Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

Darko

@ lazic - ma nema trika toliko da ga napunis da napuni i kanale i sve ... Svakako ce i tada raditi par sekundi "na suvo" , jer uljna pumpa krece da radi oma po paljenju

@ kosta - jel ti znas koliki je nekad bio servisni interval ( pre 20ak god ) na automobilima , a koliko je servisni interval danas kad kupis novi auto ?

I mani se vise tih tvojih stereotipa , pljujes po novome a dizes u nebesa praistoriju , a do juce si vozio "fensi" K4...

Kostić

¹ta je to stereotip i ¹ta je to pljuje¹ po novome i ¹ta je to praistorija i ¹ta je to fensi K4. sinko, ja vozim ¹ta mogu, sve mi je dobro, ne postoji  kod mene razlika. samo neka ide. ne lo¾im se ja na modele, proizvoðaèe, kubika¾e, mali kurac - veliki kurac.

old skul, kako si reko, ne podrazumeva te va¹e moderne prepirke, tj ne poznaje ih. old skul voli sve ¹to se kotrlja.

bajdvej, ako ti povuèe vakum taj filter za vaduh, pa ti motor radi minut a ne gasi lampu za ulje, dok se ti èe¹ka¹ de si se zajebo, odvrni ga malo u radu da procuri pored, pa zavrni. old skul savet.

:*

Kostić

inaèe sinko, vozio sam se ja na MZu pa sam sve cokto od sreæe. vozio sam se i na k4 pa sam i na njemu cokto od sreæe. a imo sam i tri matika, e na njima sam se radovao. izigravo sam pankera na bestragiji od nazovi èopera za sve pare, zami¹ljo da se vozam rutom 66 kad sam æufto po srbiji. evo sad ja¹em traktor i lo¾im se na stepenice, samo ¹to ne svr¹im od sreæe.  i èka probljem?

Kostić

umalo da zaboravim, da nisam vozio nov motor ispod èekiæa jebemulebac... al nov motor je kurac kad sve radi (ne raèunam dva mza glanc nova) nego ti majstore, ajde sa mnom popodne za kru¹evac da gledamo jednog panteliju iz 88me, al da ne idemo auto putem i da me ne ¹uri¹, ja sam old skul pa sam spor u odnosu na vas new skul. da se obiðemo krugiæ preko topole na ru¹evac pa posle na èaèak ibarskom, a? oæe¹?

Darko

Hahahahah , a jesam te iznervirao sad , a , priznaj

Kostić

mene jedino ¹to mo¾e da iznervira jeste ¾ena. i kad mi crkne motor pa ga o¹utiram. sve ostalo jok. al ako treba tako da se obuèem, da me ne¹to drugo ili neko drugi iznervira, no probljem. : ) odo za kru¹evac..

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 10 Maj, 2016, 10:07
umalo da zaboravim, da nisam vozio nov motor ispod èekiæa jebemulebac... al nov motor je kurac kad sve radi (ne raèunam dva mza glanc nova) nego ti majstore, ajde sa mnom popodne za kru¹evac da gledamo jednog panteliju iz 88me, al da ne idemo auto putem i da me ne ¹uri¹, ja sam old skul pa sam spor u odnosu na vas new skul. da se obiðemo krugiæ preko topole na ru¹evac pa posle na èaèak ibarskom, a? oæe¹?
Po seoskim d¾adama sa tom frezom si najbr¾i i najlep¹i. Po Ibarskoj nema ¹ta da tra¾i¹  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Darko

Moze i na Ibarskoj , pod uslovom da ja vozim samo prvom ;) hahahaha

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: kosta66 poslato 10 Maj, 2016, 09:52
ko ti povuèe vakum taj filter za vaduh, pa ti motor radi minut a ne gasi lampu za ulje, dok se ti èe¹ka¹ de si se zajebo, odvrni ga malo u radu da procuri pored, pa zavrni. old skul savet.
To mi se jo¹ nikad nije desilo ni na dva ni na 4 toèka... Aj nisam nikad radio kao mehanièar za pare, ali za 30 godina, bar 50-60-70 puta menjao ulje na raznim prometalima, koliko ulja i filtera treba zameniti da ti se desi to sa vakumom...  :o :D

DebeliZmaj

ume i vodu u ladnjau menja ...
ispravlja fuzastere, nozice menjacha
migavce ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2016, 14:47
Citat: kosta66 poslato 10 Maj, 2016, 09:52
ko ti povuèe vakum taj filter za vaduh, pa ti motor radi minut a ne gasi lampu za ulje, dok se ti èe¹ka¹ de si se zajebo, odvrni ga malo u radu da procuri pored, pa zavrni. old skul savet.
To mi se jo¹ nikad nije desilo ni na dva ni na 4 toèka... Aj nisam nikad radio kao mehanièar za pare, ali za 30 godina, bar 50-60-70 puta menjao ulje na raznim prometalima, koliko ulja i filtera treba zameniti da ti se desi to sa vakumom...  :o :D

takvi scenariji samo postoje u Kosticevoj glavi ... on je , inace , vrstan dijagnosticar ... secas se da je bio postavio dijagnozu i svom menjacu na K4 zbog kojih ga je prodavao za bud zasto jer je kvar bio "od 500e a on nem pare" .. 5 dana ga nagovaram da ide kod doktor Havarije  ali ne , on zna bolje ...

tako i sa ovim vakumima ... cuj da povuce vakum na filteru za vazduh a mi pricamo o zameni ulja i uljnom filteru  ..

Kostić

opro ga vala od kru¹evca do kuæe preko pièki materina po selima... peðo, pa nego kako nego po krivine seoske i brcke. pokisli smo do pluæa....

Kostić

dare sine manje filozofiraj vi¹e vataj krivine....

Kostić

laziæu, mo¾e da se desi da ne povuèe ulje.... nebitno

DebeliZmaj

kod mene kad menjam ulje
moram da ga ostavim da radi
jedno 20-30min pre nego
sto se opasulji kvachilo ... kao da
ostane suvo kad ispustim staro ulje
pa dok se ne dozove.. bem li ga
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: kosta66 poslato 10 Maj, 2016, 22:08
laziæu, mo¾e da se desi da ne povuèe ulje.... nebitno
Verujem, al' mi se nikad nije desilo...



Citat: DebeliZmaj poslato 10 Maj, 2016, 14:49
ume i vodu u ladnjau menja ...
ispravlja fuzastere, nozice menjacha
migavce ... :D

:-*

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: Darko poslato 10 Maj, 2016, 12:58
Moze i na Ibarskoj , pod uslovom da ja vozim samo prvom ;) hahahaha

[rofl]

Lazic

Sipao gorivo, majku mu jebem, skoro 10 litara na 100kmh... Al' i dalje ne mogu da pustim gasssssss... ;D