Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 16 Mart, 2016, 02:04
E Ivane Ivane, ni 4 godine u peèalbi, a veæ si zaboravio kako se ka¾e boMbina... ;D

ja bih rekao da je mnogo vise osiromasio nego sto je jedna rec
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Ja bih rekao da si ljubomoran... ;D :P :-* Lepo bre iskustvo, instant(skoro) bogatstvo posle ovog èemera, meni je drago...

clutch&brake

Citat: Laziæ poslato 16 Mart, 2016, 09:20
Ja bih rekao da si ljubomoran... ;D :P :-* Lepo bre iskustvo, instant(skoro) bogatstvo posle ovog èemera, meni je drago...

[facepalm] [facepalm]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hohštapler

...promenio ventil juèe na zadnjem toèku na skuteru...
Jebem ti,  kako su ga iskomplikovali.. Zbog ventila od 400dinara sat vremena drkanja... [veryangry]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: njanja poslato 16 Mart, 2016, 09:43
Citat: Laziæ poslato 16 Mart, 2016, 09:20
Ja bih rekao da si ljubomoran... ;D :P :-* Lepo bre iskustvo, instant(skoro) bogatstvo posle ovog èemera, meni je drago...

[facepalm] [facepalm]
Moram malo da zezam, znam da nisi... :-*

Dukags

zlzamenjeno ulje u koènicama, tek da ne sedim 'nako

Serpente

Be the change you want to see in the world!

juga

Ja nikad nisam menjao ulje u kvaèilu ni antifriz, rekli mi da ne mora!

Serpente

Pa ja antifriz u kvacilu nisam,neka ga jos ovu sezonu.
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

...nemam tih problema... moj suzuki ima onu novu vrstu kvaèila, u¾e od metala provuèeno kroz crevo od metala, pa treba samo s vremena na vreme da se podma¾e....  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Serpente

Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Uzeo da proverim filter vazduha a on besprekoran, trunku prasine nije imao. Nazalost kad sam vracao plastiku, okrznem jedan nosac i sad moram to da zalepim/zalemim... Ko mi kriv kad cackam ispravan motor :P

FANTOM

    Nije na motoru ... Ali kaciga je u pitanju izvadio unutrasnjost oprao potopio osusio i spakovao nazad  [cheers] . I mogu reci lagano se vadi sve i vraca na mesto u pitanju Scorpion Exo 750 Snake-Cameleon

VR 46

Twist of wrist!

FANTOM

    Ja lepsu jos video nisam  [balavi] .... Ali porasla mi glavurda pa mi je mala, uzeo sam je kad sam imao 80 kg a sad 100 kg  [doh] Posto je M - velicina , e sad ne znam da li L - velicina ima manje sundjere u kacigi ili je i sam obim kacige veci ... Posto sam probao L i taman mi je . Drugar bi mi prodao al je sara ocajna pa bi uzeo samo zbog sundjera ako su manji a ako je kaciga u obimu veca onda nista ne vrsi mi posao. Idem sutra na sajam mozda bude nesto zanimljivo povoljno ... AKo ne neka stiska necu da uzimam kacigu dok ne nadjem neku koja mi se svidja .

makinjo

Smrsaj 20kg :D

bigbad86

Nije do sundjera nego do debljine stiropora, tako da bi je dzabe kupovao.

FANTOM

    Veci je obim kacige merio sam a i nisam imao sta da merim za pismene pise na postavi unutra koliko cm je obim ... :) Tako da nista sutra na Sajam pa da vidim ima li sta zanimljivo od kaciga ... :)

lord_oblivion

Sva¹ta neke sitnice sam èaèkao i opet nisam stigao da pipnem sirenu  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.