Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Zabava, Mare  :D

Mogao bih opu¹teno ovuda sa ozbiljnim èepovima i uskom gumom a ovako sa E-07 nisam imao ¹anse  ;D
Pro¹le godine sam istim ovim putem pro¹ao sa CM400 u novembru, bilo neuporedivo manje blata. Ove godine katastrofa.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 23 Decembar, 2015, 19:06
Citat: lord_oblivion poslato 23 Decembar, 2015, 18:40
Ovako prljav motor je nocna mora samo jednog coveka  [zvizdi]

...a jel bi poverovao da ti kazem da je taj covek bio ovakav pa i jos gore blatnjav...i onda mu se jednog dana smucilo...  [ludak]

VR 46

Nije valjda crvena tandzara presudila da se samo r-ovi voze? ;D :-*
Twist of wrist!

stilgar

Danas mi stigo pinlock crni i zuti iz louisa (onaj sa akcije 4.95e po komadu), montirao crni sutra javljam utiske. Nisam imao rupe na viziru pa sam ko onaj japanac busio rupe i montiro. videcemo kako ce se pokazati u praksi.





patak91

Bila danas voznjica
Bio i u servisu da produ¾e garanciju za amburator, al kasno sam otisao, pobego lik koji lupa pecate, al mi je drugi lik isproveravao punjenje i u kakvom je stanju baterija, i naravno sve full ;)


Glava Dole

Citat: stilgar poslato 23 Decembar, 2015, 19:56
Danas mi stigo pinlock crni i zuti iz louisa (onaj sa akcije 4.95e po komadu), montirao crni sutra javljam utiske. Nisam imao rupe na viziru pa sam ko onaj japanac busio rupe i montiro. videcemo kako ce se pokazati u praksi.






Isti je kao moj, videces da nece da magli uopste jedino je nocu malo zajebano ali preko dana extra, meni se zamagli sve oko njega a on kristalno cist :D

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 23 Decembar, 2015, 19:47
Nije valjda crvena tandzara presudila da se samo r-ovi voze? ;D :-*

...aaa neee  [nono] ...mnogo pre...tamo negde pred kraj 90-tih...kad sam ukapirao da se cice ne loze na krampone i blato...a ni ja vise...bilo posle toga jos mnooogo R-ova i F-ova...
 ...a i cica... ;D

banevuk

Citat: stilgar poslato 23 Decembar, 2015, 19:56
Danas mi stigo pinlock crni i zuti iz louisa (onaj sa akcije 4.95e po komadu), montirao crni sutra javljam utiske. Nisam imao rupe na viziru pa sam ko onaj japanac busio rupe i montiro. videcemo kako ce se pokazati u praksi.





Interesantno da se niko ovde nije setio ili prekopirao pinlock.Mislim parèe plastike i silikon nije nuklearna fizika  [neampojma] [neampojma]

Black Adder

Citat: lord_oblivion poslato 23 Decembar, 2015, 18:40
...stubiæ  ;D


Danas, mhhmm, ni¹ta posebno, zaglavio se, i¹èup'o se, pre¹ao jo¹ 100m i stativa  :D
Okrenuo i na istom mestu se popreèio - 0:2
jbte, pa dzaba si onomad konzervirao felne, potrosio si pola wd spreja i sad. ... jo¹ mora¹ i da ga pere¹, kakva bahatost, ima se mo¾e se  [rofl]

lord_oblivion

Jesi vid'o  [flashing]

D¾aba sam i jutros mazao lanac  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

#1611
Citat: BOKYBOY poslato 23 Decembar, 2015, 21:20
Citat: VR 46 poslato 23 Decembar, 2015, 19:47
Nije valjda crvena tandzara presudila da se samo r-ovi voze? ;D :-*

...aaa neee  [nono] ...mnogo pre...tamo negde pred kraj 90-tih...kad sam ukapirao da se cice ne loze na krampone i blato...a ni ja vise...bilo posle toga jos mnooogo R-ova i F-ova...
 ...a i cica... ;D

...evo,nasao sliku mog poslednjeg enduro motorcikla pred samu prodaju...a ovaj tocak desno je motor koji ga je zamenio...Kawa GPX 750R... [yahoo]

http://s18.postimg.org/x5ti4j7kp/734932_1671832883057216_4459794598241316900_n.jpg

...a ovde je sve pocelo...Grcka,Stavros...1979 god... [srce]



jevta

Citat: banevuk poslato 23 Decembar, 2015, 21:32
Citat: stilgar poslato 23 Decembar, 2015, 19:56
Danas mi stigo pinlock crni i zuti iz louisa (onaj sa akcije 4.95e po komadu), montirao crni sutra javljam utiske. Nisam imao rupe na viziru pa sam ko onaj japanac busio rupe i montiro. videcemo kako ce se pokazati u praksi.





Interesantno da se niko ovde nije setio ili prekopirao pinlock.Mislim parèe plastike i silikon nije nuklearna fizika  [neampojma] [neampojma]

Za¹to silikon
folija od fascikle i selotejp i proðe zima na taj naèin A mo¾e i da se nama¾e vizir i ne magli

Glava Dole

cime namaze? Ja probao penu za brijanje i deterdzent za sudove i bilo jos gore tj kad malo zamagli izgledalo ko umrljano :D

banevuk

Citat: Milos96 poslato 24 Decembar, 2015, 11:46
cime namaze? Ja probao penu za brijanje i deterdzent za sudove i bilo jos gore tj kad malo zamagli izgledalo ko umrljano :D
! No longer available   [neampojma] [neampojma] [neampojma]


mkt

Citat: BOKYBOY poslato 24 Decembar, 2015, 10:59
Citat: BOKYBOY poslato 23 Decembar, 2015, 21:20
Citat: VR 46 poslato 23 Decembar, 2015, 19:47
Nije valjda crvena tandzara presudila da se samo r-ovi voze? ;D :-*

...aaa neee  [nono] ...mnogo pre...tamo negde pred kraj 90-tih...kad sam ukapirao da se cice ne loze na krampone i blato...a ni ja vise...bilo posle toga jos mnooogo R-ova i F-ova...
 ...a i cica... ;D

...evo,nasao sliku mog poslednjeg enduro motorcikla pred samu prodaju...a ovaj tocak desno je motor koji ga je zamenio...Kawa GPX 750R... [yahoo]

http://s18.postimg.org/x5ti4j7kp/734932_1671832883057216_4459794598241316900_n.jpg

...a ovde je sve pocelo...Grcka,Stavros...1979 god... [srce]





do jaja  [thumb_up]
pogotovo ova fotka sa mora  [clapp] [clapp] [clapp]

BOKYBOY

...eh...
...moze li neko da mi kaze koji je ovo motor... [neampojma]

Hurricane


Andreja

Trebalo bi da je neka CB.

Je l' ovo XT350? Po¹to vidim da ima dve bregaste.

Doooooooo jaja! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D