Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 49 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 29 Jul, 2016, 22:16
Ne otvara se, honde se ne kvare... :)

lazicu hteo sam samo da vidim kako izgleda nepotrebljivan alat.....znas i sam da je to misterija i da niko ne zna kako izgleda jer nikom nije ni bio potreban...

Bori¹a

ja alat i nemam... verovatno nisu ni spakovali jer mi ne treba

Kostić

ti onda vozi¹ neki fal¹. honda daje osnovni alat, kao i svi. meni taj alat ba¹ simpa, ako ti rikne guma, mo¾e¹ da skine¹ toèak, pod uslovom da je nategnut fabrièki, a ne srpski, mo¾e¹ da zameni¹ sveæicu, èak ima i kle¹ta. isto imam i pod sedi¹tem kave i na svakom kljuèu pi¹e kawasaki. do jaja trip. elem, ovaj uzo boban

Bori¹a

salim se, imam alat ali ja probleme takvog tipa resavam malo drugacijim putem :)

Kostić

ako ostane¹ sa bu¹nom gumom na vr crnog vrha, ovaj alat je od boga dar, ako ne nosi¹ kofer sa alatom na put. ja sam najebo a ni ¹rafciger nisam imao. :)

Grof

.....po 4 put ¹telovao karburatore... i zamenio filter vazduha jer se stari dezintegrisao [neampojma].... i skontao da su sveæice em pogre¹ne em na umoru [veryangry] [doh]

Nikolaaaaw

Generalno nisam odusevljen izgledom motora, ali nisam znao odakle da pocnem  [rofl]
Danas ocistio stop svetla i migavce koji su bili zatamnjeni

Skidao sam nitrorazredjivacem i napravio glupost, matirala su   [doh]

Onda malo "masinskog" poliranja


I kad je vec kotur na busilici da prodjem i auspuh malo

Pa kad sam vec tu ajde i rucke za suvozaca malo  [panic]

Pa ajde i rucice kocnice i kvacila  [doh]

I onda shvatim da sam preterao sa poliranjem kao na kruzeru i pobegnem u kucu  [dunce]

Kostić

zavario mi njanja nosaè fudastera, sad firca. fala brat :-* jo¹ da zamenim ruèku za gas i turim èantre i æeraj. mada ide i ovako ;D








lord_oblivion

Stavio 16 zuba napred. Veæ sam i zaboravio da mo¾e da ide preko 90  ;D

Nego, jel ima neko nekog ko ima nekog ko mo¾e da mi napravi osiguravajuæu podlo¹ku za maticu prednjeg lanèanika?
Bilo bi dobro da je u Beogradu jer uzorak nemam, imam samo stari lanèanik i ovu podlo¹ku na motoru.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Vezica na navoj ispred matice i eto najboljeg osiguranja ;D

Hohštapler

Nikola, cime si polirao?? Daj neku sliku alata, pbjasnjenje, koja pasta, sta...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Ma tako Laziæ nek tera, ja bih ipak kr¹tenu podlo¹ku  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

BOKYBOY

...nisam nista jbg...nemam vise sta...sad sam joj nabavio drustvo...mladju sestru...da ne dzedzi sama...nek abrovisu nocu... ;D








Glava Dole

Jos jedan R1 na forumu :D Puno lepih kilometara sa yamahicom :)

UFF


Glava Dole

Stvarno sestica :D Nisam zagledao, nisam msilio da ce sa litre da predje na 600 pa bio 99% siguran da je r1 :D

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 01 Avgust, 2016, 00:56
Stvarno sestica :D Nisam zagledao, nisam msilio da ce sa litre da predje na 600 pa bio 99% siguran da je r1 :D

sestica...2010to...




Lazic


Kostić


UFF

pa nece da predje
i ne verujem da je njegov
ne lozi se on na rr
tj bar tako kaze