Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

idem da razbijem kanarinca, ¹to ti da bude¹ bolji od mene ;D

Glava Dole

ne kopiraj me lazicu, aj sad sve da vratis kako je bilo :P ;D

Gavrolini

Citat: Laziæ poslato 06 April, 2016, 22:10
Aj ¹to sam podmazao lanac i nije mi pao motor, nego sam jo¹ konaèno montirao sva 4 migavca, svi razlièiti, bangavi dr¾e ih vezice i izolirka al' svetle, dotegao le¾aj kormana, naprskao wd-om kill switch i prekidaè za svetla, privezao vezicom balast od fara koji je visio kao mlitav kurac i fiksirao blatobran koji je skakutao po toèku i polako se dezintegrisao od trenja, naravno hol¹rafom od 10 cm, uz mo¾da preteranu pa¾nju da ga ne u¹rafim u prednju gumu... :o ;D
Stavljaj ga sad u oglase dok je tako utegnut i top formi :)

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [samoubistvo]

Ne dam ga bre, ja ne znam koje parèe tehnike bilo kakve, bi mene trpelo(manje vi¹e uspe¹no) 7 godina... ;D

@oba Kostiæa:
:P :-*

Gavrolini

Kako bre ne das, stavio si par vezica i srafova, to sto je preziveo nije bitno, ja bih na tvom mestu trazio opusteno 3100e

Lazic

Opu¹teno bi ga i prodao za 3000... ;D






Citat: kosta66 poslato 06 April, 2016, 22:23
idem da razbijem kanarinca, ¹to ti da bude¹ bolji od mene ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm]

ovo sam tek sad video... ;D

Gavrolini

Ma gde za 3000, nemoj da ga poklanjas

Lazic

U pravu si, ili 3100 il' ne dam...;D
Danas mi samo jedan migavac otpao, al' ostao da visi na ¾icama... :D

mali_zmaj

Sto nisi blize,imam set zmigavaca...,ima da ti ih posaljem po Hostapleru....,da znas!!!
jin-jang

Lazic

Od klea? ;D :-* ma turi na prvi bus... ;D
moram da slikam da vidi¹ na ¹ta to lièi... ;D

mali_zmaj

ma jok neki univerzalni,pa ti se snalazi!!
jin-jang

mali_zmaj

jin-jang

mali_zmaj

ako su ok,reci pa poslat cu ti ih!!! mislim da su led,pojma nemam....,posluzit ce te,dok ne nabavis orginalne kle.ove... hostapler je ovdje u maju...
jin-jang

Hohštapler

...ho¹tapler nema zadnji desni migavac veæ...
veæ dosta dugo...  [zvizdi]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Grof

Citat: Ho¹tapler poslato 07 April, 2016, 21:38
...ho¹tapler nema zadnji desni migavac veæ...
veæ dosta dugo...  [zvizdi]
Dodji kod mene u gara¾u montiraæu ti dva ... imam male lepe :)


P:S: ala ovo gej zvuèi sunce ti jebem ¾areno

mrle


mrle

Jo¹ pro¹li vikend skinuo desni rep, ispravio sve krivo, ostalo samo pajserom da nategnem desni auspuh, stavio rukohvat.
E, a po¹to mi je za ovo trebalo pola godine, ne znam koliko æe trajati da rep odnesem brki, sredim, vratim...

Nisam znao da se tu nalazi posuda za antifirz.

Lazic


castor

Citat: mrle poslato 08 April, 2016, 10:46
Jo¹ pro¹li vikend skinuo desni rep, ispravio sve krivo, ostalo samo pajserom da nategnem desni auspuh, stavio rukohvat.
E, a po¹to mi je za ovo trebalo pola godine, ne znam koliko æe trajati da rep odnesem brki, sredim, vratim...

Nisam znao da se tu nalazi posuda za antifirz.

Po¹alji mu nekim kurirom/brzom po¹tom. Vjerujem da æe manje trebati i kraæe trajati da se po¹alje Brki, on zavr¹i i vrati tebi isto tako. Ili da ode¹ do brke da to zajedno namontirate...
It's the ride that matters, not the bike…

mrle

Citat: castor poslato 08 April, 2016, 15:47
Citat: mrle poslato 08 April, 2016, 10:46
Jo¹ pro¹li vikend skinuo desni rep, ispravio sve krivo, ostalo samo pajserom da nategnem desni auspuh, stavio rukohvat.
E, a po¹to mi je za ovo trebalo pola godine, ne znam koliko æe trajati da rep odnesem brki, sredim, vratim...

Nisam znao da se tu nalazi posuda za antifirz.

Po¹alji mu nekim kurirom/brzom po¹tom. Vjerujem da æe manje trebati i kraæe trajati da se po¹alje Brki, on zavr¹i i vrati tebi isto tako. Ili da ode¹ do brke da to zajedno namontirate...

brate, koje cimanje...


:)