Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 52 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

I do jaja je sto si do sada shvatio da me boli paja za llus i minus.. neki batica koji je meni dao drugi plus je verovatno tebi dao minus...
Evo , ispravice ti brat posto ti toliko znaci

Kostić

pa ima ne¹to istine u tome. juèe me iznervirao piroæanac, a pre nego ¹to je do¹ao, skinuo sam madhead i smrt sa volana, a nisam vratio. znao sam de æe da mi se desi ne¹to. i desilo se. to ¹to sam nasrao. nego, od kad ti to ume¹ da sedi¹ na rezervoaru i da vozi¹? ne seæam se da si to nauèio. : ) znaèi - la¾e¹. : )

Kostić

ne diraj moje minuse. ja tvoje ne diram, nemoj ni ti moje. : )

Kostić

a teo sam da se pohvalim, da sam posle zapeo uzbrdo uz 'volovski' ti ne zna¹ ¹ta je i gde je to, po skoro pa blatu. zaglavio se i upetljo u korenje, al uspeo da izaðem u ruicu, a ¹umari zinuli, nije im jasno odakle sam ispao. al ajde da ne serem vi¹e, vidim da vas nervira. mada, ako zaja¹ite te èiste lepotice, pa malo otpustite koènice i ka¾ete sebi, ma jebaæutikevi, teraj, mo¾da i vi budete imali poneku prièu. od gledanja u kladionice i trke, vajde nema. : )

PECA BMW

Ih bre kosta pa ne ume svako da tera 200 sedeci na rezervaru ko ti ..

ima nas koji se provozamo do kafica i popijemo kaficu ... pod uslovom da imamo pare   [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

ja nem ni¹ta protiv. èak ¹tavi¹e, po¹tujem i ne teram kontru ;) jer me boli ðoka ko æe kako i gde da vozi. ovde doðem da se malo zajebavam, preprièam do¾ivljaj etc. al vidim da vam se ne sviða. a jebiga, ja ne umem drugaèije. al ajde da vam udovoljim, pa æu od sad da æutim i da jedem kokice : )

(nemose mlogo nervirate, od nerviranje se poru¾ni brzo : )

PECA BMW

tedoh da kazem " ti to iz iskustva " al rekoh bolje da cutim  ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: Darko poslato 07 Jun, 2016, 23:40
I ja danas u gradu , isao oko 180 km/h , izleti mi dzukac , ja levo motor desno , padnem , dok sam padao cimnem nogom hebl , motor se ispravi , ja na rezervoaru , kad u tom trenutku trola 41 na mene (otkazale joj kocnice) , ja dve nize motor na zadnji , prednjim tockom otkinem brisac na troli , vozac se up!asi i stane i ja ko da mi nije nista bilo...

Bog blagoslovio yamahine dve nize...

Ps  - Kosta , ne seri


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Na svu sreæu da sam sam u kancelariji, zabole me stomak od smeha... ;D





Citat: kosta66 poslato 07 Jun, 2016, 23:32
polako postajem ko laziæ i juga. nabo sam trotoar sa jedno 40, osetio sam kako izgleda kad zabode vilju¹ka na enduru... otreslo mi ruke, uvili se ¹tapovi, volan levo toèak pravo, odbijem se od iviènjak, udarim u betonski zid toèkom, volanom u drvo, ruke levo volan desno, preskoèim i to i proðem izmeðu dva drveta. i nastavim ko da se ni¹ta nije desilo. posle gledo, felna cela, volan malo klati, ¹tapovi rade. bog blagoslovio hondin volan i one silen blokove u njemu. kad nije puko...
E Kostiæu, ja treba da te uèim da ako veæ zabada¹ iviènjak mora¹ sa najmanje 80, ni¹ta se ne oseti... :o ;D I ¹to slabije ste¾e¹ korman, manje otrese ruke... :P

Darko


Kostić


banevuk

'Aj posle onog sranja od pre dve nedelje da malo krenemo dalje. Registrovana nova makina i nabavljeni novi opanci. U petak sti¾e oil i filteri. Dosta od jednog rekovalescenta







[cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

mi¹ko_kolo


Lazic

#2692
Raskupusao sedi¹te, pa ga umotao u streè foliju... ;D













banevuk

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2016, 09:13
Raskupusao sedi¹te, pa ga umotao u streè foliju... ;D














Trebao si samo jo¹ da doda¹....... [cheers] [cheers]



DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

@BaneVuk:
Po¹to sam ga raskupusao u 10 uveèe, jedino ¹to sam mogao da uradim da bi jutros do posla imao na èemu da sedim je streè folija... ;D Mogao sam i bez nje, ali ¹ta ako padne ki¹a...? :D

UFF

Citat: Darko poslato 07 Jun, 2016, 23:40
I ja danas u gradu , isao oko 180 km/h , izleti mi dzukac , ja levo motor desno , padnem , dok sam padao cimnem nogom hebl , motor se ispravi , ja na rezervoaru , kad u tom trenutku trola 41 na mene (otkazale joj kocnice) , ja dve nize motor na zadnji , prednjim tockom otkinem brisac na troli , vozac se up!asi i stane i ja ko da mi nije nista bilo...

Bog blagoslovio yamahine dve nize...

[rofl] [kralj]

Darko

Hahahaha , sad je i meni smesno kad citam ...

Cirkus

BOKYBOY

#2698
...moze ovde a moze i u temu o uljima...prekontrolisao nivo ulja...kazu da ga trosi Tandzara...
ovako izgleda Bardal XTC C-60 15/50 u mome agregatu 1200 km posle servisa... [thumb_up]
nema potrebe za dolivaljem...


...malo sam ga tockario u zadnje vreme pa sam dotegao lanac 1mm na klizacu posle predjenih 6k km...prezadovoljan JT-em [thumb_up]





...idemo dalje... [motor]



DebeliZmaj

Citat: Darko poslato 09 Jun, 2016, 13:48
Hahahaha , sad je i meni smesno kad citam ...
Cirkus

za malo ne padnuh sa stolice kad sam procitao
ludaku ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell