Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: Darko poslato 20 Jun, 2016, 16:54
Citat: Ho¹tapler poslato 20 Jun, 2016, 16:49
Citat: Darko poslato 20 Jun, 2016, 16:18
Za promenu malo metnuo DB vizir ...


Da mogu ja bi' ti fala lupio. AL istro¹io.
10x lep¹i.

jebo majku , dal je moguce da sam ja jedini covek na svetu kome je lepsi fabricki vizir

inace  , fala Hostapleru   ;)

jedini si..

[thumb_up] odlièan

Lazic

Citat: hurricane poslato 20 Jun, 2016, 17:14
Citat: Slaninar poslato 20 Jun, 2016, 16:51
Citat: Grof poslato 20 Jun, 2016, 10:50
Planiram malo da se vozim dalje ove godine, za promenu, pa kada ostavim motor negde da mogu lak¹e da spavam.
Mislim, znam ja da je to kr¹ koji ne treba nikom ali mi se ipak nevraæa sa vo¾nje autobusom jer neko nije znao da motor ne vredi pi¹ljiva boba :D
Kontam kada ga ostavim sa alarmom i disklokom veæe su ¹anse da ga zateknem gde sam ga ostavio nego bez toga..... jo¹ da nemam lanac od 2 metra koji ima 50kg pa i time da se obezbedim... ne kapiram koji konj je napravio toliki i toliko te¾ak lanac... kapiram ja sigurnost itd ali brate roðeni kao da nas je troje na motoru  ;D


Lanac je jedina stvar koja spreèava da se motor utovari u kombi i odveze. Na alarm se osvræu samo klinci ako re¹e da se penju po motoru. Vrlo malo smeta lopovima. Naravno, ako ima pored drugi motor bez alarma, nema prièe, ali ovako, sam po sebi ne poma¾e previ¹e. Disk lok slu¾i da sjebe¹ disk kad ga zaboravi¹, nièemu drugom ne slu¾i. Lanac, vezan za neku banderu, je najbolja stvar, posle gara¾e - ali i najte¾i za vuæi sa sobom.

Èelik je te¾ak, lanac mora biti od dobrog, dobro kaljenog èelika i deb'o - ¹to nosi i te¾inu. Lanac koji nije te¾ak, nije ni za kurac.

sve do 12mm za manje od 2sec:

! No longer available


zato je moja xena debela 3 cm, i lak¹e je disk preseæi nego nju... :D a i uhvatiti... :D
Fora je da izgleda da ga ni cigani ne gledaju...

@Uragan:
Veruj mi da ni tvoj ne izgleda skuplje... ;D

stilgar

Citat: Darko poslato 20 Jun, 2016, 16:54
Citat: Ho¹tapler poslato 20 Jun, 2016, 16:49
Citat: Darko poslato 20 Jun, 2016, 16:18
Za promenu malo metnuo DB vizir ...


Da mogu ja bi' ti fala lupio. AL istro¹io.
10x lep¹i.

jebo majku , dal je moguce da sam ja jedini covek na svetu kome je lepsi fabricki vizir

inace  , fala Hostapleru   ;)
da ti si jedini :)

UFF



stilgar

Zamenio Rev i prednje plocice, zamenio sijalicu srednjeg svetla, pretresli poziciju/stop. I dobio sam jos jedno mesto u garazai za skuter, iza mesta koje vec koristim. :)


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY


Darko

danas sam se uverio u svemoci DB vizira ... isao do Vlaskog Polja ... posto su Kosta i Deki vec bili tamo , pa da me ne cekaju , ja ga srolao autoputem... na 180-220 km/h glava apsolutno mirna , nema pomeranja nema vibracije kacige ... nema toliko buke pa se nekad zaneses s brzinom...

dobar je taj DB vizir  ,nema greske , ali i dalje mi je lepsi fabricki zatamnjeni hi hi hi hi

nego , jel se neko bese zalio da mu na naplatnoj rampi mali pozarevac stigla kazna za neplacenu putarinu ? ja danas prodjoh tu neplativsi autoput

stilgar

Citat: BOKYBOY poslato 22 Jun, 2016, 17:21
Citat: Ho¹tapler poslato 22 Jun, 2016, 16:47
skuter + rndaljka =  [thumb_up]

...sad mu jos samo fali R za pichoke... ;D
35 godina da poklonim nekom a da mi ostane 22 :) onda ce i skuter da radi poso i rndaljka :) ovako sa 57 sta ce mi R, treba da pristane devojcurak pa mora da se izvinjavam kao salio sam se :)

Hohštapler

Ne mora da ga pu¹i... nek ga ¾vaæe!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Darko poslato 22 Jun, 2016, 17:48
nego , jel se neko bese zalio da mu na naplatnoj rampi mali pozarevac stigla kazna za neplacenu putarinu ? ja danas prodjoh tu neplativsi autoput
Jeste, ako ti se vidi tablica i tebi æe... :o

Darko

pa vidi mi se tablica .

kolika je kazna ?

nisam prosao kroz regularnu rampu nego skroz levo , onu ENP

BOKYBOY


Lazic

Citat: Darko poslato 22 Jun, 2016, 17:59
pa vidi mi se tablica .

kolika je kazna ?

nisam prosao kroz regularnu rampu nego skroz levo , onu ENP
Ne seæam se, ali neplaæanje putarine nije definisano zobs-om, tako da u principu mogu da ga duvaju ako ne plati¹. Moraju da te tu¾e... Ja uvek kad ulazim uzmem kartu kao da sam kolima, samo ne platim na izlasku... ;D Ali meni se ne vidi tablica, tj vidi se ali neèitko... ;D

Darko

ma boli me cose , nego sam radoznao , a ne mogu da nadjem temu


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.