Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko


Lazic

Kako mi je nekad objasnio æelavi freza majstor, taj agregat ne sme dugo na punom gasu jer na visokim obrtajima klipovi dobiju oscilacije, pa ne dihtuje, pa pojede ulje brzo, pa zariba... ;D

Gavrolini

Nisam dete znam sta i kako. Dobio sam sta mi je falilo na hondi.

Hohštapler

@VR46,
napisah ti i pre koji dan, posle 9ke, ne verujem da æe ti i jedan motor pru¾iti vi¹e.
(verujem da ima boljih ali ne za te novce).

R  a udoban kao da je sport touring, sedi¹te i sedenje idealni, kao direktorska fotelja, to ¹to je te¾ak mu je plus jer ne skakuæe kao jare (posle SV ovo je drastièna promena),  i vuèe ko voz iz svih obrtaja, elastièan, bez problema ga mo¾e¹ vozati na 3500rpm... treæom na 6000rpm veæ si izgubio dozvolu i na auto putu.... stvarno sam se odu¹evio.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

registrovao bandita.20.500 bez zelenog kartona.

Gavrolini


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 23 Jun, 2016, 00:33
Nisam dete znam sta i kako. Dobio sam sta mi je falilo na hondi.
Znam bre, teraj to i u¾ivaj(kao jarbol)... ;D :-*



Citat: Ho¹tapler poslato 23 Jun, 2016, 08:36
Popust za dede  :P  :-*
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mrle

Citat: Darko poslato 22 Jun, 2016, 17:48
danas sam se uverio u svemoci DB vizira ... isao do Vlaskog Polja ... posto su Kosta i Deki vec bili tamo , pa da me ne cekaju , ja ga srolao autoputem... na 180-220 km/h glava apsolutno mirna , nema pomeranja nema vibracije kacige ... nema toliko buke pa se nekad zaneses s brzinom...

dobar je taj DB vizir  ,nema greske , ali i dalje mi je lepsi fabricki zatamnjeni hi hi hi hi

nego , jel se neko bese zalio da mu na naplatnoj rampi mali pozarevac stigla kazna za neplacenu putarinu ? ja danas prodjoh tu neplativsi autoput

kad smo kod vizira, dopisivao sam se za Ivanom, uradiæe mi vizir kakav hoæu, ali tek kad skroz sredim masku, sve ostalo uklopim i namestim. Onda æe da radi vizir zbog odstupanja koja mogu da nastanu pri prethodnim radovima.
A to neæe biti skoro, odluèio sam da idem na more.
E, a problem je jer ne mogu da vozim bez vizira, oduva me sa motora sve preko 100tke.
Ima li neko neki naprsli, delimoæno polomljen, izgreban vizir od zzr-a da namestim na ove patrljke od maske?

Darko

Ako pitas mene - nemam . I moj zzr je stigao bez vizira pa sam uradio kod ivana onaj tamni...

Ne znam ko bi mogao da ima jbg

mrle

nisam  pitao tebe, nego èitajuæi tvoj post, podsetio si me na nedostatak, hendikep, invaliditet

Darko

Radi poso taj vizir nema greske ... Kad sam prosle godine isao u Bosnu , na 120,130 opusteno okrenem glavu nazad i kazem zeni nesto i ona me cuje

srbac

Citat: Darko poslato 23 Jun, 2016, 11:39
Radi poso taj vizir nema greske ... Kad sam prosle godine isao u Bosnu , na 120,130 opusteno okrenem glavu nazad i kazem zeni nesto i ona me cuje


A ¾ena veli, smanji gas Lorenco, gledaj napred, ovo je zadnji put da se vozim !  [zena] [zena] [zena] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Hurricane

Citat: mrle poslato 23 Jun, 2016, 11:30
Citat: Darko poslato 22 Jun, 2016, 17:48
danas sam se uverio u svemoci DB vizira ... isao do Vlaskog Polja ... posto su Kosta i Deki vec bili tamo , pa da me ne cekaju , ja ga srolao autoputem... na 180-220 km/h glava apsolutno mirna , nema pomeranja nema vibracije kacige ... nema toliko buke pa se nekad zaneses s brzinom...

dobar je taj DB vizir  ,nema greske , ali i dalje mi je lepsi fabricki zatamnjeni hi hi hi hi

nego , jel se neko bese zalio da mu na naplatnoj rampi mali pozarevac stigla kazna za neplacenu putarinu ? ja danas prodjoh tu neplativsi autoput

kad smo kod vizira, dopisivao sam se za Ivanom, uradiæe mi vizir kakav hoæu, ali tek kad skroz sredim masku, sve ostalo uklopim i namestim. Onda æe da radi vizir zbog odstupanja koja mogu da nastanu pri prethodnim radovima.
A to neæe biti skoro, odluèio sam da idem na more.
E, a problem je jer ne mogu da vozim bez vizira, oduva me sa motora sve preko 100tke.
Ima li neko neki naprsli, delimoæno polomljen, izgreban vizir od zzr-a da namestim na ove patrljke od maske?


tako sam i ja mislio, sad kad sam stavio vizir bije pravo u vugla oæe da je otkine..

poruèi novi preko alija za max 20 eur..

Lazic

Tebi treba povi¹eni vizir, seti se da si malo povisok za proseènog Japanca... ;D :-*

BOKYBOY

@Mrle...svaka cast Ivanu ali brate meni je trazio 45e za vizir...narucis sa Alija za te pare dva komada i menjas povremeno kad se smoris...bar za tvoj motor ima milion varijacija,video sam kad sam gledao za sebe...Ja sam se preporodio sa DB vizirom,mogu da pijem kafu i zapalim cigaru na 120 km/h...nadji neki i baci mi link da ti porucim ako nemas preko koga a i sto da se neko ugradjuje u cenu... [cheers]

Lazic

Nema on veliku zaradu na tome, a posao da se usere¹, otruje¹, ispeèe¹... A jo¹ mora¹ da bude¹ i nenormalan da bi uop¹te mogao da napravi¹ da lièi na ne¹to... ;D

vlada_dee

Zamenio lanac bregaste i karike! I smislio "alat" za pridrzavanje karika ;)




mi¹ko_kolo


Lazic