Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 50 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Опери то црни Милоше   [facepalm]
Twist of wrist!

Hohštapler

Conti ti je odma rekao da ti je kvaèilo te¹ko zbog sajle ti tamo zeva¹ da su opruge...
Drugo, da, lanèanik je neko obrnuo. Baci to govno, stavi drugi, mislim da nije skuplje od 1200-1300 dinara kod Contija.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY


Kalesin

Citat: kosta66 poslato 21 Jul, 2016, 09:23


:(

Hajde Kole...to je Vezica bluz...
a da probas da zavaris plastike, ima jedan u NS koji to radi ekstra....stariji covek, verovatno nasi NS momci znaju za njega.
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

viper

Probao da ispoliram vizir na kacigi ali nisam uspeo dublje ogrebotine da saniram, jer znate nekoga ko to kvalitetno radi.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

penzos

Pa dublja o¹teæenja se i ne mogu sanirati. A plus si skinuo onaj fabrièki sloj. Ipak je naj jeftinija varijanta nov.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

Ma kvacilo je i dalje tvrdo ali ipak jeste mekse nego sto je bilo i jeste sajla zapinjala, kad je leglo na svoje mesto sve posle prve voznej morao sam da dotegnem sajlu jos malo i vise kvacilo NE PROKLIZAVAAAAAA [yahoo] [yahoo] [yahoo]
Kako sam srecan, nisam ovu snagu osetio ihahaj otkad, kad god poludi morao sam odmah da popustam kvacilo da ga ne spalim, sad pun gas, popustim kvacilo on ripa na zadnji, dakle ona ga stalno drzala blago nategnutim jer se nije vracala i to ga je prcalo... sad je znaci milina pa neka je malo tvrdje, navikao sam.... ne smeta mi ni najmanje ;D
Popih kaznu za zabranjeno skretanje za koje nisam ni izvalio a skrecem tu otkad sam ovde... policajac je na motoru, ispricali se, kaze dobar si ti decko ali kamera ima puno moram da pisem... dobar je i on jbg nije strasno, 2500din u roku od 8 dana... kap u moru :D

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 21 Jul, 2016, 20:03
2500din u roku od 8 dana...

...ooooode prednji lancanik....ma dobar je i ovaj,moze to jos da ide... :)

Glava Dole

Ma razmisljam da stavim na ignore listu sa ostalim kaznama a taman uzmem pare od mojih za gorivo za subotu :D
A sto se lancanika tice kad budem kupovao ide ceo set, ionako se i lanac malo istego... al moze sve to jos da tera, malo zvecka otkad sam ga podmazao al ko ga sisa... taman sad znam da ga stiskam slobodno malo vise da se isprave zupci i bice ko nov ;D

lord_oblivion

Nije to ni¹ta iskrivljeno nego istro¹eno, pojedeno kako rolnice nale¾u.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

#3250
Mo¾da sam æorav, ali zubaca ne videh... :o ;D

edit:
æorav sam... :D

eclipse4

stavio feeeeelllnuuu....razgazio je jaaaakoooo dobro.....namontirao i kameru i testira kako snima.....sasvim ok ali pod vodom odusevljenje kako snima....sve pohvale za jan cek janga :)

nego bas sa gvozdenom pregovaram da odradim ovako nesto

http://www.forstunt.home.pl/369-1028-thickbox/honda-600rr-wheels-stickers.jpg

ili vako

http://www.forstunt.home.pl/350-1008-thickbox/fireblade-wheels-stickers.jpg

samo da bude eclipse umesto firebleda (jer to ne ide)

ili slicno nesto ovome.....

castor

Eclipse, hvala za ideju. Moraæu da se javim Gvozdenom... [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
It's the ride that matters, not the bike…

viper

#3253
Kupio usb 5V i 12V utuènicu, sad samo jo¹ da pove¾em na akumulator.






EDIT

Povezano, radi  [yahoo]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: penzos poslato 21 Jul, 2016, 19:56
Pa dublja o¹teæenja se i ne mogu sanirati. A plus si skinuo onaj fabrièki sloj. Ipak je naj jeftinija varijanta nov.

Nisam uspeo kod nas da naðem vizir za Held kacigu.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

PECA BMW

Citat: viper poslato 22 Jul, 2016, 15:23
Kupio usb 5V i 12V utuènicu, sad samo jo¹ da pove¾em na akumulator.


EDIT

Povezano, radi  [yahoo]


Nije imao mozda neki veci model ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Neznam, jes velik ali ovaj sam video na kP, mo¾e da ze montira na volan a mo¾e i da se zalepi negde gde se ne vidi.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole


BOKYBOY

...danas samo stigle vesti da cu u ponedeljak... ;D ...a posle toga probna voznja....javljam utiske... [panic]




DebeliZmaj

bila neka glasina da je Sekula prestao donosi
super ako i dalje je aktivan... nekako mi je
najpouzdaniji
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell