Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 42 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar




jos mu nista nisam uradio, osim sto sam ga kapariso, al krajem meseca bice moj, ima par estetskih sitnica al nista sto je bitno :) pa polako, sta cu kad volim matore babe :)

joka

 Sreæno bilo, sa babom!   [thumb_up]   [cheers]

BOKYBOY

Citat: stilgar poslato 13 Maj, 2016, 18:38

jos mu nista nisam uradio, osim sto sam ga kapariso, al krajem meseca bice moj, ima par estetskih sitnica al nista sto je bitno :) pa polako, sta cu kad volim matore babe :)

...XL 500? :o ...ja moram da uzmem neku cvaju rndalicu za sumu...nasao sam nesto jeVtino a ludo...i bez papira...  [zvizdi]

UFF

#2243
nista nisam uradio na motoru ali sam zato na automobilu promenio diskove, plocice, amortizere i jebeni egr ventil jer me je nervirala upaljena lampica na instrument tabli

viper

Na motoru nista ali zato na autu izmenjao dizne, bobine, lamda sonde :-(

Poslato sa G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

#2246
Citat: BOKYBOY poslato 13 Maj, 2016, 20:13
Citat: stilgar poslato 13 Maj, 2016, 18:38

jos mu nista nisam uradio, osim sto sam ga kapariso, al krajem meseca bice moj, ima par estetskih sitnica al nista sto je bitno :) pa polako, sta cu kad volim matore babe :)

...XL 500? :o ...ja moram da uzmem neku cvaju rndalicu za sumu...nasao sam nesto jeVtino a ludo...i bez papira...  [zvizdi]
XL600 LM neka speijalna serija za italijansko trziste sa full oklopom napred, to mu ddodje ko baba od dominatora i prababa od afrike :)

vako izgleda kad je tip top






BOKYBOY

@Stilgar...doooobra...neka je sa srecom [cheers]

lord_oblivion

XL600 LM, mmmmm  [srce]
©teta samo ¹to je frka za delove.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

stilgar

Citat: BOKYBOY poslato 13 Maj, 2016, 22:13
@Stilgar...doooobra...neka je sa srecom [cheers]
nemam vise "hvala" pa hvala ovako :)

stilgar

Citat: lord_oblivion poslato 13 Maj, 2016, 22:46
XL600 LM, mmmmm  [srce]
©teta samo ¹to je frka za delove.
lorde nemoj da mracis sve moze da se nadje ako zatreba samo treba para, pare nisu problem para nema :)

Lazic

Dynojetovao klepetalo... ©ta god to taèno znaèi, ne znam... ;D

Andreja

Èestitam, Stilgar. Ali, ¹ta æe¹ za delove?  [neampojma]






;D


Ja kupio lepak, odneo Bi¹ketu da zalepi usisne grane, kupio filter i creva za èorbu, montiranje sutra...  [yahoo]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

dok ti sklepa¹ tu tarabu, ja ubi tri iljade ;D

stilgar

Citat: Andreja poslato 14 Maj, 2016, 17:39Èestitam, Stilgar. Ali, ¹ta æe¹ za delove?  [neampojma]
Motor kupujem od coveka koji je kolekcionar, pao je sa njega, imao ozbiljne povrede ruke, pa mu motor nije bas drag. Koliko ga poznajem nikad nije uzeo dres, svi motori su mu cakum pakum, tako da je i ovaj ispravan. Koliko znam na njemu mogu da prave problem klackalice i bregasta ako ostane sa malo ulja, i spaner lanca bregaste moze da bude problematican. Ako gresim Rev ce da me ispravi. Usput ako bude trebalo nesto da se juri od preko tu su Rev i vlasnik koga vidjam cesto a on je u toku sa delovima za vintage motore.

Andreja

Citat: kosta66 poslato 14 Maj, 2016, 18:13
dok ti sklepa¹ tu tarabu, ja ubi tri iljade ;D

Ne ¾urim, kad sam mogao da èekam godinu dana, mogu jo¹ 2-3 (dana :D ).


Stilgar, moj post se odnosio na tvoju reakciju na Lordov post, sprdam se malo... Da imam negativan stav o nabavci delova za na¹e tarabe, ne bih ni kupio ovu babu. Uzgred, ovo mi je najstariji motor do sad :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

stilgar

Citat: Andreja poslato 14 Maj, 2016, 18:44
Citat: kosta66 poslato 14 Maj, 2016, 18:13
dok ti sklepa¹ tu tarabu, ja ubi tri iljade ;D

Ne ¾urim, kad sam mogao da èekam godinu dana, mogu jo¹ 2-3 (dana :D ).


Stilgar, moj post se odnosio na tvoju reakciju na Lordov post, sprdam se malo... Da imam negativan stav o nabavci delova za na¹e tarabe, ne bih ni kupio ovu babu. Uzgred, ovo mi je najstariji motor do sad :)
Ima 😊 na kraju posta za lorda nisam ni ja previse ozbiljan. Da te lepo sluzi tvoja baba 😊

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 14 Maj, 2016, 03:47
Dynojetovao klepetalo... ©ta god to taèno znaèi, ne znam... ;D
To znaèi da ti sad tro¹i 100 litara na 100 km  ;D

Stilgar i Andreja - ma opustite se, nije toliko stra¹no  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Boga mi, posle divljanja juèe od Bokiliæa, ostalo mi je vi¹e goriva nego ¹to sam planirao... I onako je tro¹io u poslednje vreme od 8-11... :o

Kostić

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2016, 03:05
Boga mi, posle divljanja juèe od Bokiliæa, ostalo mi je vi¹e goriva nego ¹to sam planirao... I onako je tro¹io u poslednje vreme od 8-11... :o
idi malo izduvaj èunak od koceljeve do valjeva, ja juèe ddr¾o pun gas bez pu¹tanja na 6 k rpm neæe br¾e al opako je dobro