi pojo kravicu nek ga. daj bre, dal bi me boleo ðokica pa da pojede i h2r... ne bi dao polomljenu mrtvu kravu bez pet brzina za fabriku toga. to je ®enski jebeni motor. aj da si uzo r1, pa da razumem...

...dobro,ajde onda da preformulisemo...pojeo bi Kanarinca dok kazes SES! ...nem pare za R1...treba dve gajbe da zavrsim i da izdam...

@Borisha...mislim da je to jedini nacin da spustis koleno na asvalt...dok vozis pravo... [rofl]
Tebra sto mene da jede? [neampojma] [ludak] [bejzbolka]

BOKYBOY

Citat: Kanarinac poslato 04 Avgust, 2016, 23:10
Citat: BOKYBOY poslato 01 Avgust, 2016, 01:24
Citat: kosta66 poslato 01 Avgust, 2016, 01:21
e ako bi pojo kravicu nek ga. daj bre, dal bi me boleo ðokica pa da pojede i h2r... ne bi dao polomljenu mrtvu kravu bez pet brzina za fabriku toga. to je ®enski jebeni motor. aj da si uzo r1, pa da razumem...

...dobro,ajde onda da preformulisemo...pojeo bi Kanarinca dok kazes SES! ...nem pare za R1...treba dve gajbe da zavrsim i da izdam...

@Borisha...mislim da je to jedini nacin da spustis koleno na asvalt...dok vozis pravo... [rofl]
Tebra sto mene da jede? [neampojma] [ludak] [bejzbolka]

[rofl] :-* [srce]   ...bivseg Koletovog zutog kanarinca...


...prestelovao jutros ogibljenje na Tandzari...sada je meksa za put...pomerala mi bubrege al je bila ko pegla za Raljaring...
...kad se vratim sa mora opet ide tvrdo trimovanje... ;D