Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

niki64

Lazicu nisi prijavio ono mazanje sprejem za lanac na pumpi
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić

tero traktor po ¹umi, salomio ga kroz ¾bunje i kroz granje, izvinjavo se narodu, ups, izvinte, izvinte... neki su se durili (ne znaju da su u mojoj dnevnoj sobi) neki su bili nasmejani uz ajte ajte... amortizere skoro polupo, preskako stabla, u jedno se zabo pa jedva iza¹o u rikverc - e sad ne vredi ni trista evra...

eclipse4

sta uradi kole,znam da ne lazes,samo de kad je brzina u pitanju???

Kostić

ni¹ta bre. vozio ga po ¹umi. jel enduro il neje : ) e pa jeste enduro, istrpeo sve : ) al sad ne vredi ni trista e : ) ko ga vozi i kako ga vozi, em ¹uma em stabla em mortizeri em ulje em benzin, em ga izgrebo kroz ¾bunjare : )

eclipse4


Kostić

ne bre, nisam polomio motor - vozio sam ga, eno ga ceo. nego ka¾em, kako ka¾u drugi. ko ga vozi i kako ga vozi, ne vredi ni  polovnu ¾vaku : )

Andreja

#2366
I meni bio sjajan dan danas :) I nema, treba mi i jare i ne¹to ¹to le¾i u krivini... Ni¹ta bez dva motora :D

Ooo fak, pogre¹na tema.

Ontopic: zamenio ulje u kvaèilu na ortakovom VFR-u, radi k'o satiæ :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


DebeliZmaj

...




balansira motor dok sipamo ulje .. zavrshni radovi
naravno da zna kad da dodje ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hidraulic


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Da, kako si ti? I ako si dobro sta se tacno desilo? Jbg bas, kako se sranje desi kad se najmanje nadas... u sekundi... odlicno mi je ponzato to -.-

Hidraulic

Nisam najbolje ali sam odlicno prosao, s`obzirom na udes...sutra me operisu ili prekosutra, pukla mi je kost cevanice uzduzno pa mora da se srafi  :o

Otvoricu temu kako je bilo, ovih dana...bio jos jedan motomanijak pored mene u urgentnom, on lezao a ja sedeo u kolicima, tako se zadesilo, malo se druzili pa razisli ;D

VR 46

Колико видим ово је пут после тунела у Раковици?
Прошле године се враћам са Авале истим овим путем и деда вози у контра смеру,ја видим чудно ми нешто,фарови у мојој траци,било је мало јачег кочења али сам успео на време да закочим,кренуо да скреће али мало раније,па зашто бих се враћао у своју траку кад може и у контра смеру...Деда у фазону нисам крив.Боље што нисам стао,направио бих чизме од маторог.
Twist of wrist!

Kostić

gadno je tu, izlaze iz jajinaca, a slabo se vidi...

Hohštapler

Hidraulic, ne daj se dru¾e. ®elim ti da se ¹to pre oporavi¹.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: Hidraulic poslato 23 Maj, 2016, 03:29...bio jos jedan motomanijak pored mene u urgentnom, on lezao a ja sedeo u kolicima, tako se zadesilo, malo se druzili pa razisli ;D

Sa foruma??
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

U druze kako motor izgleda glupo da napisem ali cini mi se da si odlicno prosao....
Celivaj rane pa da se vidimo na drumu  ;)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Grof

Au matori ba¹ si ga lepo unakaradio.... a vala i sebe... sada samo polako re¹iæe se i ¹rafovi u potkolenici i motor. ©to pre da se oporavi¹ pa opet u sedlo.