Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

makinjo

Citat: Milos96 poslato 22 Decembar, 2015, 15:29
Nisam ja al oprao ga decko u perionici jebao mu kevu, a nije se videlo ni koje je boje maltene koliko je na njemu bilo blata i svega i svacega(vozena stalno pa i po kisi), ovako cista nije bila nikad otkad je kod mene, taman se vidi i moj rad(slike celog motora obecao jos odavno nakon farbanja pa vise nikad nije bio cist, cekao da kupim retrovizor i zmigavce i tako i ostalo, oni su sad u sobi samo jos da se nakace a ovakav retrovizor nisam uspeo da nadjem al dobijaju ga u motobikeu na prolece) :D



Jel to ovo uff pozajmio njegov telefon da slikas ? :D

Black Adder

nije u perionici, u liènoj re¾iji, posle vo¾nje po ki¹i, valjalo je oprati ga i podmazati lanac













Glava Dole

Citat: Black Adder poslato 22 Decembar, 2015, 18:53
nije u perionici, u liènoj re¾iji, posle vo¾nje po ki¹i, valjalo je oprati ga i podmazati lanac

...


Moj je perionicu prvi put video sad u Cacku jer nemam uslova za pranje i mogu ti reci da mi se svidelo... ostavio motor, doso kuci(preko puta je, nisam ni znao da imam tu perionicu, Borisa mi nagovestio :D ), ja ispeko cevapcice i otisao po gotov motor, decko trazio samo 200din, jos 100 za pivo sam ga jedva ubedio da uzme(vozio je hondu 600 pa valjda zato, prvo sto je rekao je da je honda fabrika sve ostalo radionice [rofl] )
A meni inace ovako nikad nije ispao koliko god se trudio, uvek bilo nekih mrlja od vode itd, sad je ko da je upravo izlakiran, svaka mu cast :)

Black Adder


Glava Dole

Citat: makinjo poslato 22 Decembar, 2015, 18:52
Citat: Milos96 poslato 22 Decembar, 2015, 15:29
Nisam ja al oprao ga decko u perionici jebao mu kevu, a nije se videlo ni koje je boje maltene koliko je na njemu bilo blata i svega i svacega(vozena stalno pa i po kisi), ovako cista nije bila nikad otkad je kod mene, taman se vidi i moj rad(slike celog motora obecao jos odavno nakon farbanja pa vise nikad nije bio cist, cekao da kupim retrovizor i zmigavce i tako i ostalo, oni su sad u sobi samo jos da se nakace a ovakav retrovizor nisam uspeo da nadjem al dobijaju ga u motobikeu na prolece) :D



Jel to ovo uff pozajmio njegov telefon da slikas ? :D

Jok, to je onaj spomenuti, trecina vrednosti motora itd :D

Glava Dole

Citat: Black Adder poslato 22 Decembar, 2015, 19:02
a tako ti je reko .....  [rofl]

Tako tako, kad je to rekao bilo mi je jasno zasto decko ima borisinu preporuku [rofl]


castor

Citat: Milos96 poslato 22 Decembar, 2015, 19:06
Tako tako, kad je to rekao bilo mi je jasno zasto decko ima borisinu preporuku [rofl]

Al' se taj reglera namijenjaoooo... Pitaj ga za ¹emu, mo¾da ima neku...
It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole

Kazem ja, ako ovo moje cudo ikad proradi plivacu u parama samo od njih :D

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 22 Decembar, 2015, 18:52
Jel to ovo uff pozajmio njegov telefon da slikas ? :D

[rofl] [clapp]

Izgleda da je pro¹ao MM kurs fotografije...  [rofl]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Steta jos sto nisam zensko da udarim selfi u bikiniju pored wc-solje, onda bih bio kompletan [rofl]

Lazic

Nije danas, u nedelju, okaèio vi¹ak delova o pikado kod Juge u radionici... :o ;D


http://s4.postimg.org/ip02yzvrw/20151220_142428_1.jpg

BOKYBOY

...a jel moze unapred...? ...evo,ja cu sutra da sredim EX-UP... [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

A ne pita¹ kako sam uspeo da ovo izvedem... ;D

Glava Dole


Lazic

Neæu da vam ka¾em... :P [rofl]

edit:
U stvari hoæu... :D
Rakija, pivo, rakija, pivo, rakija, pivo, rakija, pivo, rakija, pivo... ;D

lord_oblivion

...stubiæ  ;D


Danas, mhhmm, ni¹ta posebno, zaglavio se, i¹èup'o se, pre¹ao jo¹ 100m i stativa  :D
Okrenuo i na istom mestu se popreèio - 0:2

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF


BOKYBOY

 :o au brate...svaka ti cast...samo ti je malo slabasan taj agregat za toliko blato...

VR 46

Citat: lord_oblivion poslato 23 Decembar, 2015, 18:40
...stubiæ  ;D


Danas, mhhmm, ni¹ta posebno, zaglavio se, i¹èup'o se, pre¹ao jo¹ 100m i stativa  :D
Okrenuo i na istom mestu se popreèio - 0:2


Ovako prljav motor je nocna mora samo jednog coveka  [zvizdi]
Twist of wrist!