Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 48 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

treba mi mala maska za hondu da od ovog sa okopom dobijem "sportsku" varijantu, sacuvam oklope i lakse resim problem prednjih zmigavaca. Ako neko zna gde ima da se kupi kod nas bas za nju ili univerzalna bio bih zahvalan na informaciji.

sa oklopom



bez



ovo mi treba


Kostić

ja zavirio u prednji disk, ne¹to stru¾e kad koèi, kad ono nema ploèice. poplaveo disk. pu...

Kostić

Citat: stilgar poslato 11 Jun, 2016, 11:44
treba mi mala maska za hondu da od ovog sa okopom dobijem "sportsku" varijantu, sacuvam oklope i lakse resim problem prednjih zmigavaca. Ako neko zna gde ima da se kupi kod nas bas za nju ili univerzalna bio bih zahvalan na informaciji.

sa oklopom



bez



ovo mi treba



trebaæe ti i migvci. a ¹to si skino orginal masku?

Bori¹a

Citat: kosta66 poslato 11 Jun, 2016, 16:44
ja zavirio u prednji disk, ne¹to stru¾e kad koèi, kad ono nema ploèice. poplaveo disk. pu...
proveri da li ti pasuju plocice od horneta, ako pasuju dobijas na poklon... imaju da gule jos dosta

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

stilgar

Citat: kosta66 poslato 11 Jun, 2016, 16:45
Citat: stilgar poslato 11 Jun, 2016, 11:44
treba mi mala maska za hondu da od ovog sa okopom dobijem "sportsku" varijantu, sacuvam oklope i lakse resim problem prednjih zmigavaca. Ako neko zna gde ima da se kupi kod nas bas za nju ili univerzalna bio bih zahvalan na informaciji.

sa oklopom



bez



ovo mi treba



trebaæe ti i migvci. a ¹to si skino orginal masku?
nisam skinuo jos, nego hocu da skinem al prvo da nadjem masku ovu malu, prethodni vlasnik je imao udes pa je oklop bio polomljen, pravljen ispocetka, ja bi da ga skinem sa sve nosacima i sklonim na sigurno. Vraticu ga nazad ako ga budem prodavao. Model iz 1988 se proizvodio sa tim malim stitnikom fara kao i XL600R.

Kostić


Kostić

napravio sam filter za vazduh od starog. izbacio papir, ostala metalna mre¾a. preko nje navuko èetri sloja crne ¾enske èarape, neke fine i sklopio. sad opet prima super turu u 7-8k, plus sam opet zalepio fla¹nu al sad nekim dihtom crnim, i opet radi na leru na 1k mirno. ako to bude dr¾alo, super. jo¹ kad bi i ploèice mogo da zapljunem pa da opet rade...

banevuk

Uradio zamenu ulja i svih filtera. Napravio prvih pet km sa novom makinom posle pada. Probadaju rebarca kad trucne majke im ga ...... :( :( :(

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Plastiène vezice u teènom stanju... ;D I to u kanti od 5 litara... :o ;D Peco, jel ima to kod nas da se kupi...? ;D

PECA BMW

legenda kaze da su po nekim radnjama u BG tipa "uradi sam" videli ljudi ...

ovo kupljeno preko ... odavno .

ja uvek bio u fazonu prvo kupim kasetofon za kola pa kola .. (nemam ni jedno od navedenog)

zato i ovo kupljeno , da kad jednog dana stiogne motor mogu da ga operem :D

zeznuh se sto u startu ne kupih i pumpicu , sve one od tipa K2 ili Mer za stakla sjebe odma , ne moze da prska :

http://s33.postimg.org/7d5np3nrj/1441793941_27743100.jpg
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Citat: Ho¹tapler poslato 12 Jun, 2016, 13:15
.....èek, pere¹ motor WDom?

da . naravno ne ceo nego dole oko kartera , glave , difrencijala , menjaca svuda gde se nahvatalo sve i svasta , predhodni vlasnik nije znao da moze motor i odozdo da se opere ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Kad bih ga odozdo oprao, dezintegrisao bi se...

stilgar


FANTOM

    Daj jos par slika ili otvori temu pa daj i detalje .... Lepo skuterce  [thumb_up]

stilgar

Citat: FANTOM poslato 12 Jun, 2016, 17:53
    Daj jos par slika ili otvori temu pa daj i detalje .... Lepo skuterce  [thumb_up]









prednja guma katastrofa kao i aku. Sutra ide na AMS potvrdu pa kod Milosa na registraciju. Otvoricu temu kad ga budem vozio. Za sad placen i malo glancan sa prethodnim vlasnikom.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

#2758
Citat: Ho¹tapler poslato 12 Jun, 2016, 19:32
Koji je to skuter? Deluje udobno.
Piaggio X8 200 ccm

Lazic