Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 51 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 14 Jun, 2016, 02:04
I podamzao glupavi pinjon (jbt idioti stavili pinjon na prednji tocak , pa to bre samo na apencu ima)
Ima i na klepetalu... ;D

Kostić

opet se napio, pa malo potero kravicu po ibarskoj. ide neki lik snekom srebrnom tarabom ispred mene i vozi ko romboid, 200 - 220, te po beloj te po asfaltu, pa obori ga jebote motor... moro sam da koèim sjebo mi filing. al le¾i krava u krivini..... niska, ko pegla. ni k4 mi nije vako le¾o gore. stara baba al dobra!  [yahoo]

Hohštapler

samo 220? nije ni èudo da te usporavao.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

jel i tebi dare ne¹to u rodu? tu mo¾e da se tera 300 bez pardona. zna¹ deonicu pa tako, ko dare....

Hohštapler

Aj mi sad jo¹ reci da krawa ide 3 glave pa da doðem da je pojedem sa senfom.  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ne ide tri glave. ide 240. nije brzina u pitanju, nego onaj ispred, volim tu da teram i 260 280. doði da se provozamo.

Hohštapler

Jok bre, nUmem ja to... ja 50 po gradu, 80 van grada... a i ovaj moj jadan motor, jedva 200 da dovati... spor sam.. . ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ipak ti je dare ne¹to u rodu. ma ¹alim se ja, malo se tako napijem, pa la¾uckam, dubijem dosadu :-*

Glava Dole

Motor ti ide 240 a on te usporio na 220 jer ti volis da teras 260-280 motor koji ide 240? :D

Kostić

to onaj sindrom, stisle me malo godine, a ja bi da se rvem sa vama mladima. ono, èisto da ubedim sebe da sam u formi. a u zbilji, jedva obrnem krug u ¹umi i odma se umorim. na asfalt kad izaðem, na stotku me drma srèka : ) pa onda la¾uckam : ) a jebiga, forum valjda i slu¾i za to, ne samo za pomade i krpice, politiku i dildiæe : )

Kostić

Citat: Milos96 poslato 14 Jun, 2016, 22:12
Motor ti ide 240 a on te usporio na 220 jer ti volis da teras 260-280 motor koji ide 240? :D

mislim da je k4 i¹o malko br¾e...

Darko

Ajde i ovde cu , posto se spominje Dare da se citiram...

Citat: Darko poslato 14 Jun, 2016, 09:05
Citat: kosta66 poslato 14 Jun, 2016, 06:13
laziæu, kvari¹ mi trip. zajebavam dareta. taman mi je krenulo ozbiljno, sad treba da ti crtam. bre! ;D



da, da , kad se kosti digne da zajebava dareta onda je trip , a kad se daretu digne da prcka kostu onda je "umorio sam se od ovog foruma , dare je smarac,niko se ne raduje mom radovanju " i ostale fore ....

zato , otfak , dok ne naucis da ga primis i na svoj racun

Kostić

gospodin, Va¹ niknejm je Darko. nese spominjo Va¹ niknejm, nego dare. dardevil, betmenov dugar iz crtanog stripa.

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 14 Jun, 2016, 14:58
Citat: PECA BMW poslato 14 Jun, 2016, 02:04
I podamzao glupavi pinjon (jbt idioti stavili pinjon na prednji tocak , pa to bre samo na apencu ima)
Ima i na klepetalu... ;D

Ma glupost nevidjena .... 60 godina tu sajlu kulturno vuki iz menjaca i nema da se zezas , sad moras da otkacinjes glupavi pinjon da sikines tocak ..

jbg taj kreten sto je to smislio dobio otkaz pa sad kulturno uzeli impuls iz davaca abs-a i nema sajle i kurci palci ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić


mrle

@Darko, ai ostali.
Koliko ulja ide u ZZR?
Da ne tra¾im po maualima.

Hurricane

mrle 3,7 ako menja¹ i filter..



http://i.imgur.com/YZIjlQR.jpg


evo i neki vizir stavio dok se odluèim koji æu da poruèim od Alija  [yahoo]

Lazic

Jebote, èiji je ovo motor ??? ;D E jel lak¹e bez vetra? ;D

mrle


Hurricane

@laske : ni ja ga ne prepoznajem vi¹e [rofl]

najveæi hit je ¹to ga nisam ni probao jo¹ od kad sam stavio oklope, montirao ih kod dobrih mojih Peri¹iæa u Barièu

Tamara ga vozila nazad, ja bio autom....

ko malo dete sam jedva èekam..



mislio sam ovakav duzmem:

http://i.imgur.com/cytHpk2.jpg

ali se bojim da ne bude ¹trèao previ¹e unapred

http://i.imgur.com/Tv1VVhK.jpg