Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Dukags poslato 16 Februar, 2016, 14:13
Po sistemu besposlen pop i jariæe krsti tako i ja nièim izazvan menjam le¾ajeve zadnjeg toèka  [ludak] [facepalm] 




Duka, kupi sledeæi put u Optimi u Cara Du¹ana KOYO, meni za sad rade bez gre¹ke gde god sam ih metno, mislim da su po ceni isti.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Dukags

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Mart, 2016, 14:39

Duka, kupi sledeæi put u Optimi u Cara Du¹ana KOYO, meni za sad rade bez gre¹ke gde god sam ih metno, mislim da su po ceni isti.
©ta znam i kupio ih u Optimi, prvo mislio Koyo ali ovi FAGovi su skuplji i ka¾u za toèkove i na¹e puteve bolji jer imaju èeliènu ko¹uljicu, a ja kao svaki ljakse po sistemu ako ne zna¹ ¹ta valja gledaj koliko ko¹ta...

Lazic

Jo¹ nisam menjao le¾ajeve toèkova...

Hohštapler

Citat: Dukags poslato 01 Mart, 2016, 15:02
Citat: Ho¹tapler poslato 01 Mart, 2016, 14:39

Duka, kupi sledeæi put u Optimi u Cara Du¹ana KOYO, meni za sad rade bez gre¹ke gde god sam ih metno, mislim da su po ceni isti.
©ta znam i kupio ih u Optimi, prvo mislio Koyo ali ovi FAGovi su skuplji i ka¾u za toèkove i na¹e puteve bolji jer imaju èeliènu ko¹uljicu, a ja kao svaki ljakse po sistemu ako ne zna¹ ¹ta valja gledaj koliko ko¹ta...

Ja sam stavljao KOYO, znam i da Ranko stavlja KOYO u sve svoje poljoprivredne ma¹ine, na hiljade je do sad stavio, tamo su uslovi rada jo¹ gori... Mada, kontam da æe svi raditi poso...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...odlièni su ovo le¾ajevi, bez brige  [thumb_up]

Dukags

©a znam more biti a ne mora da znaèi, valjda? Kao ono kad je pitao mu¾ ¾enu ¹to seèe æurku na pola kad je stavlja da se peèe. Tako se najbolje ispeèe, tako je pekla i moja majka. Odu kod majke i pitaju za¹to se æurka najbolje peèe kad se iseèe na pola. Zato ¹to je tako najbolje peèena, sa svih strana i jer tako je radila i moja majka. Pitaju oni baku za¹to je sekla æurku na pola... Zato ¹to nije mogla cela da stane u rernu. #le¾ajevi ? ;)

Lazic


viper

Neuspe¹an pokusaj pravljenja zadnjeg ¹tendera, po¹to nemam aparat za varenje, probao sam vijcima da to sve sastavim ali ne vredi, prevræe se na stranu, hoæe motor da padne 😩
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mi¹ko_kolo

Nije to zbog ¹rafova i varenja, koliko vidim sa slike, ovo je od pretankog materijala. Zato se i uvija.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Treba da stender bude siri i ugao da bude ostriji. I od cega ti ove sipke, od susaca za ves?

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Aleks Cross


viper

Citat: bigbad86 poslato 02 Mart, 2016, 20:36
Treba da stender bude siri i ugao da bude ostriji. I od cega ti ove sipke, od susaca za ves?
Koliko se seæam od starih deèijih kolica 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

bigbad86

Citat: viper poslato 02 Mart, 2016, 21:58
Citat: bigbad86 poslato 02 Mart, 2016, 20:36
Treba da stender bude siri i ugao da bude ostriji. I od cega ti ove sipke, od susaca za ves?
Koliko se seæam od starih deèijih kolica 😂
Pravi manijak :P

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Uradio tehnicki... prvo otisao u dunav, tamo kaze predali nesto za nov softver, moci ce tek za ned dana... odem u AMS i ovi pederi nisu hteli da me puste, dvojica gledali i ista prica samo zbog broja rama, prekriven je farbom kad je farban ram(ali se vidi naravno)... i tek na trecem tehnickom zavrsim, covek lepo kaze nije problem vidi se da je to- to i jos sam dobio i popust 300din :D Sad jos da sutra kad odem u SD zavrsim ostalo :D

Bishke

Registrovao motor na rate.

Upalio ga sa ovim akrapom, previse mi je tih zvuk.
Dosao drugi auspuh LeoVince sbk kratki.

Narucio gume, nadam se voznji od ponedeljka :)))))))))))
You should do one thing every day that scares you

Andreja

Ooo nek je poèelo! :) Ne sti¾em da te ispratim vi¹e :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D