Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

FANTOM

    A ovaj slepac sa prikolicom da proda i prikolicu i ovog raspalog karavana ne vredi ko prednja viljuska na hondi ..... katastrofa  [ljutko] ..... Brz oporavak bajkeru

mali_zmaj

Jbg. Ne daj se,sad lagano oporavak...,bitno ziva glava,motor ce se srediti..,polako...,tacno nekad zaboravim da je kod nas voznja teski rizik..,osvjestim se u sekundi..
jin-jang

DebeliZmaj

pa iwplatice mu
osiguranje a ne
taj sa prikolicom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

jebem ti sranje u dupe bas......ko kriv? (znam da je to sad manje bitno)

stilgar

registrovo hondu, dotero kuci, skino aku da ga proverim na prochardzeru, dobar je al slab samo 8 ah a treba 14 ah moracu da kupim nov, sutra montiram blatobran i idem malo cuf cuf da se vozim :)

Kostić

Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2016, 23:26
registrovo hondu, dotero kuci, skino aku da ga proverim na prochardzeru, dobar je al slab samo 8 ah a treba 14 ah moracu da kupim nov, sutra montiram blatobran i idem malo cuf cuf da se vozim :)

aj u ko¹utnjak, danas bio ja sa srkijem. lepo se porazbijali : )

stilgar

Citat: kosta66 poslato 23 Maj, 2016, 23:30
Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2016, 23:26
registrovo hondu, dotero kuci, skino aku da ga proverim na prochardzeru, dobar je al slab samo 8 ah a treba 14 ah moracu da kupim nov, sutra montiram blatobran i idem malo cuf cuf da se vozim :)

aj u ko¹utnjak, danas bio ja sa srkijem. lepo se porazbijali : )
vi ste pro za mene, ja moram prvo malo da se naviknem da sedim na drugom spratu posle er-a :) a treba i da sredim zmigavce, ztitnike za ruke  da nabavim, retrovizore imam samo desni i tako neke stvarcice.

UFF

zna li neko kako su banevuk i njegova cera?

nemam telefon od coveka

bigbad86

Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2016, 23:26
registrovo hondu, dotero kuci, skino aku da ga proverim na prochardzeru, dobar je al slab samo 8 ah a treba 14 ah moracu da kupim nov, sutra montiram blatobran i idem malo cuf cuf da se vozim :)

Za moj EN500 je bila 12Ah cenim da je tako i za tebe. Naravno stavi 14Ah ako moze da stane ali osetno su skuplji.

EDIT: Cekaj bre, koju Hondu kad ti stoji ER-5?

Andreja

Ne prati¹, kupio je XL pre neki dan :)

Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 01:02
zna li neko kako su banevuk i njegova cera?

nemam telefon od coveka

???
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

sta je sa njima sad?
nisam pratio....

Hidraulic

#2392
Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 01:02
zna li neko kako su banevuk i njegova cera?

nemam telefon od coveka


Znam ja kako su Banevuk i cera, bili su pored mene u Urgentnom.

Bane je dobro, samo se ugruvao i iscepao, nista znacajno koliko sam razumeo, odlicno je prosao. Tvrd je oraj  [thumb_up]

A cerka je valjda slomila ruku i izgulila se, mada je stoicki izasla ispred i stajala sa ostalim bajkerima koji su sa njima dosli, kao da joj se nista nije desilo  [clapp]


@svi

hvala na zeljama, ja se nadam da cu brzo da izbijem , koliko je to moguce, nema kukanja  :D [cheers]


stilgar

#2393
Citat: stilgar poslato 23 Maj, 2016, 23:26
registrovo hondu, dotero kuci, skino aku da ga proverim na prochardzeru, dobar je al slab samo 8 ah a treba 14 ah moracu da kupim nov, sutra montiram blatobran i idem malo cuf cuf da se vozim :)
Citat
Za moj EN500 je bila 12Ah cenim da je tako i za tebe. Naravno stavi 14Ah ako moze da stane ali osetno su skuplji.

EDIT: Cekaj bre, koju Hondu kad ti stoji ER-5?

Lepu baku iz 1986 model XL600LM aka paris dakar sa rezervoarom od 28l i oklopm jel je specijal edition za italijansko trziste i mislim jedina u srbiji. :)


Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

lord_oblivion

Ima ih jo¹ nekoliko ali ne znam da li su i koliko u voznom stanju.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: Hidraulic poslato 24 Maj, 2016, 05:30
Citat: UFF poslato 24 Maj, 2016, 01:02
zna li neko kako su banevuk i njegova cera?

nemam telefon od coveka


Znam ja kako su Banevuk i cera, bili su pored mene u Urgentnom.

Bane je dobro, samo se ugruvao i iscepao, nista znacajno koliko sam razumeo, odlicno je prosao. Tvrd je oraj  [thumb_up]

A cerka je valjda slomila ruku i izgulila se, mada je stoicki izasla ispred i stajala sa ostalim bajkerima koji su sa njima dosli, kao da joj se nista nije desilo  [clapp]


@svi

hvala na zeljama, ja se nadam da cu brzo da izbijem , koliko je to moguce, nema kukanja  :D [cheers]


Auuu bre, pazite se ljudi... Za æerku naklon do zemlje...




Citat: FANTOM poslato 23 Maj, 2016, 15:48
    A ovaj slepac sa prikolicom da proda i prikolicu i ovog raspalog karavana ne vredi ko prednja viljuska na hondi ..... katastrofa  [ljutko] ..... Brz oporavak bajkeru
Raspali karavan je Moskviiiè Aleko, ne vredi ni dva boksa cigara...




stilgar

Vaka sa oklopom nema :)

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

stilgar

I stavio sam branik bajdvej

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

stilgar

dakle dal sam ja baksuz, ili to tako ide sa hondama ako je baba :) sinoc od nbgd do kuce od kuce do visnjice sve ok pali radi ide, doduse u visnjici je malo teze verglala al upali. ja sinoc doso kuci skino aku on 8 ah doduse o mraku sa bateriskom, odem jutros kupim aku varta 12v 14 ah sati. dok sam ceko da ovi formiraju aku ja montiro blatobran i reko taman da odem do Revolucije da ga pogleda malko. Odem po aku montiram on ima struju al ne vergla. Skinem sa prochardzera onaj od 8 ah isto stavim nov na chardzer da ga proverim on pun. Vratim ja nov i seljacki ko traktor spojim ona dva srafa i motor pocne da vergla, znaci nije anlaser. Da kurblam numem vezbo sam danas al mi ne ide. Dakle sta jos da gledam tj sta sam mogo da otkacim sinoc po mraku? Osigurace sam proverio i glavni kod aku i one malecne. evo neke slicke



ovde sam se jos radovo jer nisam jos montiro aku :)








ova zicka sto visi mislim da je iz automata zmigavca jer samo se upale al ne blinkaju.

Sta da gledam, svaka ideja je dobrodosla, regler ne verujem da je jer na ovim starim babama je to pravljeno da traje nisu to ovi plastikaneri :) mada ipak honda je to :)

lord_oblivion

Na + klemi bi trebao da ima¹ dve ¾ice, jednu k'o prs' debelu i jednu tanju, normalnu. Debela ide preko relea na anlaser i kroz nju teèe struja koju elektromotor vuèe kad mu lupi¹ èvrgu da upali¹. Druga, tanja je 'komanda', odnosno vodi napon sa +a akumulatora na ¹pulnu relea/automata za anlaser.
Obe trebaju da budu za¹rafljene na + da bi sve radilo pravilno.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.