Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 39 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

po meni , to je jedna od najboljih investicija u motor  ;)

sutra , prekosutra kada prodas motor , skines i ugradis u drugi ...

na lanac - zaboravis

Bori¹a

ja sam zaboravio i bez toga 😂😉😂

Boban_m

#3102
Prosle nedelje sam sredio zveckanje zadnjeg diska, neki dan sam ocistio grane i sad je vrijeme za ulja svakorazna. Hocu da sipam 15-50 ili 20-50 u masinu. Vidjecu jos koje. Narocito sam radoznao hoce li biti promjene osjecaja kad promijenim ulje u mjenjacu. Naructio sam i svjecice Bosch+4 4417 Platinum. Iridijum iritira ;D

Kostić

ispala mi dva ¹rafa iz karburatora, propi¹alo gorivo po nozi, zavrno dva ¹rafa, nesam se zapalio [klanjam_se]

Darko

E , a da pitam , gde mogu kod nas da nabavim crveno scott ulje ... U kompletu sam dobio plavo , pa da jurnem da kupim crveno pre nego sto montiram scott-a...

I , ako ne neadjem to plavo , ocel nesto da mu smeta ako mu metnem plavo ulje ? Na njemu pise da je od 0 - 30.C

Hohštapler

Citat: Darko poslato 12 Jul, 2016, 08:18
E , a da pitam , gde mogu kod nas da nabavim crveno scott ulje ... U kompletu sam dobio plavo , pa da jurnem da kupim crveno pre nego sto montiram scott-a...

I , ako ne neadjem to plavo , ocel nesto da mu smeta ako mu metnem plavo ulje ? Na njemu pise da je od 0 - 30.C

Vidi dal ima Pegaz Markone u NSu, pa ako treba da ti doteglimo za vikend.

021 6739777

rade od 9h do 16h.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

u NSu se pojavila plava jamaha R6, prljava ko iz podruma, bu¹na zadnja guma, nema zadnje sedi¹te, nema tablicu, pre par dana. ako nije kradena, ostavljena pod prozorom u dvori¹tu, ne zna se èija je. kom¹ije oæe da zovu pauk da je odnese, smeta im. ako neko zna èija je, nek je skloni da mu ne odnesu.

dare, mogu ja da ti ponesem iz nsa ¹ta ti treba, u èetvrtak idem kuæi

Darko


Nadjoh mu mesto ... Sad lagano sastavljanje ;)





Hurricane

..Dare brate, aj slikaj sve lepo pa onda to opi¹i sve skupa u novoj temi za to..

ba¹ sam radoznao..

Darko


castor

Mo¾da ti je bolje da ga stavi¹ pod svoju guzicu ako ima¹ mjesta, umjesto gore na vrh repa...
It's the ride that matters, not the bike…

mrle


Lazic

Citat: PECA BMW poslato 11 Jul, 2016, 00:31
tu je trebalo prvo par litara K2 pa tek onda pranje .... nije moguce ni sa 300 bara skinuti onu masnocu sa KLE-a

Kupio... :o ;D




PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2016, 13:14
Citat: PECA BMW poslato 11 Jul, 2016, 00:31
tu je trebalo prvo par litara K2 pa tek onda pranje .... nije moguce ni sa 300 bara skinuti onu masnocu sa KLE-a

Kupio... :o ;D





bravo ... sad kad operes javi rezultate
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

VR 46

Twist of wrist!

Hurricane

..vidi ga ¹to je uzeo odma 2 komada, pa to bi ti bilo i za Dajca (Deutza) dovoljno  ;D


znaèi povoljno vrlo?

Lazic


BOKYBOY

#3117
Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2016, 13:14
Citat: PECA BMW poslato 11 Jul, 2016, 00:31
tu je trebalo prvo par litara K2 pa tek onda pranje .... nije moguce ni sa 300 bara skinuti onu masnocu sa KLE-a
Kupio... :o ;D


...reka bez povratka... :o [panic]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 12 Jul, 2016, 13:14
Citat: PECA BMW poslato 11 Jul, 2016, 00:31
tu je trebalo prvo par litara K2 pa tek onda pranje .... nije moguce ni sa 300 bara skinuti onu masnocu sa KLE-a

Kupio... :o ;D





Dru¾e, ti si se izgleda zaljubi¹ka :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Uvek... ;D

@Boki:
:o ;D :-*

@Peca:
Kupio jesam, ali ko zna kad æu da perem, verovatno za par godina... ;D