Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

gornji deo:

siroko,dugi rukavi

donji deo:

siroke pantalone,duzina isto ne stima od gornjeg dela do protektora a cini mi se i od dole do protektora.

zato se svaki komb proba pre kupovine...ne lezi svakom ista stvar bez obzira na konstituciju...

a da ti je veliki proculo se cak ovde   ;D ;D

mali_zmaj

ma ja njega probao i na motoru..,pojma nemam,kod nas stvarno slab izbor,a ovaj sam dobio na odlozeno placanje,prevedeno plati kad hoces i u koliko rata hoces...,jebaj ga,vidjet cu sutra sta da radim,kad mi snajderica presudi...

uglavnom nije jos kupljen...,to je najljepse od svega..,hvala eclipse na savjetima,al kad te vidim ima da te ubijem i odrobijam,taman sam bio na polovici da ga kupim!!!   ;)
jin-jang

BOKYBOY

Zmaju,kombinezon je do jaja,ako se tebi dopada,uzimaj ga...druga je prica na motoru a druga ovako dok stojis,sve to legne kako treba,a uvek mozes da uradis prepravke za male pare.Ako moze na rate,jos bolje,znas kad ces da odvojis pare ovako na gomili da das za kombinezon,tesko...Ja sam prodao savrsen Berikov kombinezon pre par godina i pokajao se...dugo posle toga nisam naleteo na neki koji mi odgovara i po velicini a i estetski...do ovoga zimus i to sasvim slucajno,jer je drugar prodavao...I tesko da bih ga i uzeo da mi nisu uletele neke pare bas tada...tako da,ne razmisljaj previse i uzimaj ako se tebi svidja! [cheers]

Darko

Zmajce , i ja bih rekao da ti je malko poveci ... Jakna mora da bude tesnija da bi odradila posao ako ne daj Boze zatreba ... Ako ti protektori nisu cvrsto stegnuti nego landaraju , vise odmazu nego pomazu ...

Ako vec dajes pare , gledaj da uzmes nesto sto ce ti biti ok , ne kupuj po svaku cenu. Bar toga ima ;)

Kostić

ova jakna mu je velika. jebo je je¾a ako za¾vi¾di malo br¾e.... jakna mora da bude uz telo bez vazdu¹nih d¾epova. ako veæ oæe¹ da biva¹ trip, kupi ono ¹to ti je uz telo. mora da ste¾e inaèe jao.

Lazic

Izmeðu ostalog, zato danas imam o¾iljak na laktu, a super fensi modeka nema... ;D

ontopic:
gotovo sedi¹te... ;D

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2016, 23:48
ova jakna mu je velika. jebo je je¾a ako za¾vi¾di malo br¾e.... jakna mora da bude uz telo bez vazdu¹nih d¾epova. ako veæ oæe¹ da biva¹ trip, kupi ono ¹to ti je uz telo. mora da ste¾e inaèe jao.

...Kole,znas kad ce da nadje da mu i jakna i pantalone legnu savrseno uz telo...nikada...mora prepravka da se radi za to sto ti kazes...pa nisu svi manekeni kao ti... ;D

Darko

@ lazic To ti pricam , veca steta nego korist ...

I opet , nemoj da ti to "plati kad oces i na koliko rata oces" bude izgovor...


Kostić

onda bolje da ne kupuje. boleæe ga sigurno... ili nek prepravi.

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2016, 23:58
onda bolje da ne kupuje. boleæe ga sigurno... ili nek prepravi.

...ma nek radi covek sta god misli da treba...elem,danas ne uradih nista na motoru...pazi kad nemam sta a i kisa u pm!Trebalo bi sutra da montiram uticnicu 12V,stoji mi od zimus...i onu zujalicu za migavce... :)

Darko

Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2016, 22:44


a da ti je veliki proculo se cak ovde   ;D ;D


Da , i meni se pohvalio Hostapler

Hahahahahahah

PECA BMW

Inspekcija prednje kocnice , ciscenje , podmazivanje lezajeva  .... neki idijot stego tocak verovatno pistoljem za avion ... a kociona klesta jedva pritegnuta  [doh]
I podamzao glupavi pinjon (jbt idioti stavili pinjon na prednji tocak , pa to bre samo na apencu ima)

http://s31.postimg.org/fqfsh0fuj/DSC01929_Medium.jpg

zanimljivo ali i bilo je nesto masti u lezajevima .. naravno ne dovoljno pa to ja lepo napunio sa LPD2 da preliva . srecom ima dobre semeringe pa ne moze napolje  ;D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Citat: Darko poslato 14 Jun, 2016, 00:07
Citat: eclipse4 poslato 13 Jun, 2016, 22:44


a da ti je veliki proculo se cak ovde   ;D ;D


Da , i meni se pohvalio Hostapler

Hahahahahahah

ja mislio da je do SVovog sedi¹ta, kad jok... batina je ono za sve dobra... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


mrle


BOKYBOY

Citat: mrle poslato 14 Jun, 2016, 10:43
Citat: BOKYBOY poslato 14 Jun, 2016, 00:03
i onu zujalicu za migavce... :)

neæe¹ valjda stvarno?

...obavezno!...imao sam je na ZZR-u i mnogo dobra stvar...ostarilo se jbg pa zaboravim migavac po danu nekada...al nije to onaj zvuk kao kamion kada ide u rikverc vec tih i diskretan,samo ga ja cujem...

DebeliZmaj

#2816
zvukovi/glasovi u glavi ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Moja se dernja za sve pare. Fakat preglasna ali efikasna protiv pe¹aka.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

BOKYBOY

Citat: lord_oblivion poslato 14 Jun, 2016, 11:15
Moja se dernja za sve pare. Fakat preglasna ali efikasna protiv pe¹aka.

...prelepis je parcetom izolira i resen problem preglasnoce... ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.