Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Milos96 poslato 07 Mart, 2016, 17:51
Citat: mareskin poslato 07 Mart, 2016, 17:45

Po¹to se uop¹te ne razumem. ©ta je taèno problem na kostinoj slici?


To sto je malkice medjuploce pretvorio u zilet :D Moci ce dugo da se brija sa tim, samo okrece po 20 stepeni kako se koja strana tupi [rofl]

Ja to ni¹ta ne bi diro. Meni ovo izgleda u redu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mkt

ma gremlini  kod koste uskacu iz motora u motor

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Kostić

prièo ja sa kontijem telefonom i èovek me lepo pita u kakvom je stanju to u sredini, ja reko dobro. a ja pijan menjo lamele i nisam ni gledo. sad otvorim, povadim sve napolje, ka d potisna ris od po milimetra... e jebem ti suzuki da ti jebem. bajdvej, bila je ona naèeta, ja sam je samo dojebo do daske...

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 07 Mart, 2016, 17:49
Citat: Biker-Boy poslato 06 Mart, 2016, 21:17
Citat: mali_zmaj poslato 06 Mart, 2016, 20:25
Upalio ga,provozao po parkingu da se malo akumulator napuni....
Slabo se to napunilo od voznjice po parkingu, to treba izvest na malo duzi put

pa bilo bi to dobro da je registrovan,a posto nije...,to mu je sto mu je...
[zvizdi] ;D






Citat: kosta66 poslato 08 Mart, 2016, 06:50
prièo ja sa kontijem telefonom i èovek me lepo pita u kakvom je stanju to u sredini, ja reko dobro. a ja pijan menjo lamele i nisam ni gledo. sad otvorim, povadim sve napolje, ka d potisna ris od po milimetra... e jebem ti suzuki da ti jebem. bajdvej, bila je ona naèeta, ja sam je samo dojebo do daske...
Mo¾e to jo¹ da se tera... :D

Glava Dole


lord_oblivion

Sip'o benzina, registrov'o, vozio se i namaz'o lanac  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Ispravio za¹titni lim motora, jer sam pre neki dan udario u panj, pa kad sam veæ ispravljao onda da odmah i ofarbam.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Imam i ja da zafarbam sva¹ta sitnica ali jo¹ je rano, ki¹e su redovne i prohladno je. Ovih dana treba da proverim za¹to mi sirena zatajila, zajebano po gradu bez iste.
A èeka me i zamena lanèanika i lanca.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Meni na njoj pokidane zice jos odavno, i zaboravio sam da treba da je imam, samo kvacilo i gas u patos i efikasnije je od sirene :D Nju niko nije sljivio 2 posto ni dok je radila :D Ali dobro si me podsetio da je sredim sutra i taman i namontiram zmigavce :D

Biker-Boy

Pomazio ga u prolazu iz dnevne sobe ka kuhinji  [pomazi_me]
I feel the need..... the need for speed !!!

lord_oblivion

Citat: Milos96 poslato 08 Mart, 2016, 20:41
Meni na njoj pokidane zice jos odavno, i zaboravio sam da treba da je imam, samo kvacilo i gas u patos i efikasnije je od sirene :D Nju niko nije sljivio 2 posto ni dok je radila :D Ali dobro si me podsetio da je sredim sutra i taman i namontiram zmigavce :D
Nemam otvoren lonac. A ne¹to se razmi¹ljam da ga bu¹im za ovu sezonu ali onda znam da me oèekuje redovna glavobolja od du¾e vo¾nje... a ovako je odmereno glasan.
Kad se sam raspadne od rðe, biæe lep¹i zvuk uz 0 para ulaganja  ;D
http://www.kupujemprodajem.com/Sportski-Carbon-Auspuh-4T-20055257-oglas.htm?filter_id=21817, za te pare da pusti¹ ma¹ti na volju sa brusilicom i da ti ni malo nije ¾ao a veæ je ¹upalj, kao ¹to se vidi na slikama  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

#1773
Citat: Milos96 poslato 08 Mart, 2016, 20:41
Meni na njoj pokidane zice jos odavno, i zaboravio sam da treba da je imam, samo kvacilo i gas u patos i efikasnije je od sirene :D Nju niko nije sljivio 2 posto ni dok je radila :D Ali dobro si me podsetio da je sredim sutra i taman i namontiram zmigavce :D

Bez trube nikad ne bih vozio!
Jednom me je na CBu zezao kontakt na trubi, i nije radila kako treba, de¹avalo se da stisnem dugme i ni¹ta, i onda jednom ulazim u raskrsnicu i gledam lika kako skreæe na uslovno zeleno i ulazi u moju traku, ja stisnem trubu - nula bodova... vri¹tim i koèim, d¾aba, lik uleæe ispred mene, sreæa pa sam se provukao izmeðu njega i drugog auta nekako inaèe bi mu se instalirao u rep... Kvaèilo+gas nema¹ vremena kad treba brzo da odreaguje¹ i pri tom koèi¹ naglo.
Ne znam kako je u ÈA, al u NSu bez trube je opasno.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

e jeste maleri... crkla mi sirena...

Lazic


Kostić

meni malo falilo da kupim kamionski kompresor, al glomazno je i kontam, da ako stisnem dugme, ima da se ugasi sva struja na motoru. al cenim da bi ra¹irio paniku samotako ;D

lord_oblivion

Ma de s kompresorom da trubim u nekoj netaknutoj prirodi, od stresa bi pocrkale sve zivotinjke u dometu  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

©to bi trubio u netaknutoj prirodi...?

Hohštapler

Skuter dobio sve¾ varijator...
Za vikend SV dobija mali servis i kreæe sezona... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.