Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 45 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar







Iso i ja da obidjem moje traktorce, pali na cvrgu, posle smo mudrovali :)

Kostić

pa ti nema¹ branik? evo kad prodam traktor, dam ti onaj koji ostane

Andreja

Ostavi traktor, nemoj da si som, kako æe¹ u njivarenje sa nama, ¹umskom decom?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

Citat: kosta66 poslato 19 Maj, 2016, 20:44
pa ti nema¹ branik? evo kad prodam traktor, dam ti onaj koji ostane
imam isti ko tvoj kros nov ne izbusene rupe ne montiran :)

Kostić

onda montiraj taj. taliban, neæu odma da ga prodam, neæe to niko zbog èukanja. dru¾iæemo se, samo æu da pi¹am u oba ;D

Kostić

stilgare, ne pa¹e ti moj original branik, nije ista vilju¹ka. moj se kaèi dole. mo¾e¹ samo kros. il da bud¾i¹.

stilgar

Citat: kosta66 poslato 19 Maj, 2016, 20:59
stilgare, ne pa¹e ti moj original branik, nije ista vilju¹ka. moj se kaèi dole. mo¾e¹ samo kros. il da bud¾i¹.
kros imam i bice kros :)

OKi

Spremam se za vikend. Postavio dr¾aè za navigaciju (mobilni), po savetu nekih manijaka  ;D [thumb_up]
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,484.msg706440.html#msg706440










Lazic

Otkrio danas jo¹ dve novosti vezane za dynojet-ovane karburatore, posle 40km ne ba¹ ne¾ne vo¾nje gorivo mi je i dalje blizu èepa, ako ga u drugoj dr¾im na 5000rpm pa zavrnem, ode na zadnji... ;D To nije moglo nikad... ;D ;D ;D

edit:
kad ja ka¾em na zadnji, to u stvari znaèi da se propeo 30cm, ali meni je i to previ¹e... ;D

Kostić

da ti je neko slikao izraz lica na zadnjem... ;D

Biker-Boy

Slomio levi retrovizor, eto sta sam uradio, pao mi motor sa copave, bila mekana zemlja, znaci popizdeo sam do bola kretencina jedna smotana debilna idiotska...  [veryangry] [glavazid]  [samoubistvo]
Tako da ako neko ima, ili zna nekog, kupujem LEVI retrovizor..
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini


Andreja

Meni crk'o XT danas skroz u toku vo¾nje, samo se ugasio. Nije osiguraè, probao dve sveæice, gorivo sti¾e u cilindar... Neki gremlini jesu. Nek' stoji, ko mu jebe mater, neæu da ga pipnem dok ne zgomilam kintu da se sredi sve kako treba...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

DebeliZmaj

u pa ja sam sa kvacilom_bez_ulja super prosao
:) citajuci ostale postove ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Danas nije bio dan za motoriste i motore. Pored mog malera , na putu ka Sidu sam naisao na uvidjaj , jeziva saobrcajka sa fatalnim ishodom po bajkera.

Kostić

taliban, proveri struju jebotemrak, nije bauk.

¹to nije dan, mi danas manijaèki grupno ispratili svatove, nikom ni¹ta nie falilo. taj  vidim odvalio punta.... 54 godine...

DebeliZmaj

Citat: Gavrolini poslato 21 Maj, 2016, 23:48
Danas nije bio dan za motoriste i motore. Pored mog malera , na putu ka Sidu sam naisao na uvidjaj , jeziva saobrcajka sa fatalnim ishodom po bajkera.

:( dal da pitamo za detalje il da cekamo crnu hroniku ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

Citat: Andreja poslato 21 Maj, 2016, 23:37
Meni crk'o XT danas skroz u toku vo¾nje, samo se ugasio. Nije osiguraè, probao dve sveæice, gorivo sti¾e u cilindar... Neki gremlini jesu. Nek' stoji, ko mu jebe mater, neæu da ga pipnem dok ne zgomilam kintu da se sredi sve kako treba...
proveri zice od reglera, ako vergla a ne sastavlja mozda se neke zice pipaju, a proveri i sve kontakte izdzekaj vidi da nema rdje ili oksidacije pa podmazi.

Gavrolini

Od mene nema detalja vise za takve dogadjaje.

Lazic

Citat: stilgar poslato 22 Maj, 2016, 00:05
Citat: Andreja poslato 21 Maj, 2016, 23:37
Meni crk'o XT danas skroz u toku vo¾nje, samo se ugasio. Nije osiguraè, probao dve sveæice, gorivo sti¾e u cilindar... Neki gremlini jesu. Nek' stoji, ko mu jebe mater, neæu da ga pipnem dok ne zgomilam kintu da se sredi sve kako treba...
proveri zice od reglera, ako vergla a ne sastavlja mozda se neke zice pipaju, a proveri i sve kontakte izdzekaj vidi da nema rdje ili oksidacije pa podmazi.
Èime da vergla...? :D


Citat: kosta66 poslato 21 Maj, 2016, 07:55
da ti je neko slikao izraz lica na zadnjem... ;D
Verovatno za upi¹avanje od smeha... ;D