Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Aj ovako igramo asocijacije imas jednom sansu da pogodis. Dva redna na uljni pogon?

Andreja

Znam ¹ta je zato ¹to si mi rekao ali i bez toga bih pogodio iz prve, ovo je suvi¹e lako  :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Znaèi.... GS500 mi pada na pamet - to je prvo, al znam da bi ti pre sebi pucO u stopala...

sad poku¹avam da razluèim...
Daj bar otkri klasu!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Ej brate gs.... Pa bolje skejt. Ponavljam ti kazu da ide na ulje vise nego na benzin. Klavijatura mater joj jebem.

Andreja

Pa sve si mu rekao sad, samo reci koja kolor ¹ema i gotovo.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Zlacana kakva druga u sabac da dodje

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Kad si reko "na ulje" ti si stvarno mislio TRO©I ULJE! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini


Hohštapler

U zdravlju da se voza¹...
al poznavajuæi te... ne¹ ti to dugo vozat. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane



Gavrolini

Ima ogrebotina tu i tamo ali korektno stanje. Nema nikakvih dimova i neprijatnih zvukova ili ih ja nisam primetio. U papirima je jos uvek vlasnik kako sam razumeo sin od Bana Vuka.

mali_zmaj

Bravo,cujem da se lijepo vozi i da je dobra za putovanje, sad cemo lijepo iz prve ruke imati utiske!!!    [thumb_up] [thumb_up]
jin-jang

Hohštapler

na 180-190 zavr¹i prièu... a to je za Gavru.... malo...
ka¾u ljudi se menjaju sa godinama, al u ovom sluèaju sam skeptik ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Ja vec neko vreme pokusava da pobegnem od motora koji mogu 200+ ali sam sa kornjacom preterao. Prvi utisak za tdm da mozes sa njim kako hoces, lepo lezi bes lepo kroz krivinu.  Ima nove pilot3 i napred i nazad i odlicno drze. Menjac skroz dobar mada bi bilo lepo da ima 6. Zastita od vetra 0 poena ali to me nikad i nije interesovalo jer vozim motor a ne auto. Prednja kocnica mi nije bas nesto to jest bolja je bila mnogo na hondi i suzukiju.  E sad vreme ce pokazati sta i kako. Ako mi i ovo bude kilavo onda ne vredi , vracam se na R ali se trudim da do toga ne dodje. Kad sam kornjacu stavio na oglas napisao sam da moze zamena za cbr1000f dual ili tdm. Jedno od dva je doslo jeste da je klavijatura a ne honda ali jbg sta sad :)

Biker-Boy

Poskidao prednja kociona klesta, povadio plocice, ocistio i uglancao polu-zaribale klipice koji ko zna otkad nisu cisceni, sad lepo idu, i mnogo bolje se dozira kocnica  [thumb_up]
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini


Biker-Boy

Citat: Gavrolini poslato 22 Jun, 2016, 21:41
Ako si zaludan mogao si i meni
Hehe nebi ja dao bilo kome da mi cacka kocnice :D
Ja sam ti samouki mester, tu i tamo ponesto naucio, moj majstorluk je prilicno ogranicen :D
I feel the need..... the need for speed !!!

VR 46

Citat: Gavrolini poslato 22 Jun, 2016, 21:26
Ja vec neko vreme pokusava da pobegnem od motora koji mogu 200+ ali sam sa kornjacom preterao. Prvi utisak za tdm da mozes sa njim kako hoces, lepo lezi bes lepo kroz krivinu.  Ima nove pilot3 i napred i nazad i odlicno drze. Menjac skroz dobar mada bi bilo lepo da ima 6. Zastita od vetra 0 poena ali to me nikad i nije interesovalo jer vozim motor a ne auto. Prednja kocnica mi nije bas nesto to jest bolja je bila mnogo na hondi i suzukiju.  E sad vreme ce pokazati sta i kako. Ako mi i ovo bude kilavo onda ne vredi , vracam se na R ali se trudim da do toga ne dodje. Kad sam kornjacu stavio na oglas napisao sam da moze zamena za cbr1000f dual ili tdm. Jedno od dva je doslo jeste da je klavijatura a ne honda ali jbg sta sad :)
Не бих да те плашим,али ишао сам за Краљево са ТДМ-ом,до Лазаревца сам био одушевљен,ово купујем следеће, до јаја вожња,удобна (позади кофер) све по ПС-у,а онда после 20-так км сам се сморио као пужа да возим (и он је живахан). Свако претицање мора четврта....преко 120кмх као јарбол се вијорим,кад сам сео на каву после ма иди,не дам је ни за шта :)
Twist of wrist!