Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

VR 46

Пре неки дан променио уље,филтер и филтер ваздуха  ;D
Twist of wrist!

BOKYBOY

#3041
...tek danas ukapiram da mi je sve vreme klizala rucica gasa (grip) jer su se rastegle kao zvaka...  [dunce] ...dok ne stignu fabricke crne gumene u Moto Landu,setacemo malo silikonske,nije bilo drugih pa sam uzeo ove...
jbt ne mogu da se naviknem na gas,skace mi motor ko blesav i trenutno vraca gas kad pustim rucicu,ne glavi vise...
(i mnogo bolje povlaci iz nizih obrtaja,ovo su one sto daju pet konja)  [rofl]
...jos da ofarbam ili plastificiram tegice ovih dana...















...e,nije mi bilo to dovoljno pa krenem da vrsljam po specifikacijama i vidim da ja vec drugu sezonu vozim sa nekim akumulatorom od skutera...palila je debela uvek na cvrgu al se oseti nekada kao da se muci malo...elem,ovaj stari ima 8A umesto fabrickih 12A...sad sa novom Vartom pali na POMISAO... ;D (razlika je ocigledna)












...cekam da Sekula donese iz Louisa KN filter vazduha (zraka  :P ) i Dyno dzet Kit dizni...mozda padnu i HELL pancirna creva kocnica i kvacila...
...i nema sta vise... [neampojma]

...onda mi ostaje samo jos da je przim...dok je ne prodam...  [ludak]

VR 46

Twist of wrist!

castor

Kako da ne pali na pomisao kad si uzeo VATRA 'kumulator, kume...
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jul, 2016, 15:40
dok je ne prodam...  [ludak]

Posebna vrsta ludila.
Ok, razumem, godi¹te, ali brate... ne mo¹' dobit normalne pare.
samo ovo ¹to si nabrojao je koliko?
akku, dynojet, KN, hell creva? 300e?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

#3045
Citat: Ho¹tapler poslato 08 Jul, 2016, 22:31
Citat: BOKYBOY poslato 08 Jul, 2016, 15:40
dok je ne prodam...  [ludak]

Posebna vrsta ludila.
Ok, razumem, godi¹te, ali brate... ne mo¹' dobit normalne pare.
samo ovo ¹to si nabrojao je koliko?
akku, dynojet, KN, hell creva? 300e?

...boles' brate...boles'... [samoubistvo] (aku-50e,Dyno-145e,KN-60e,Hell-150e)...iskreno se nadam da je tu kraj ludilu jer nema vise sta da se ulozi...i onda uzmem nesto drugo pa ajd' sve Jovo nanovo... [rofl]
A da,ima jos nesto...kratke rucice...Jovaneeeeee...!!!! ;D

Biker-Boy

Sve razumem, ali ne razumem koji q ce ti taj Dyno i KN??,  nije ti dosta tih skromnih 145ks ??  :o  ;D
Onih par ks sto dobijes sa tim, nije vredno te love,  meni je to bacanje para.
Pa i ovako ti je  brutalna Tandzara  [balavi]   tu ce najbolje proci taj koji je kupi od tebe, ti se zajebavao, srdjivao, ulagao
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

#3047
Citat: Biker-Boy poslato 08 Jul, 2016, 22:49
Sve razumem, ali ne razumem koji q ce ti taj Dyno i KN??,  nije ti dosta tih skromnih 145ks ??  :o  ;D
Onih par ks sto dobijes sa tim, nije vredno te love,  meni je to bacanje para.
Pa i ovako ti je  brutalna Tandzara  [balavi]   tu ce najbolje proci taj koji je kupi od tebe, ti se zajebavao, srdjivao, ulagao

...bitnije mi je povlacenje u nizim i srednjim rezimima nego krajnja brzina a i hocu da odvozam poneki Track ili Open Day ove godine,
108 kW-147 ks po saobr.Nadam se da cu joj nabaciti jos 10-tak sa ovim dzidza-bidzama i jos malko torkija (malo mi 110 Nm)  [ludak]
...a sta cu jbg kad volim da budzim i ne zalim,jebes pare,ne pijem,ne pusim,ne zivim privatno,kucu sam priveo kraju,nemam kredit i sl...ne govorim bezobrazne reci pa moram na nesto drugo da trosim pare,svaki motor sam tako napicio i ...prodao...
da,rekose mi vise puta da se od mene isplati kupiti motor...  [doh] ...cudna je to boles' prijatelju,evo ja vec razmisljam kako cu da budzim sledeci motor... [rofl] [rofl] [rofl]

castor

A kurve ¹to ganja¹ i bud¾i¹, to ne raèuna¹... ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

