Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.

90e top, 3000din prohromska cevka sa monta¾om.  Da ga jebe¹ ako se isplati seæi fabriku, posle KAD ra¹i¹ da ga prodaje¹ skine¹ i vrati¹ fabriku..


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Nije na motoru, malo se igrali sa laserskim graverom :-)



Poslato sa G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Darko

@ hostapler - pazi , Robert ima lepe topove , jako je pedantan i dobar majstor , ali nije to taj zvuk . Jednostavno , slabo , jako slabo sto se tice zvuka .. Bar ja jos nisam naisao na njegov top da mi se svidja kako se cuje ...

stilgar

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Jun, 2016, 08:26
Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.

90e top, 3000din prohromska cevka sa monta¾om.  Da ga jebe¹ ako se isplati seæi fabriku, posle KAD ra¹i¹ da ga prodaje¹ skine¹ i vrati¹ fabriku..


Al on ima dva  8)

Hohštapler

Citat: Darko poslato 24 Jun, 2016, 08:32
@ hostapler - pazi , Robert ima lepe topove , jako je pedantan i dobar majstor , ali nije to taj zvuk . Jednostavno , slabo , jako slabo sto se tice zvuka .. Bar ja jos nisam naisao na njegov top da mi se svidja kako se cuje ...

U odnosu na fabriku, ovo je taman kako treba.Nije vulgarno glasan a ima lep dubok ton. Meni je sve kako sam ¾eleo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

ucinilo mi se da nisi ni ti bas zadovoljan zvukom

Citat: Ho¹tapler poslato 08 Jun, 2016, 16:23
Zvuk uop¹te nije mnogo glasniji, èak ¹to vi¹e, ja bih voleo i malko vi¹e, ali nema veze. Van grada nikakva razlika, sti¹a se kad ustali obrtaje.

pazi , vidi se razlika kad uporedjujes fabricki lonac sa robertovim ....

ali ako uporedis robertov i neki brendirani shvatas gde je taj top u odnosu na ostale ..


Lazic

Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.
Nisi znao da TDM sa fabrièkim auspusima zovu usisivaè...? :D Mada mislim da je bilo koji Kirbi glasniji... ;D

ninja66

Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.
Najbolji zvuk je kombinacija top od K5 1000, a izbaci se srednji lonac i direktno 2 u 1.

Hohštapler

Citat: Darko poslato 24 Jun, 2016, 09:40
ucinilo mi se da nisi ni ti bas zadovoljan zvukom



Ne, ja sam rekao da bih voleo da je nijansu glasniji za vo¾nju po gradu, ali mi ovo odgovara kad vozim van grada, da je glasniji onda bi mi smetalo...
Nemo¹ udovoljiti... :P

a moj ima onu mre¾icu na grani, nije skroz otvoren...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Citat: viper poslato 24 Jun, 2016, 08:27
Nije na motoru, malo se igrali sa laserskim graverom :-)



Poslato sa G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
Da smislim ¹ta æu pa te cimam  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper




Poslato sa G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

bu¹an filter za gorivo... metalni, arad  :o stavijo plastièan, nema bolji u radnje  [watching]



Kostić

15 godina stara guma u krivini... op op ooop ;D

:drka:


Kostić


BOKYBOY

Kosta poceo da briska motor ko neki...ode sve u qrac... :o :wtf: [facepalm]
...suv ti lanac,podmazi ga,imas dug put i vrucinu pred sobom...

Kostić

nije suv, ima neki bezbojni sprej, novo, sipo mi marko neki dan. æu nauljim. no me brine guma...

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2016, 11:57
no me brine guma...
...ajde da nemas druge pa i da kazes...toliko... ;)

Kostić

pojo me ovaj pakao. ne mogu, mrzi me, lak¹e mi je da ne divljam, makar dok ne zamenim te gume, a poso je jebiga, te skini, te nosi... vidi strip.... samo ¹to se nisam odriftovo. nego, saæe èin ;D

Glava Dole

auuu jebote, da l' je moguce da je ovo kostin poklopac ventila? :o Ovo je za mog bokijev thunderace ;D

Gavrolini

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Jun, 2016, 08:26
Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.

90e top, 3000din prohromska cevka sa monta¾om.  Da ga jebe¹ ako se isplati seæi fabriku, posle KAD ra¹i¹ da ga prodaje¹ skine¹ i vrati¹ fabriku..



[/quote
Citat: Ho¹tapler poslato 24 Jun, 2016, 08:26
Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.

90e top, 3000din prohromska cevka sa monta¾om.  Da ga jebe¹ ako se isplati seæi fabriku, posle KAD ra¹i¹ da ga prodaje¹ skine¹ i vrati¹ fabriku..



Video sam snimak tog topa bas na tdm. Izgleda super ali i ako je iscupan srednji lonac i stavljen dva u jedan zvuk je banana.  Juce prodje komsija sa st...prozori se zatresli...e to hocu :)