Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Ne vozim nikoga. A ¹valerke  [rofl] ja li da im radim ono ¹to ne moram? Asfalt imao onaj novi sloj koji nije bio uraðen lepo, a ni obele¾en. To znam da sam udario. I jo¹ par rupèaga. Ova guma mi je bila zamenska, stavio sam je jesenas da preguram do sezone. Ali nije morala ba¹ ovako, Jbg.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: mareskin poslato 05 Maj, 2016, 12:47
Citat: penzos poslato 05 Maj, 2016, 12:18
Nije ispustila! Nisam video! Stao kada sam udario, zagledao, gurkao, hteli da me zgaze ¹leperi i nastavim polako. U povratku normalno vozio  [doh] Nije se videlo jer je ukoso iseèeno, i tek kada sam je ispustio  :o sa opro¹tenjem, govno mi se smrzlo!

U ¹ta si udario? Da znamo da se èuvamo.
Pa u pistu, sva¹ta...

Slaninar

Citat: penzos poslato 05 Maj, 2016, 09:03




Hvala Zorzani na fantastiènom putu koridira 10, a i predsedniku vlade. Stvarno je kao pista, ali ni¹kog aerodroma posle bombardovanja!

Koja je to guma bila?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


UFF


bigbad86

Uffe aj izbaci sliku i na instagram i na tumblr, flickr i gde jos imas nalog :)

UFF


lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 05 Maj, 2016, 16:51
Dosuo 800ml ulja... ;D
Ti Laki, poèeo sve èe¹æe ne¹to da èaèka¹ Klementinu. Da nisi dobio temperaturu, jel' ti dobro ?  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Posle godinu dana dosuo ulja... :o ;D Ba¹ ga èaèkam ubilo se... :D

UFF

uradio ovo
tj ne ja i na na svom motoru ali revolucija na mojoj viljusci

http://i.imgur.com/EStXBqH.jpg

Darko

Revolucijo , aman , koji ti broj patike ? 56 ?

UFF

otisao sam pre podne, poneo koje pivo i rekao mu da pozuri jer moram da se vratim kuci sto pre da isprangijam bokiboya  [rofl]

penzos

Promenio ploèiice, ulje u koènicama, izliftirao i sprljio je do Zrenjanina! Malo pokisao na Pupinovom mostu, pobio dva vizira mu¹ica, ;D Da pohvalim Contija, guma je vrh!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

Citat: penzos poslato 07 Maj, 2016, 00:08
Promenio ploèiice, ulje u koènicama, izliftirao i sprljio je do Zrenjanina! Malo pokisao na Pupinovom mostu, pobio dva vizira mu¹ica, ;D Da pohvalim Contija, guma je vrh!

Koji je poso taj most... haos!
Sad kroz BG do ZRa proðe¹ za 10min, a ranije sat vremena. Preporodili su BG.  [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Meni i s mostom i bez mosta dva sata do Zr  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mi¹ko_kolo

Preporodiæe ga kad bude napravljen most kod Vinèe. Ovako, pomogli su tranzitni a unutra¹nji saobraæaj je i dalje u kolapsu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mrle

Citat: Laziæ poslato 05 Maj, 2016, 16:51
Dosuo 800ml ulja... ;D
Daj onih 200ml Da dolijem malo, dok ne skupim kintu za servis kod Bokilica.

Darko


mrle

Nisam nikada ni¹ta pipnuo od kada sam ga kupio. A ulje mu oko polovine na prozorèetu. Tako je uvek bilo.