Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 55 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

...jedan drugar je na tdm stavio samo neku malo lep¹u cevku u stilu gp-a, ubijalo kako se lepo èulo..

Black Adder

Oprao ga kao nikad do sada, od Ostruznice do Umke i nazad, po sve pljusku.
ps. i noge sam oprao jo¹ bolje :)

Kostić

ja sam mog uguro u ulaz, èim sam vido nlo na nebu, pro¹li puta ga grad umalo olupo ;D

UFF


mkt


Gavrolini

Sto bi rekao moj drugar. A da posetis malo lazu lazarevica na treci sprat? Oni tamo vole takve ludake koji menjaju hondu za klavijaturu.

Hohštapler

 [rofl] [rofl] [rofl]

Gavro, taj ti je dobar prijatelj  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Kad je vec tema o potrosnji goriva,ima li neka tema ovde o vasim iskustvima sa razlicitim pumpama i gorivima,ne mogu da pronadjem...? [neampojma]

npr: Mol aditiv vs NIS 98 i sl...

Hurricane

PETROL slovenaèki najbolji za one sa injektorima, provereno i za motore i za aute..  [thumb_up]

Gavrolini

Meni sve isti kurac. Ide kad ga ima. Nikad nisam racunao u decimalama potrosnju. Obicno se svede koliko moze da predje za jednu crvenu otprilike

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 28 Jun, 2016, 02:42
Sto bi rekao moj drugar. A da posetis malo lazu lazarevica na treci sprat? Oni tamo vole takve ludake koji menjaju hondu za klavijaturu.
Sumnja¹ u Uffove trgovaèke sposobnosti...? :D

castor

Citat: BOKYBOY poslato 28 Jun, 2016, 12:02
Kad je vec tema o potrosnji goriva,ima li neka tema ovde o vasim iskustvima sa razlicitim pumpama i gorivima,ne mogu da pronadjem...? [neampojma]

npr: Mol aditiv vs NIS 98 i sl...

Èini mi se da nema... Ja samo znam da uporedim kad sipam pun BMB95 na NIS-u i na MOL-u - 40+km vi¹e na MOL-ovom gorivu. Meni dosta.
It's the ride that matters, not the bike…

Hohštapler

...ja samo znam da sam sad kad sam i¹ao ka BGu za vikend sipao na OMV onaj 95 sa aditivima... Kao tro¹i manje.
Kurac. Isto kao i svako drugo.
Ima aditiv - privlaèi budale!  ;) [zvizdi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Citat: hurricane poslato 28 Jun, 2016, 12:06
PETROL slovenaèki najbolji za one sa injektorima, provereno i za motore i za aute..  [thumb_up]

Ja samo ovde da naglasim da nisam mislio na potrosnju, jer ne vodim o istoj racuna, vec na kvalitet goriva, gde je dokazano na jednom autu i jednom motoru, da su sipanjem goriva na ovoj pumpi nestali problemi uzrokovani zabagrelim injektorima, inace poprilicno izrazeni..
Radi se o njihovoj 95-ici najobicnijoj..

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 28 Jun, 2016, 18:02
...ja samo znam da sam sad kad sam i¹ao ka BGu za vikend sipao na OMV onaj 95 sa aditivima... Kao tro¹i manje.
Kurac. Isto kao i svako drugo.
Ima aditiv - privlaèi budale!  ;) [zvizdi]
Sa na¹im preistorijskim motorima naroèito nema veze... ;D

doktor

Gavro, sa takvim TDM-om sam presao 30+ hiljada. Ogibljenje moze solidno da se namesti da lezi kao pegla, a da ostane jos uvek udoban(napred dotegni preload i podebljaj sa malo guscim uljem, a pozadi preload na hard ispod sedista, i rebaund na dnu amortizera). Kocnice bi u tom slucaju trebale da koce bas dobro (meni je posle TDM-a Strom kocio kao brod), ako se secam sumitomo kljesta sa prve R6. Dok sam ga vozio citava ekipa se vozila sa mnogo ozbiljnijim motorima, TDM nigde nije bio u zaostatku, osim na autoputu, a i tu samo na bas velikim brzinama.
Ulje zna da posrce ako se jurca, ali u njega obavezno sipaj 20w50 (npr. XTC C 60 Bardhal), to je i po manualu, ali svi sipaju redje pa im trosi nenormalno.

Bikers work is never done!

Gavrolini

Hvala na savetima. Malo sam u guzvi ali cim ihvatim vremena cu se poigrati sa ogibljenjem.

BOKYBOY

Citat: hurricane poslato 28 Jun, 2016, 18:04
Citat: hurricane poslato 28 Jun, 2016, 12:06
PETROL slovenaèki najbolji za one sa injektorima, provereno i za motore i za aute..  [thumb_up]

Ja samo ovde da naglasim da nisam mislio na potrosnju, jer ne vodim o istoj racuna, vec na kvalitet goriva, gde je dokazano na jednom autu i jednom motoru, da su sipanjem goriva na ovoj pumpi nestali problemi uzrokovani zabagrelim injektorima, inace poprilicno izrazeni..
Radi se o njihovoj 95-ici najobicnijoj..

...i ja sam mislio na kvalitet,mirniji rad i sl...ne na potrosnju,to sam izmerio i vise me boli uvo.Mericu ponovo na sledecem motoru... ;D
p.s.Ja u debelu sve vreme sipam samo Nisov BMB98 i sada sam prvi put nasuo pun MOL-ov 95 aditiviran,cuo sam za njega samo reci hvale pa cu videti,za sada (20-tak km po gradu) nisam osetio neku razliku,litra kida pa kida...

castor

Ja ¹ta god da sam sipao uvijek isto radi. Jbga, Kawasaki. Radi, kida... ;D ;D ;D
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Sipaj onda loz ullje da se vozis jeftinije ;D