Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić


Lazic


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 06 April, 2016, 09:13
Stvarno bi vi¹e mogao da podma¾em lanac... [facepalm] ;D

Nemoj, ja sam podmazao pa mi ode pola motora, da nisam dirao podmazivac motor bi bio na svom mestu i ne bi mogao kombista da ga udari... kud ga nisam ostavio onako lepog suvog zardjalog jbmu mater...

Lazic

Pazi, ima neke logike u tome, al' ovaj moj je vi¹e bio u horizontali nego vertikali od kad je kod mene... ;D

gorki

THINK BIKE !

Lazic

Podmazao lanac i nije mi pao motor... ;D

bigbad86

Oprao motor, podmazao lanac, zalepio parcence plastike, zalepio rezervoar na kosilici, kupio karte za bioskop :)

viper

Provozao se, podmazao lanac pa se opet provozao :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

ni¹ta, al ga vodim na dobru dekijevu dunju, da se oèelièi, kilavi. ;D

Kostić

laziæu, ovaj mali milo¹ æe da nas prejebe samotako. ;D

viper

Naprasio ga na off road i upravo oprao :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 06 April, 2016, 12:42
Pazi, ima neke logike u tome, al' ovaj moj je vi¹e bio u horizontali nego vertikali od kad je kod mene... ;D

Ma moj vec 3ci put za god ipo dana na istu stranu, vec razmisljam dal da je i radim opet.... gledam ga sad nije to preterano strasno kad je ovako prljav, samo cu da nagrebem malo blata kad bude padala kisa u dvoristu i ukaljam ga jos malo i nema pranja dok se ne sredi tj do leta, bolje da izgleda prljavo nego izlomljeno a plus i ako opet padne na levu stranu bice manja steta ;D

Citat: kosta66 poslato 06 April, 2016, 17:25
laziæu, ovaj mali milo¹ æe da nas prejebe samotako. ;D

Na mladjima svet ostaje ;D


Inace danas sam se zajebavao sa elektrikom, zamenio sam falicnu zicu od zadnje pozicije koja cas radila cas ne, ugradio relej i spojio na njega rucke tako da sad rade samo kad je pod kontaktom(prosla vec zima pa da mi se ne desi da slucajno ukljucim ja il neko drugi pa iscedim akumulator sto se sa starim vec 2 puta desilo, zimus bilo direktno jer mi bilo zgodno da ostanu upaljene i kad ugasim motor kad stanem negde na kratko da se smrzavam posle dok se ponovo ugreju), sredio najzad sirenu(nisam joj cuo glas 100god, svira za sve pare kolko me kostale 2 buksne), ugradio prednje zmigavce i za danas dosta :D Da bar nesto bude u redu :D


lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 06 April, 2016, 16:07
Podmazao lanac i nije mi pao motor... ;D
Zato æe za vikend ki¹a  [ninja]  :D

Dotegao i podmazao lanac, prekontrolisao ¾ice na toèkovima.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

dabogda padala celo leto, da u¾ivam.

Glava Dole

Ne seri, bolje da pada i sneg nego kisa

Kostić


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Aj ¹to sam podmazao lanac i nije mi pao motor, nego sam jo¹ konaèno montirao sva 4 migavca, svi razlièiti, bangavi dr¾e ih vezice i izolirka al' svetle, dotegao le¾aj kormana, naprskao wd-om kill switch i prekidaè za svetla, privezao vezicom balast od fara koji je visio kao mlitav kurac i fiksirao blatobran koji je skakutao po toèku i polako se dezintegrisao od trenja, naravno hol¹rafom od 10 cm, uz mo¾da preteranu pa¾nju da ga ne u¹rafim u prednju gumu... :o ;D