Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.


Hohštapler

Citat: Darko poslato 23 Jun, 2016, 11:39
Radi poso taj vizir nema greske ... Kad sam prosle godine isao u Bosnu , na 120,130 opusteno okrenem glavu nazad i kazem zeni nesto i ona me cuje

Pièkice... æaska¹ sa ¾enom na 120?
Kole po bosni vozi 250 i ¹apuæe medvedima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

ma gde ja znam kao kole ... taj je stari lisac

ps - ima tu nesto i do fena za kosu umesto cunka   ;D  


Kostić


joka


mali_zmaj

jin-jang

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gavrolini

Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.

goranvojska

Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.
teraj bre to.jbl te auspusi.

Boban_m

Znas kako kazu ovde Gorane, loud pipes save lives. I meni je zao sto BMW nije glasniji.

Darko

Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.

Fantom , ako se dobro secam , je na njegovom auspuhu isekao pri kraju lonac , povadio sve iznutra i zavario opet kraj lonca ... Skroz se cuje do jaja...

Gavrolini

Citat: goranvojska poslato 24 Jun, 2016, 00:19
Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.
teraj bre to.jbl te auspusi.
Teram ali ne silazim sa sirene. Ne cuju me ljudi i neocekuju. A i iz Sapca sam, volem da se dere.

UFF

Citat: Gavrolini poslato 22 Jun, 2016, 21:26
Ja vec neko vreme pokusava da pobegnem od motora koji mogu 200+ ali sam sa kornjacom preterao. Prvi utisak za tdm da mozes sa njim kako hoces, lepo lezi bes lepo kroz krivinu.  Ima nove pilot3 i napred i nazad i odlicno drze. Menjac skroz dobar mada bi bilo lepo da ima 6. Zastita od vetra 0 poena ali to me nikad i nije interesovalo jer vozim motor a ne auto. Prednja kocnica mi nije bas nesto to jest bolja je bila mnogo na hondi i suzukiju.  E sad vreme ce pokazati sta i kako. Ako mi i ovo bude kilavo onda ne vredi , vracam se na R ali se trudim da do toga ne dodje. Kad sam kornjacu stavio na oglas napisao sam da moze zamena za cbr1000f dual ili tdm. Jedno od dva je doslo jeste da je klavijatura a ne honda ali jbg sta sad :)

a to sto kad stosnes kocnicu motor potone pola metra i prve 2 sekunde se spusta i tek onda krece da koci kad si vec nekog ispred udaro ili u najboljem slucaju dobio morsku bolest to nema veze?
ulicni motor sa enduro ogibljenjem, ako se to uopste moze nazvati ogibljenje

FANTOM

Citat: Darko poslato 24 Jun, 2016, 00:27
Citat: Gavrolini poslato 24 Jun, 2016, 00:18
Jel neko otvarao nekad fabricke topove? Ovaj tdm samo sisti. Cuje se vise agregat nego auspusi. A trenutno mi se ne daje bas 100-150e za neki normalan top.

Fantom , ako se dobro secam , je na njegovom auspuhu isekao pri kraju lonac , povadio sve iznutra i zavario opet kraj lonca ... Skroz se cuje do jaja...

    Nisam ja predhodni vlasnik je to odradio a svi ste videli kako se lepo cuje ... Ali svako ko je vican sa brusilicom i varenjem moze to da mu odradi ...
    Dachmen isto muku muci sa ovom Yamahom Fz6n sto je uzeo isto samo susti ... verovatno ce ih kasapiti i cupati ova gocna iznutra e onda ce samo da puca :D

UFF

onda ce neravnomerno da mu radi na leru a i dalje ce lose da se cuje veruj mi

Gavrolini

Citat: UFF poslato 24 Jun, 2016, 02:21
Citat: Gavrolini poslato 22 Jun, 2016, 21:26
Ja vec neko vreme pokusava da pobegnem od motora koji mogu 200+ ali sam sa kornjacom preterao. Prvi utisak za tdm da mozes sa njim kako hoces, lepo lezi bes lepo kroz krivinu.  Ima nove pilot3 i napred i nazad i odlicno drze. Menjac skroz dobar mada bi bilo lepo da ima 6. Zastita od vetra 0 poena ali to me nikad i nije interesovalo jer vozim motor a ne auto. Prednja kocnica mi nije bas nesto to jest bolja je bila mnogo na hondi i suzukiju.  E sad vreme ce pokazati sta i kako. Ako mi i ovo bude kilavo onda ne vredi , vracam se na R ali se trudim da do toga ne dodje. Kad sam kornjacu stavio na oglas napisao sam da moze zamena za cbr1000f dual ili tdm. Jedno od dva je doslo jeste da je klavijatura a ne honda ali jbg sta sad :)

a to sto kad stosnes kocnicu motor potone pola metra i prve 2 sekunde se spusta i tek onda krece da koci kad si vec nekog ispred udaro ili u najboljem slucaju dobio morsku bolest to nema veze?
ulicni motor sa enduro ogibljenjem, ako se to uopste moze nazvati ogibljenje
Jeste malo glibav napred ali ce se to resiti guscim uljem kao i na svakom do sad motoru

Kostić

ti da malo vozi¹ èopera. R i èoper, al neki manji, bober trip. sve ostalo je ni tamo ni vamo. kros se ne raèuna.

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 24 Jun, 2016, 07:36
ti da malo vozi¹ èopera. R i èoper, al neki manji, bober trip. sve ostalo je ni tamo ni vamo. kros se ne raèuna.
Za takvog copera kakvog bih ja vozio treba mnooogoooo para. Otprilike kao za jedan dobar stan u bg :)

Kostić

zar i ti sine brute. pardon, gavro. ti vozi¹ motor a ne auto. bolje i¹ta nego slika. : )

vredi li ovo para za gorivo, tako mi se ne¹to oæe da se malo provozam sa kravicom, mo¾da i zapalim oko 9 za zlatibor, malo na one 'onda ¹ou, pa sutra za moravu