BOKYBOY

Citat: castor poslato 08 Jul, 2016, 23:59
A kurve ¹to ganja¹ i bud¾i¹, to ne raèuna¹... ;D ;D ;D

...uh,ko mi kaze...  :P ...njima cemo da U-budzimo... ;D

Hohštapler

...ali ih ne placa! On jebe ove sto se jebu iz ljubavi a ne zbog para 😂
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Citat: BOKYBOY poslato 08 Jul, 2016, 23:29
Citat: Biker-Boy poslato 08 Jul, 2016, 22:49
Sve razumem, ali ne razumem koji q ce ti taj Dyno i KN??,  nije ti dosta tih skromnih 145ks ??  :o  ;D
Onih par ks sto dobijes sa tim, nije vredno te love,  meni je to bacanje para.
Pa i ovako ti je  brutalna Tandzara  [balavi]   tu ce najbolje proci taj koji je kupi od tebe, ti se zajebavao, srdjivao, ulagao

...bitnije mi je povlacenje u nizim i srednjim rezimima nego krajnja brzina a i hocu da odvozam poneki Track ili Open Day ove godine,
108 kW-147 ks po saobr.Nadam se da cu joj nabaciti jos 10-tak sa ovim dzidza-bidzama i jos malko torkija (malo mi 110 Nm)  [ludak]
...a sta cu jbg kad volim da budzim i ne zalim,jebes pare,ne pijem,ne pusim,ne zivim privatno,kucu sam priveo kraju,nemam kredit i sl...ne govorim bezobrazne reci pa moram na nesto drugo da trosim pare,svaki motor sam tako napicio i ...prodao...
da,rekose mi vise puta da se od mene isplati kupiti motor...  [doh] ...cudna je to boles' prijatelju,evo ja vec razmisljam kako cu da budzim sledeci motor... [rofl] [rofl] [rofl]

Stavi -1 lanèanik napred i ne èaèkaj ni¹ta vi¹e.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

BOKYBOY


Glava Dole

Nije isti efekat, napred -1 ko nazad bar plus 2-3 :)

BOKYBOY

Citat: Milos96 poslato 09 Jul, 2016, 13:04
Nije isti efekat, napred -1 ko nazad bar plus 2-3 :)

...znam to odlicno (1- napred=3+nazad)...postoji i drugi razlog zasto nisam hteo da smanjujem prednji vec da malo povecam zadnji...zbog ugla lanca i njegovog klizanja preko zadnje viljuske...podignut mi je nazad motor vise od fabrickog pa je samim tim i ostriji ugao viljuske i veci pritisak lanca na klizac...kapiras? ;)

Biker-Boy

A i prednji lancanici su uvek bar 2x jeftiniji od zadnjih
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

Citat: Biker-Boy poslato 09 Jul, 2016, 13:38

...evo zasto Dyno Jet...


''Stage 1 Jet Kits

Intended for motorcycles with a stock engine using the stock airbox, air filter and stock pipe. Stage 1 kits are fully adjustable to allow the use of a well designed aftermarket pipes and stock replacement air filters like K&N. Stage 1 kits are designed to improve throttle response and driveability and in most cases power increases of approximately 5% throughout the entire power range can be achieved. anchor point navigation''

http://www.moorespeedracing.co.uk/yamaha-dynojet-kits/yamaha-yzf1000-thunderace-jet-kit.html

SSZGO

na r1 promenio gume, dolio antifriz, podmazao lanac...

ostalo u ponedeljak da se zamene prednje kocione plocice i lancanici, -1 +2

planiram put do zlatibora ...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

lord_oblivion

To je +5 pozadi, ima da ide na zadnji na leru  ;D

Ja danas zamenio sijalicu u faru, oprao i namazao lanac i lanèanike, prekontrolisao akumulator, ofarbao i montirao ukruæenja za odstojnike bisaga.
Sutra da proverim ventile i ulje u ¹tapovima.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Oprao klepetalo prvi put od aprila 2010-te... :o ;D Nije se raspao... ;D