Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 49 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

ne cekas da zasluzi ,, nego preventivno !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 01 Jun, 2016, 01:16
Ako si se sam na¹ao u mom pisaniju, onda da.

Poreðenje ti je glupo. Pumpanje devojke je isto kao i pumpanje motora, gas, koènica, obaranje, obrtaji... A neprestano rokanje u blokadu i "prekidaè" mogu da poredim sa batinanjem devojaka. Pa ¹ta znam, nijednu nisam batinao do sad...  [neampojma]


Podzavkali se boki i gavrolini pa ne moramo sad i mi odmah, ostavimo nesto i za kasnije :D

Jeste glupo poredjenje, ne mogu da kazem da nije al poenta je da jeste lep zvuk za onog ko voli... zarezi do blokade pa pukne, sta ces lepse... puckanje jednom na minut dva u drustvu drugih motora u godinu dana ne mislim da je nesto toliko strasno, sve preko toga je preterivanje... sto se mene tice daleko od toga da je to zbog drugih(za ostale ne znam) a u ostalom i da mu se nesto desi (pu pu, daleko bilo) opet bih se ja odricao drugih stvari mesecima, sam ga popravio i vratio u prvobitno stanje, ne bi sigurno komsija... u voznji ga nekad i pomazim po viziru kad i pricam sa njim i ako znam da me ne cuje ali s druge strane mi fetish kad sam dobro raspolozen da ga zavrtim u visoke i pustim ga da mi cupa ruke iz ramena...

castor

Citat: Gavrolini poslato 01 Jun, 2016, 00:32
Pa tako lepo reci. Znaci dosao si na koncert a ne na moto skup. Sad je vec jasnije. Jbg sta da ti kazem sacekaj da divlje jagode sviraju na uscu ili u ateni. Tamo nece biti fijuka i pucaca.
Pa nije ba¹ tako, jer da sam do¹ao na koncert Divljih jagoda, onda bih do¹ao pola sata do sat prije poèetka, a ne u 3 popodne sa namjerom da ostanem do iza ponoæi. Iskreno, bilo je pola-pola. Èuo sam da je skup u ©apcu dobar, pa rekoh ¹to da ne. Koncert je trebao da bude ¹lag na tortu...
It's the ride that matters, not the bike…

Gavrolini

I jeste dobar ali onaj koji mi pravimo 5,6,7 avgusta :)

Boban_m


BOKYBOY

#2565
Citat: Milos96 poslato 01 Jun, 2016, 01:30
Citat: Andreja poslato 01 Jun, 2016, 01:16Podzavkali se boki i gavrolini pa ne moramo sad i mi odmah, ostavimo nesto i za kasnije :D

Ljudi,ne znam odakle vam to da sam se ja ''podzavkao'' sa bilo kime...doticni i ja smo razmenili  par misljenja i cao,
nemamo vise o cemu da razgovaramo... [neampojma]
Slazem se sa Andrejom,budi mangup pa zabodi blokadu u voznji a ne na leru,nikada ovo nisam radio svome motoru,
(a ni devojci...dobro ajde malo ako bas insistira pa je spenknem)...niti cu jer ne vidim poentu [ludak]
Odem mozda na dva -tri skupa u toku godine i to najvise zbog voznje i drugara...eventualno koncerta.Sabac je bio prvi put na meniju...i poslednji sto se mene tice... pa neka i nisam bajker kao neki...[hello]

Lazic

Citat: Andreja poslato 01 Jun, 2016, 01:16
Ako si se sam na¹ao u mom pisaniju, onda da.

Poreðenje ti je glupo. Pumpanje devojke je isto kao i pumpanje motora, gas, koènica, obaranje, obrtaji... A neprestano rokanje u blokadu i "prekidaè" mogu da poredim sa batinanjem devojaka. Pa ¹ta znam, nijednu nisam batinao do sad...  [neampojma]

Aj ljubim te preprièaj onu scenu iz autobusa sa Filipom i Coe... :o ;D Podsetio si me, zaplakah od smeha opet... ;D

Andreja

Pisao sam negde na forumu, ponavljam se sad :D

Filip, Coe i ja i¹li autobusom (seljobusom, Lastom) kod mene. Ljudi bulje u nas, da l' zato ¹to ne znaju njih dvoje ili zato ¹to smo svo troje istatuvirani, izbu¹eni drogera¹i...

