Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Andreja

Je l' to Glen ¹iri posao ili imate neki drugi izvor? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Jel moza ta hemija na kola? Posto su mi kola sva u sitnim ogrebotinama...

UFF


Glava Dole


UFF

za motor treba ma nje materijala ali je teze uraditi plus moras da ga rasklapas i nekako fiksiras plastike za rad a kod auta ne
svakako je jeftinije za motor ali kao sto rekoh sam materijal je skup, glen je puko ogromne pare za ekskluzivnog uvoznika za srbiju i isao u usa na obuku
cene ce biti kad bude tema

Darko

pa pazi , ako ce da ispoliram vizir da bude vise od 1000 din , bolece me pace da em dajem crvenu i jos plus moram da trljam ko budala ,ako vec mogu  Ivanu da dam dve crvene da mi napravi novi vizir i da dodjem kuci , zamenim za 15 sec i nakrivim kapu ili pijem pivo sa Migetom  ;D ;D

UFF

zato ja i necu da radim vizire
imas recimo nov motor od 10.000eur i ispadne ti u mestu i dobije par ogrebotina na laku mozda blage i na farbi...
ne bi dao 50-100e recimo da ti se to sredi da se ni ne primecije?
znas koliko ce kostati farbanje i nalepnice za bocnu stranicu? i pitanje je kako ce ispasti i na kraju i ako bude dobro opet imas nov ali farbani motor

najbolje se pokaze na starijim vozilima koja su izbledela od sunca... ali opet vlasnici tih vozila nece da placaju tu uslugu da bi ih vratili u prvobitno stanje
realno nije ovo trziste za taj proizvod, ali videcemo

bigbad86

PA ja na primer imam i polirku ovu
http://www.alatiimasine.com/products/images/s-21936-1308589311.jpg
Samo mi treba ta masa ili sta god da je i neko da mi pokaze :) A rado bih prvo vezbao na svom viziru od stare kacige. Inace mi je i vizir od motora u kurcu :)

Hattrick

#1570
Citat: freepartyman poslato 20 Decembar, 2015, 02:50
Jebote doslo vreme da je normalno da se "druzis" sa 99tim godistem  [flashing]

Pogotovo ako su ovako totalno moderne.  :)



lord_oblivion

Oblatnjavio i sebe i motor, zavr¹io u nekim njivama a krenuo na slavu kod prijatelja  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: Darko poslato 20 Decembar, 2015, 16:38
pa pazi , ako ce da ispoliram vizir da bude vise od 1000 din , bolece me pace da em dajem crvenu i jos plus moram da trljam ko budala ,ako vec mogu  Ivanu da dam dve crvene da mi napravi novi vizir i da dodjem kuci , zamenim za 15 sec i nakrivim kapu ili pijem pivo sa Migetom  ;D ;D
Ni¹ta ti ne trlja¹, samo doðe¹ plati¹ i nosi¹ i za 15 sec montira¹. Plus ¹to ova hemija ima i UV za¹titu.


Neko me pitao kako se vidi noæu kroz tretirani vizir pa evo da ovde odgovorim - isto kao i kroz fabrièki.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

provalio sam da ovaj ima èetri migavca, pa se malo igraao ukljuèi iskljuèi. kuul ;D

mrle

Citat: lord_oblivion poslato 21 Decembar, 2015, 02:26
Citat: Darko poslato 20 Decembar, 2015, 16:38
pa pazi , ako ce da ispoliram vizir da bude vise od 1000 din , bolece me pace da em dajem crvenu i jos plus moram da trljam ko budala ,ako vec mogu  Ivanu da dam dve crvene da mi napravi novi vizir i da dodjem kuci , zamenim za 15 sec i nakrivim kapu ili pijem pivo sa Migetom  ;D ;D
Ni¹ta ti ne trlja¹, samo doðe¹ plati¹ i nosi¹ i za 15 sec montira¹. Plus ¹to ova hemija ima i UV za¹titu.


Neko me pitao kako se vidi noæu kroz tretirani vizir pa evo da ovde odgovorim - isto kao i kroz fabrièki.

Kupio sam nov pinlok, stavio ga na stari vizir koji je podno¹ljivo izgreban, ali bi bilo bolje da je ovako tretiran.
Sada, nov vizir je 3500-4000din za n102. Koliko bi ovo ko¹talo?

lord_oblivion

Sasvim sigurno manje od novog  :)
Cene æe biti u temi RestorFX.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


VR 46

Ma sta ce ti tank,stavi flasicu...tesko bre ovo  [rofl] [rofl] [rofl] :-*
Twist of wrist!

Glava Dole

Nisam ja al oprao ga decko u perionici jebao mu kevu, a nije se videlo ni koje je boje maltene koliko je na njemu bilo blata i svega i svacega(vozena stalno pa i po kisi), ovako cista nije bila nikad otkad je kod mene, taman se vidi i moj rad(slike celog motora obecao jos odavno nakon farbanja pa vise nikad nije bio cist, cekao da kupim retrovizor i zmigavce i tako i ostalo, oni su sad u sobi samo jos da se nakace a ovakav retrovizor nisam uspeo da nadjem al dobijaju ga u motobikeu na prolece) :D




Glava Dole

Citat: VR 46 poslato 21 Decembar, 2015, 14:55
Ma sta ce ti tank,stavi flasicu...tesko bre ovo  [rofl] [rofl] [rofl] :-*

Ja sam tako davno vozikao staru TZRku dok se plastike i rezervoar sredjivali [rofl]