Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 46 gostiju pregledaju ovu temu.

castor

#2860
Kad do toga doðe, meni se èini da tebe niko ni¹ta neæe pitati, ni da li ti se sviða ili ne, ni da li hoæe¹ ili ne, nego æe samo da ti ga uvali neko kome dovoljno bude¹ skakao po ¾ivcima.

Pa æe da bude kao sam Mujom u avionu: Prièao Mujo Hasi kako su oteli avion u kom je on letio. Oteli otmièari avion i krenuli da maltretiraju putnike. U jednom trenutku poènu da maltretiraju neku ribicu ¹to se svidjela Muji i on da ispadne fra'er, ustane i drekne na njih da je ostave na miru. A oni ka¾u dooobro, ima¹ izbor - il' te svi jebemo il' skaèe¹ iz aviona. A Haso k'o zapeta pu¹ka - Jesil' skak'o jarane? Mujo odgovara tu¾nim glasom - Pa jesam malo, u poèetku.

Tako æe meni se èini i tebi da bude...

Sad samo jo¹ reci da te mrzim i ne volim domaæe ¾ivotinje i samo mogu da ti ka¾em da to nije istina. Ti si meni simpatièan jedan deèko koji ima potrebu da bude u svakoj èorbi miroðija... ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

stilgare, ti sve pare porto¹i na te tvoje igraèke, neæe¹ da ima¹ za benzin... koj æeti kurac skuter pored milfaèe?

stilgar

Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2016, 18:09stilgare, ti sve pare porto¹i na te tvoje igraèke, neæe¹ da ima¹ za benzin... koj æeti kurac skuter pored milfaèe?
Sta ce mi benzin 😊 onda moram da se vozim 😊 ovako ih lickam i sredjujem i meni dosta. Provozam se do Reva samo da popijemo kafu i promenimo ulje koje nije jos za zamenu 😂
Iskrso mi skuter povoljno a ja ne volem da vozim motor bez dobrih guma i kocnica. Ne brini za benzin bice za do kafica 😊
Milfachu cu u septembru na oglas il u selo na njivu ako ne bude kupaca.
Skuter je mama za grad a ja sam 100% u gradskoj voznji.
P.S. naso plocice montiro gume i bio kod Reva na zameni svih ulja. Qrac su dobre plocice zadnja sa novim plocicama koci extra, prednja tvrda. To cu sutra da sredim 😊

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

skuter je dobar samo za devojke. taj tvoj milf je keva za grad.

Hohštapler

Dobar skuter sa veliko kubika¾om i velikim prtljagom je za grad majka.  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 18 Jun, 2016, 09:19
Dobar skuter sa veliko kubika¾om i velikim prtljagom je za grad majka.  [thumb_up]

...da,pogotovo ti maxi skuteri velicine Hayabuse su keva za provlacenje izmedju auta u Beogradskom spicu... ;D

Kostić

motor kao ¹to je dominator je veæa majka. lak¹e se proðe svuda. al svuda. kad ka¾em svuda, khm... znaèi svuda. veliki skuter je proma¹aj dvotoèka¹a....

Kostić

ktm, ikste, domi i ta vrsta motora je neprikosnoveni kralj grada. nema gde ne proðe, nema ¹ta ne mo¾e da preskoèi. ja razumem da neko voli skuter, ali tvrdnja da je skuter majka grada je neosnovana ¾elja. mali mikro skuter ima samo jednu dobru osobinu, ponese¹ ga sa sobom kad uðe¹ u prodavnicu... veliki je paaaa... bolje i R nego veliki skuter.

ove prgave tarabe nazivaju gradskim huliganima. ¹to nije daleko od istine.

lord_oblivion

Ja da ne vozim tarabu vrste enduro, te¹ko bih juèe stigao dalje od Studentskog grada.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Biker-Boy

Ja sto ih vise gledam, to mi se vise svidjaju (maxi skuteri) , mislim, kad pogledas koje sve prednosti imaju, najvise mi se svidja sto su udobni do jaja, pa onaj jebeno OGROMAN prtljazni prostor ispod sedista.. 'bes mi sve ako ga ne kupim , pa da probam jednu sezonu da vidim kako ce da legne, kolega s posla ima Silver Wing 600, e jbt, ono je bas masinerija.
Naravno, najbolje bi bilo kad bi imao kinte da pored CBR-a uzmem tako neki skuter, jer ne znam da li bi mogao da se odreknem filinga koji CBR pruza :)
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj



Jel ovo dihtung ventil dekla??

Poslato sa G630-U20 uz pomoæ Tapatoka
jin-jang

Biker-Boy

Jeste, VALVE COVER=poklopac ventila
I feel the need..... the need for speed !!!

lord_oblivion

Zamenio sajlu kvaèila, oprao motor, podmazao lanac i sipao do èepa  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić


Kostić

iscepo od kuæe do æuprije i nazad preko lakat krivina sve ¹to mi se na¹lo na putu....


stilgar

@kosta66
ti da otvoris temu "Sta sam danas sjebo na motoru" a ne u ovoj da pises, svaki put me zajebes, vidim piso si ovde pa pomislim da si sredio makinu, a ono on sve grdji i grdji :)

Kostić

fudaster sam odvalio o neko drvo, pa vezo oba ¾icom. dr¾e za sve pare, suvozaè 400 kma naokolnih puteva, nisu otpali. 5-6k rpm, potro¹io dva deci na tih 400 kma. kapiram da tro¹i na ulje sat, tj da ¹ika kroz glavu u izduv. 400 kma bez ploèica, trojca me umalo ubila. kombi u rekovcu po krivinama poseko do moje ivice, sreæom sam ga izbego, pa auto u krivini poseko mi skoro celu traku, pa opet kombu pre¹o u suprotnu traku, zaspo èovek il telefonro, dok sam ga obilazio, zakaèio mi ogledalo ja na sirenu i u ivicu on naglo cimnu, izvine se ja gas. al nikad se nisam ovako slatko navozao kao sa ovom tarabom a da dinar nisam ulo¾io... kvrèi stru¾e prdi ide... sad mogu mirne du¹e da ga dam za 600 evriæa. : )

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 18 Jun, 2016, 12:03
Ja sto ih vise gledam, to mi se vise svidjaju (maxi skuteri) , mislim, kad pogledas koje sve prednosti imaju, najvise mi se svidja sto su udobni do jaja, pa onaj jebeno OGROMAN prtljazni prostor ispod sedista..
da je samo ispod sedista :) nego ima i gepek :)