Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

Jebes rodjendan , dolazim na reprizu

[rofl] [rofl] [rofl]

Black Adder

Ooooo Zmaju, ne¹to smo ru¾no pomislili. A da ipak proba¹ sa nalepnicama .... A da se viðamo, mo¾e, saèekaæu ja da¹ lek i tetki i babi i èitavoj familiji, pa kad naðe¹ vremena a ti mi objasni sve
Jer ljubav je lepa samo dok se èeka, dok od sebe sama nagove¹taj da ...

Hohštapler

vidi se ko je bio u recitatorskoj sekciji  ;D [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Black Adder

Romantika Ho¹taplere, romantika, da se mlada ne upla¹i pa pobegne, samo suftilno xe, xe

castor

Prvo æe da ga bije, onda æe da ga kara... [rofl]
It's the ride that matters, not the bike…

joka

 A, mi svi gledaoci!   :o   :o   8)

mareskin

Citat: joka poslato 15 Jul, 2016, 22:26
A, mi svi gledaoci!   :o   :o   8)

Vi gledajte. Ja æu da jedem ro¹tilj :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

joka

Citat: mareskin poslato 15 Jul, 2016, 23:44
Citat: joka poslato 15 Jul, 2016, 22:26
A, mi svi gledaoci!   :o   :o   8)

Vi gledajte. Ja æu da jedem ro¹tilj :D

Ro¹tilj dolazi, posle fajta!   [watching]   [cheers]

mali_zmaj

jin-jang

Glava Dole

Nije moj ali pomogao komsiji u cacku i oziveo kawu posle 10god stajanja... dva karba predihtovana jer su curila na loncicima, ustelovao ih ja bez vakumetra mojom metodom(subler, doterivanje lagano i zezanje 20min dok bar mehanicki nije bilo savrseno a pokazalo se super ponovo i u radu), ove za smesu samo proverio i ostavio kako su bili(a svi su bili jedanki, na oko jedan ceo i jedna cetvrtina kruga)...
! No longer available







a na ovom viragu se vozio, kao suvozac ladno da odspavas koliko je udoban.... za dalja putovanja MILINA :D

PECA BMW

Zamenio komplet kociona ulja , ulje u ABS-u , ulje u kvacilu ... Sva kocina klesta rasurana i ciscena ...

Komplet investicija 500 din i ceo dan posla ... ja razvuko na 5 dana posto vec ne mogu da se vozim :D

sad razmatram sta dalje moze da se radi ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

Kad si vec pomenuo, mogao bi i ja da ocistim slave cilindar kvacila i da promijenim ulje.

PECA BMW

e neverovatno lak posao a dobio sam upola mekse kvacilo , ja samo zamenio ulje i ocistio gore rucicu i posudu ,, nesto mi se ne rastura donji cilindar ,
Verovatno ce i tebi trebati samo ona cucka za osracivanje
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Boban_m

A ne. Hocu bas da ocistim taj cilindar. Na C modelima se (relativno) lako prilazi sa zadnje strane.

PECA BMW

Citat: Boban_m poslato 19 Jul, 2016, 02:09
A ne. Hocu bas da ocistim taj cilindar. Na C modelima se (relativno) lako prilazi sa zadnje strane.

kod mene mora da se otkaci viljuska pozadi , ali reko prvo da predjem koi kilometar pre nego sto ga celog prepakujem   [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Malo oprao 65-cu , zasluzila je  .....




Reko i horneta malo da plaknem ...


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić


Kostić

peco, pored ovako lepog srebrnog bend¾e, ti si se zajmio da kupi¹ onu rugobu.....

VR 46

Коле само полако,биће крава као нова....
Twist of wrist!

Glava Dole

Zamenio sajlu kvacila, posle idem po srafove da usrafim i retrovizor...
Sad nema vise praznog hoda uopste onako rucica(pre pruzala otpor maltene posle polovine, videli ste), mada za moj ukus malo previsoko hvata iako sam opustio skroz, ne moze vise, ali to je to...
A sad nema vise onog klak kad se ubacuje u prvu, ler se nadje 10 puta lakse, samo pipnem menjac... drugi motor znaci zbog jbne sajle, ko zna od kad se ona licnala lagano... ali je tvrdo i dalje kao i pre, sto se toga tice nije bilo do sajle kao sto sam i mislio... sigurno sajbne ispod opruga, nema sta drugo...


A prednji lancanik iskrivljen dok je zadnji kao nov, valjalo bi ga promeniti ali... ici ce ceo set kad bude para, nema potrebe za sad :)


Samo mi nije jasno kako se zupci iskrivili u tu stranu kad se lancanik okrece suprotno od kazaljke na satu i u tom smeru i motor okrece prednji lancanik(tj i trpi najveci pritisak) a oni iskrivljeni u drugu stranu... jedino ako ga neko nije okrenuo da mu produzi vek takodje pred prodaju kao i sa sajbnama na kvacilu...