Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić



Dukags

Po sistemu besposlen pop i jariæe krsti tako i ja nièim izazvan menjam le¾ajeve zadnjeg toèka  [ludak] [facepalm]  



lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

castor

Da, da, ... Malo se vozila, ali je puno pre¹la u mjestu...
It's the ride that matters, not the bike…

Kostić

to se desilo sam dva puta kad sam bio pijan ko stoka.

aæimo


Lazic

#1707
Nisam danas, za vikend, ali posle 3 meseca, dan dva gore dole kao da je va¾no... :D

Da krenem od poèetka... Neki veæ znaju, krajem novembra, kad je pao pvi sneg, magarac nije mogao da izdr¾i da na opijanje ode autobusom, nego je ba¹ morao motorom... Piva i rakije u kombinaciji sa snegom su me upoznali sa jednim malim ali ba¹ nezgodnim stubiæem i sa 5-6 finih mladih slu¾benih lica koji su se na¹li tu da pomognu... ;D

I pored sme¹no male brzine, zahvaljujuæi nezgodnom stubiæu, za sve ove godine padanja nikad veæu ¹tetu ne napravih na motoru, maska, far, cajger, nosaè maske pokrivljen i popucao, vizir, standardno migavci, balast od ksenona probu¹en(sijalca opet pre¾ivela i ako je stubiæ proterao kroz far unazad)... Zahvaljujuæi Havariji cajger i far stigo¹e iz Nemaèke za par dana za male pare, ali masku(za ne ba¹ tako male pare) èekah do poèetka februara... Zajebao sam se ¹to nisam odmah pokupio sve parèiæe maske, ali dok sam to skapirao, pro¹ao voz, kola i peraèi ulica razvukli... Posle malo kukanja, odustao sam od ideje da krpim staru masku...

Elem, krajem decembra sam oterao motor kod Juge, poèeli poznanici i prijatelji da smaraju kako vide motor, a i nekako sam znao da neæe da se popravi sam od sebe... Vozio bi ga ja i bez fara i maske, ali bili mnogo kratki dani pa mi bila frka...

U meðuvremenu sam prepakovao cajger i bata Juga je ispravio i izvario nosaè i samo se maska èekala da krene grunfovanje... Posle popijene cisterne ili dve piva i pola suvog praseta, za vikend je palo bud¾enje i klepetalo je ponovo na ulicama, dodu¹e bez migavaca i sa malo ¾ica koje nisu ba¹ spakovane, ali pali radi ide svetli... ;D Naravno niska cene fara je bila zato ¹to su mu dva nosaèa bila slomljena, ali kakav bi ja Laziæ bio da to nije moglo vezicama da se sredi... ;D

Naravno Ivan je opet ispao vrhunski umetnik, napravio je isti vizir kao ¹to sam imao... ;D [yahoo]




























mrle

koliko te ispao vizir kod Ivana? Mo¾e na pp.

Hurricane


Grof

....ponovo bezuspe¹no poku¹ao da do¹telujem karburatore... i do¹ao do zakljuèka za¹to se tako zovu ... pa zato ¹to te KARAJU  [djavo] ....odustajem od daljeg grunfovanja i teram u Temerin da se Sale ve¾ba....

Lazic

Citat: mrle poslato 24 Februar, 2016, 15:33
koliko te ispao vizir kod Ivana? Mo¾e na pp.
poslao... :-*

Inaèe ovaj oblik je jedan od sigurno 5,6 razlièitih, meni se najvi¹e sviða kako radi ali nekom vi¹em ili ni¾em bi mo¾da vi¹e odgovarao neki drugi dizajn... :D

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 24 Februar, 2016, 15:31

Da krenem od poèetka... Neki veæ znaju, krajem novembra, kad je pao pvi sneg, magarac nije mogao da izdr¾i da na opijanje ode autobusom, nego je ba¹ morao motorom... Piva i rakije u kombinaciji sa snegom su me upoznali sa jednim malim ali ba¹ nezgodnim stubiæem i sa 5-6 finih mladih slu¾benih lica koji su se na¹li tu da pomognu... ;D


..kako li tek stubiæ izgleda....  [sutirakamen]

I po hiljaditi put: Budala. Magarac. Blentavac.  :-* [srce]

ps.
sledeæi put neæu koèiti ima da te zgazim jebe¹ mi sve!  [prebicute] [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Jebo me svako ako KLE sad ne izgleda bolje!!
jin-jang

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 24 Februar, 2016, 20:49
Citat: Laziæ poslato 24 Februar, 2016, 15:31

Da krenem od poèetka... Neki veæ znaju, krajem novembra, kad je pao pvi sneg, magarac nije mogao da izdr¾i da na opijanje ode autobusom, nego je ba¹ morao motorom... Piva i rakije u kombinaciji sa snegom su me upoznali sa jednim malim ali ba¹ nezgodnim stubiæem i sa 5-6 finih mladih slu¾benih lica koji su se na¹li tu da pomognu... ;D


..kako li tek stubiæ izgleda....  [sutirakamen]

I po hiljaditi put: Budala. Magarac. Blentavac.  :-* [srce]

ps.
sledeæi put neæu koèiti ima da te zgazim jebe¹ mi sve!  [prebicute] [rofl]

Isti stubiæ kao na prvoj slici... ;D :-*

Bishke

Tokom vikenda radjeno na kawi...ful akrap.
Inace ne viri ovoliko, ovo je bilo samo kao provera kako ce da stoji.

zvuk jos uvek nije merodavan, posto pusta na spoju, al i to je biti reseno :)



You should do one thing every day that scares you

Kalesin

Laziæu, ne¹to mi poznat onaj hromirani retrovizor...rekla bih desni..hihihih.... ako ti trebaju poluge ruèica...javi imam i to..ne znam dal æe da pa¹e al...eto..

Inaèe promenih LANAC i Lanèanik i zupèanik..pre jedno dan dva...

eh..¾ivote...pro¹le godine dobila na poklon neki VAZ Brazilski lanac tamo pred poèetak jeseni..pre¹ao je podamnom (imam nekih 56-57kg), nekih 7000km i rastegao se kao slina...a nisam toèkirala ..nenam kako se to radi nit ¾elim nauèiti...
Sad..sad je sve cakum pakum
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Hohštapler

Pa nema fi¹ek ni malo konja, 100nak, sasvim dovoljno da koFno od lanca zavr¹i prièu za 7000km... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Ja æer'o Reginu 520 bez O-ringova na XTu tri godine, maltretirao sam ga najgore i kad sam ga prodao, bio je na pola :D 30e me ko¹tao nov lanac ako se dobro seæam.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Did iz luisa kupljen 2012-te u januaru, do sada 20ak hiljada, jednom ga dotegao, povremeno nauljim, èistio nikad... Jesam pomenuo da sam ga jednom ga dotegao... ;D
na last minute sni¾enju bilo sa oba lanèanika 88e... ;D Numem da toèkiram, ali da ga mazim, i ne ba¹... ;D