Hmmm, kako da zabiberimo situaciju... Poène Filip GLASNO da prièa kako bije Coe pre i posle posla zbog stresa koji se nakupi... A ona ka¾e, te¹ko mi je ali ja njega volim, ako znam da æe mu biti lak¹e, pustim ga tako da me pretuèe... Eee, to je ¾ena. Pitam ja, naravno, svi prièamo jako glasno da nas èuje makar pola autobusa: "Brate, po¹to ja nemam ¾enu sad, da li mogu ponekad da isprebijam Coe da mi bude lak¹e?". Oni se pogledaju i kao, ma mo¾e, ti si nam prijatelj, samo udri pa kad naðe¹ ¾enu, batinaj nju... Krivo mi je ¹to nisam imao neku kameru da snimam reakcije ljudi.  [flashing]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Svaki put kad se setim toga, suze u oèi...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

viper

Evo ti plus od mene, koji ste vi ludaci [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

stilgar

otero motor kod majstora Reva, zamenio prednji disk, plocice, kociono ulje, filter i ulje u motoru, zavario mi majstor nosac auspuha i oprali masinu :) pogledali zadnje paknove, orginalni su iz 1986 te, ima na njima jos mesa bice dok ne stignu novi :)

ulja smo sipali vise no sto treba, al ja sam kriv, ja sam viko sipaj sve, Rev je govorio dosta vise i tako imam jedno 300 grama vise no sto treba :)

mali_zmaj

Daj srece ti uzmi neku spricu i izvadi visak ulja,izbit ce negdje...,sa tim stvarima se ne treba zajebavat,jer moze se desit da ti propisa negdje,pa onda rastavljanje i mjenjenje kojekakvih gumica,semeringa i ostalog... nepotrebno...,mislim tvoj motor,tvoja stvar...
jin-jang

Bishke

#2574
Izasao sa posla na pauzu da slikam motor ;D

You should do one thing every day that scares you

Boban_m

Nisam nista. Morao sam na dvodnevno putovanje 500km od kuce, a nisam ga ni probao cestito, samo parkirao ispred kuce. Ali dobro, sad pijem espreso u nekom lokalu pored glavne dzade u tamo nekom gradu, gledam motore kako prolaze i imam ponovo onaj filing u stomaku za koga sam mislio da je umro. Izgleda da motori uopste nisu stvar izbora u nasim zivotima, nego neka sudbinska/karakterna predispozicija.

stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 02 Jun, 2016, 20:29
Daj srece ti uzmi neku spricu i izvadi visak ulja,izbit ce negdje...,sa tim stvarima se ne treba zajebavat,jer moze se desit da ti propisa negdje,pa onda rastavljanje i mjenjenje kojekakvih gumica,semeringa i ostalog... nepotrebno...,mislim tvoj motor,tvoja stvar...
ocu ne brini spric sam naso samo da nadjem crevce providno :)

Gavrolini

Ma jok, isterace on to sam vec negde :)

patak91


lord_oblivion

Citat: stilgar poslato 02 Jun, 2016, 21:50
Citat: mali_zmaj poslato 02 Jun, 2016, 20:29
Daj srece ti uzmi neku spricu i izvadi visak ulja,izbit ce negdje...,sa tim stvarima se ne treba zajebavat,jer moze se desit da ti propisa negdje,pa onda rastavljanje i mjenjenje kojekakvih gumica,semeringa i ostalog... nepotrebno...,mislim tvoj motor,tvoja stvar...
ocu ne brini spric sam naso samo da nadjem crevce providno :)
©ta filozofira¹, ima¹ crevo za gorivo. ©pric je providan ako crevo nije.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.