Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

i da, u povratku pocepo lepi oglancan sekta¹ki motor po avali, ko majmun sliku pamele anderson... sa ovim kr¹em. sad mi osmeh na lcu : ) i svirno mi¹i i ljilji : )

Hurricane

..stvarno ubijas temu, daj nesto uradi, ovo sve moze i one tvoje istorijske epove..

Kostić

ja ubijam temu na forumu motociklista hvalisanjem...ok, aj æutaæu. dupe kurac bulja prima ne prima je fakat trend. inaèe uradio sam, popravio sam fudastere. i testirao. dr¾e za sve pare.

lord_oblivion

Napravio dodatni rezervoar za gorivo od 6 litara, ¹to mi je dodatnih 150km vi¹e off-road-a  :D

Sjeb'o poklopac prednjeg lanèanika  [facepalm] :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Grof


Hohštapler

Citat: Grof poslato 20 Jun, 2016, 08:34
Ugradio alarm   ;D

Es ti lud aj ka¾i ti nama...?
Koji æe ti to??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

#2886
Citat: stilgar poslato 19 Jun, 2016, 18:56
Citat: Biker-Boy poslato 18 Jun, 2016, 12:03
Ja sto ih vise gledam, to mi se vise svidjaju (maxi skuteri) , mislim, kad pogledas koje sve prednosti imaju, najvise mi se svidja sto su udobni do jaja, pa onaj jebeno OGROMAN prtljazni prostor ispod sedista..
da je samo ispod sedista :) nego ima i gepek :)






kakav bulja za trpanje
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Jun, 2016, 09:31
Citat: Grof poslato 20 Jun, 2016, 08:34
Ugradio alarm   ;D

Es ti lud aj ka¾i ti nama...?
Koji æe ti to??

...sto bre,korisna stvar jako,ne protiv kradje vec protiv jahanja i ljuljanja motora u mom odsustvu...ja sam na oba prosla imao alarm i par puta me to spasilo obaranja motora u mestu od strane klinaca...nikada ga nisam ostavio ''armed'' preko noci jer nije imao podesavanje osetljivosti pa je znao da vrisne na buku kamiona i sl...

Darko


Lazic

Citat: lord_oblivion poslato 20 Jun, 2016, 00:53
Napravio dodatni rezervoar za gorivo od 6 litara, ¹to mi je dodatnih 150km vi¹e off-road-a  :D
Daj slike.

viper

Igrao se sa nalepnicama :D



Poslato sa G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2016, 10:20
Citat: lord_oblivion poslato 20 Jun, 2016, 00:53
Napravio dodatni rezervoar za gorivo od 6 litara, ¹to mi je dodatnih 150km vi¹e off-road-a  :D
Daj slike.

Mnogo je gadno, bolje ne  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Grof

Planiram malo da se vozim dalje ove godine, za promenu, pa kada ostavim motor negde da mogu lak¹e da spavam.
Mislim, znam ja da je to kr¹ koji ne treba nikom ali mi se ipak nevraæa sa vo¾nje autobusom jer neko nije znao da motor ne vredi pi¹ljiva boba :D
Kontam kada ga ostavim sa alarmom i disklokom veæe su ¹anse da ga zateknem gde sam ga ostavio nego bez toga..... jo¹ da nemam lanac od 2 metra koji ima 50kg pa i time da se obezbedim... ne kapiram koji konj je napravio toliki i toliko te¾ak lanac... kapiram ja sigurnost itd ali brate roðeni kao da nas je troje na motoru  ;D

Darko

Za promenu malo metnuo DB vizir ...







Hurricane

#2894
Citat: Grof poslato 20 Jun, 2016, 10:50
Planiram malo da se vozim dalje ove godine, za promenu, pa kada ostavim motor negde da mogu lak¹e da spavam.
Mislim, znam ja da je to kr¹ koji ne treba nikom ali mi se ipak nevraæa sa vo¾nje autobusom jer neko nije znao da motor ne vredi pi¹ljiva boba :D
Kontam kada ga ostavim sa alarmom i disklokom veæe su ¹anse da ga zateknem gde sam ga ostavio nego bez toga..... jo¹ da nemam lanac od 2 metra koji ima 50kg pa i time da se obezbedim... ne kapiram koji konj je napravio toliki i toliko te¾ak lanac... kapiram ja sigurnost itd ali brate roðeni kao da nas je troje na motoru  ;D



koji alarm, koliko para, kako ?

ja od kako sam stavio oklope ne spavam mirno vi¹e  [rofl], sad lièi na ne¹to,

posmisliæe neki Niga Èukarièki da je od aluminijuma pa æe ga uzme da ga topi..




Hohštapler

Citat: Darko poslato 20 Jun, 2016, 16:18
Za promenu malo metnuo DB vizir ...








Da mogu ja bi' ti fala lupio. AL istro¹io.
10x lep¹i.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Grof poslato 20 Jun, 2016, 10:50
Planiram malo da se vozim dalje ove godine, za promenu, pa kada ostavim motor negde da mogu lak¹e da spavam.
Mislim, znam ja da je to kr¹ koji ne treba nikom ali mi se ipak nevraæa sa vo¾nje autobusom jer neko nije znao da motor ne vredi pi¹ljiva boba :D
Kontam kada ga ostavim sa alarmom i disklokom veæe su ¹anse da ga zateknem gde sam ga ostavio nego bez toga..... jo¹ da nemam lanac od 2 metra koji ima 50kg pa i time da se obezbedim... ne kapiram koji konj je napravio toliki i toliko te¾ak lanac... kapiram ja sigurnost itd ali brate roðeni kao da nas je troje na motoru  ;D


Lanac je jedina stvar koja spreèava da se motor utovari u kombi i odveze. Na alarm se osvræu samo klinci ako re¹e da se penju po motoru. Vrlo malo smeta lopovima. Naravno, ako ima pored drugi motor bez alarma, nema prièe, ali ovako, sam po sebi ne poma¾e previ¹e. Disk lok slu¾i da sjebe¹ disk kad ga zaboravi¹, nièemu drugom ne slu¾i. Lanac, vezan za neku banderu, je najbolja stvar, posle gara¾e - ali i najte¾i za vuæi sa sobom.

Èelik je te¾ak, lanac mora biti od dobrog, dobro kaljenog èelika i deb'o - ¹to nosi i te¾inu. Lanac koji nije te¾ak, nije ni za kurac.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Jun, 2016, 16:49
Citat: Darko poslato 20 Jun, 2016, 16:18
Za promenu malo metnuo DB vizir ...


Da mogu ja bi' ti fala lupio. AL istro¹io.
10x lep¹i.

jebo majku , dal je moguce da sam ja jedini covek na svetu kome je lepsi fabricki vizir

inace  , fala Hostapleru   ;)

Hurricane

Citat: Slaninar poslato 20 Jun, 2016, 16:51
Citat: Grof poslato 20 Jun, 2016, 10:50
Planiram malo da se vozim dalje ove godine, za promenu, pa kada ostavim motor negde da mogu lak¹e da spavam.
Mislim, znam ja da je to kr¹ koji ne treba nikom ali mi se ipak nevraæa sa vo¾nje autobusom jer neko nije znao da motor ne vredi pi¹ljiva boba :D
Kontam kada ga ostavim sa alarmom i disklokom veæe su ¹anse da ga zateknem gde sam ga ostavio nego bez toga..... jo¹ da nemam lanac od 2 metra koji ima 50kg pa i time da se obezbedim... ne kapiram koji konj je napravio toliki i toliko te¾ak lanac... kapiram ja sigurnost itd ali brate roðeni kao da nas je troje na motoru  ;D


Lanac je jedina stvar koja spreèava da se motor utovari u kombi i odveze. Na alarm se osvræu samo klinci ako re¹e da se penju po motoru. Vrlo malo smeta lopovima. Naravno, ako ima pored drugi motor bez alarma, nema prièe, ali ovako, sam po sebi ne poma¾e previ¹e. Disk lok slu¾i da sjebe¹ disk kad ga zaboravi¹, nièemu drugom ne slu¾i. Lanac, vezan za neku banderu, je najbolja stvar, posle gara¾e - ali i najte¾i za vuæi sa sobom.

Èelik je te¾ak, lanac mora biti od dobrog, dobro kaljenog èelika i deb'o - ¹to nosi i te¾inu. Lanac koji nije te¾ak, nije ni za kurac.

sve do 12mm za manje od 2sec:

! No longer available


DebeliZmaj

pazi vidi sa ovim kad te savatu na ulici
a nisi iz nekog servisa ono ide spremanje
izvrshenja krivichnog dela .....
ali svakako zanimljiv alat ... posto je ?:0
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell