Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alek

[/

Hohštapler

Zamenio zadnje ploèice...
Sam bi sebi ¹amar lupio, sasvim sluèajno mi palo na pamet da ih pogledam, treba da se vozam po¹teno ovih dana, i video sam da su ba¹ tanke...
Ne da su tanke nego...  [doh]
Nisam siguran da bi izgurale 2000km Bosne i Jadranske magistrale... [ludak] [samoubistvo]





A Conti doneo nove, cena - Manijaèka!  8)  [cheers]




Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bobangsxr

Pa ove plocice bi izdrzale ladno 10000... ali pod uslovom da kocis 2 puta max 3 na 100 km  ;D

Hohštapler

...slabo ti trebaju koènice na SVu (prednje) ali zadnju boga mi gazim... ima gadnu narav pa bacaka dupe...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

nemoj zadnju, meni rekli da devojke tako koèe...

FANTOM

    Ho¹tapleru pa od sad se samo tebi obracam kad mi trebaju delovi za Suzuki  [callme] .... Idem sutra da pogledam kakve su moje plocice  [panic] 

makinjo

Obrati se Contiju. :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Glava Dole

Da ih bar ofarbao u neku drugu boju nego ti dao u istoj boji ko meni... to je krajnji neprofesionalizam ;D

Hohštapler

...jo¹ kad bih vam rekao da mi je doneo ploèice na kuænu adresu... u Kamenici.... ;)
©ta da vam prièam, preselite se za NS ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

ja æu danas malo za NS. pa malo po fru¹koj, ki¹a æe. ako kod kontija ima neki moto - ki¹obran, da svratim ;D

lord_oblivion

Ja juèe prao motor blatom, ¹oderom i rimskom ¹ljakom u Babama  [yahoo]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Ja ga danas pustio da se ocedi posle 3 dana pranja na ki¹i... :D

penzos

Steva mi poslao gumu, danas stigla! Sreæom, jer kada sam skinuo staru vidim da je proseèena popreèno oko 10cm i duboko oko 5-6mm  [panic] Udario sam negde na novom auto putu. Nisam provalio jer je ukoso! Ali zato nova  [srce]




HVALA Stevi na fantastiènoj saradnji i odliènim cenama! A i ¹to mi je poslao gumu, da sam po¹ao za Novi Sad sa onom  [pop]
E da, a i pakne su mi bile skoro ko nove  [facepalm]  [povracanje] sutra æu i njih da pokupim od drugara. Jbg, nema se za nove  [zvizdi]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Gvozden

Kako poce da grmi i pada kisa, taman da pogasim racunare i u garazu...
Tema:  tenera&karburatori.  [yahoo]




penzos





Hvala Zorzani na fantastiènom putu koridira 10, a i predsedniku vlade. Stvarno je kao pista, ali ni¹kog aerodroma posle bombardovanja!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

auuu auuuu.... kako si izbego nesto gore? Izgleda ko da je ispustila u 2 sekunde...

penzos

Nije ispustila! Nisam video! Stao kada sam udario, zagledao, gurkao, hteli da me zgaze ¹leperi i nastavim polako. U povratku normalno vozio  [doh] Nije se videlo jer je ukoso iseèeno, i tek kada sam je ispustio  :o sa opro¹tenjem, govno mi se smrzlo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Al' kad se setim, olo¹ ka¾e, vidite izgleda kao pista, a iza njega u kadru gledam na ¹ta lièi, jebem ti ko me napravi u ovoj zemlji... Ah da, keva i æale... :D

mareskin

Citat: penzos poslato 05 Maj, 2016, 12:18
Nije ispustila! Nisam video! Stao kada sam udario, zagledao, gurkao, hteli da me zgaze ¹leperi i nastavim polako. U povratku normalno vozio  [doh] Nije se videlo jer je ukoso iseèeno, i tek kada sam je ispustio  :o sa opro¹tenjem, govno mi se smrzlo!

U ¹ta si udario? Da znamo da se èuvamo.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Mnogo pitas, vodio covek neku svalerku u neku sumu pa natrcao na neki stari rudnik, sta ti tu nije jasno? ;D Sad kao koridor 10 ovo ono... zna se da je to samo alibi ;D