Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2015, 00:40
i bese si uzimao polovnu kacigu(sto ja ne bih nikad pa makar nosio i kinesku od 1000din, kad znam da se neko znojio u njoj iso bi peske, lakse mi)?

Tako ti i sa devojkama? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole

Hahahha onaj poredi glavu i dupe, ovaj devojke i kacigu... a logicno da vise volim one koje su 'malo presle' nego neku sa bunarom medju nogama(sto je isto i sa kacigom koja se 'razgazila' prema tudjoj glavi a sad pocnes ti da je nosis, postavu i da promenis celu unutrasnjost mislim da ne mozes, kad sam ja kupio ovu moju zuljala me mesec dana da nije bilo sanse da je vozim reko 20min jer bole obrazi i sve, sad se prilagodila prema mom obliku lica i kao salivena je, taman kako treba da svuda blago pritiska a nigde ne zulja, da je sad prodam nekom ko ima drugaciji oblik glave na nekim mestima bi mu verovatno bila i labava a negde stezala). A higijena... jeste, moze da se sredi i ocisti al mene to nekako odbija podsvesno, ne mogu da uticem na to kao sto ni sa kim ne mogu da delim ni odecu il obucu, takav sam jbg jace je od mene, ljudi se razlikuju...

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2015, 14:43
Hahahha onaj poredi glavu i dupe, ovaj devojke i kacigu... a logicno da vise volim one koje su 'malo presle' nego neku sa bunarom medju nogama(sto je isto i sa kacigom koja se 'razgazila' prema tudjoj glavi a sad pocnes ti da je nosis, postavu i da promenis celu unutrasnjost mislim da ne mozes,

...nisi ti puno pièki opipo kurcem vidim ja.
Nije to sapun sine da se potro¹i. Ovo nema veze s mozgom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Malo ga zablatnjavio



©teta da stoji èist u gara¾i :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2015, 14:43
Hahahha onaj poredi glavu i dupe, ovaj devojke i kacigu... a logicno da vise volim one koje su 'malo presle' nego neku sa bunarom medju nogama...

Èinjenica je da nije isto sa ¾enom koja je raðala i sa onom koja nije. Ali ni tu nema pravila. Ali da je ba¹ bunar nisam naleteo ni na jednu. Meni su sve komotne.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Aussweis

Citat: mareskin poslato 19 Decembar, 2015, 15:02
Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2015, 14:43
Hahahha onaj poredi glavu i dupe, ovaj devojke i kacigu... a logicno da vise volim one koje su 'malo presle' nego neku sa bunarom medju nogama...

Èinjenica je da nije isto sa ¾enom koja je raðala i sa onom koja nije. Ali ni tu nema pravila. Ali da je ba¹ bunar nisam naleteo ni na jednu. Meni su sve komotne.


Samo da ne bude da si bacio virslu u hodnik!  :D
Sve ima cenu ili čast!

mali_zmaj



ja sam svoju kacigu dobio od kolegice koja ju je kupila u Italiji dobro je platila,stavila na glavu,i dok je do¹la do kuæe pucala joj glava..,dva tri puta ju je stavila skontala da to nije to.....  ja do¹ao na moto skup u Pulu oti¹ao kod nje na kafu ona meni kacigu na sto i eto ti... hjc je ima double ring vezanje..,praktièno nova..,ja je natakario na glavu,i do Banja Luke,i ni¹ta,niti me glava boli , niti me ¹ta ¾ulja ,niti duva.. extra kaciga..,lagana...,veli ona meni da ju je ba¹ masno platila tad..,samo mi taj pinlock ostaje da kupim..,i da dobio sam i onu vreæu i zatamnjeni vizir... polovna mo¾e ali kad zna¹ od koga,i koliko je no¹ena... drugaèije ni za ¾ivu glavu...
jin-jang

Black Adder

provozo konja do Ledina, sreo Kola, tra¾io ¾utu boju ....

FANTOM

Citat: mareskin poslato 19 Decembar, 2015, 15:02
Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2015, 14:43
Hahahha onaj poredi glavu i dupe, ovaj devojke i kacigu... a logicno da vise volim one koje su 'malo presle' nego neku sa bunarom medju nogama...

Èinjenica je da nije isto sa ¾enom koja je raðala i sa onom koja nije. Ali ni tu nema pravila. Ali da je ba¹ bunar nisam naleteo ni na jednu. Meni su sve komotne.


Ma to ti nema pravila ja sam imao jednu gospodju od 30 leta sto je rodila uska full ... , a kad je uporedim sa nekom prakljacom od 22 leta koja je izgleda imala kilometrazu poprilicnu , ma idi tuces u prazno samo sljapka :D ahahahaha

UFF

30 leta gospodja?
to bre picetina mlada, nije kvalifikovana ni za milf jos uvek, tek tamo od 35

mareskin

Citat: UFF poslato 19 Decembar, 2015, 23:52
30 leta gospodja?
to bre picetina mlada, nije kvalifikovana ni za milf jos uvek, tek tamo od 35

©ta su ti ova deca :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: FANTOM poslato 19 Decembar, 2015, 23:46
Citat: mareskin poslato 19 Decembar, 2015, 15:02
Citat: Milos96 poslato 19 Decembar, 2015, 14:43
Hahahha onaj poredi glavu i dupe, ovaj devojke i kacigu... a logicno da vise volim one koje su 'malo presle' nego neku sa bunarom medju nogama...

Èinjenica je da nije isto sa ¾enom koja je raðala i sa onom koja nije. Ali ni tu nema pravila. Ali da je ba¹ bunar nisam naleteo ni na jednu. Meni su sve komotne.


Ma to ti nema pravila ja sam imao jednu gospodju od 30 leta sto je rodila uska full ... , a kad je uporedim sa nekom prakljacom od 22 leta koja je izgleda imala kilometrazu poprilicnu , ma idi tuces u prazno samo sljapka :D ahahahaha

Samo joj ka¾e¹ da prekrsti noge i udri :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

ja sad prcam nesto od 30 dina i iskreno ne pamtim kad sam ga munuo u nesto tako usko  8)

lord_oblivion

Sredio vizir na integralki (restorFX), samo sa spoljne strane. Unutra¹nju æu da zavr¹im kad stignem.

Pre :




U toku :






Posle :




Provozao se danas a Bogami æu i sutra  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

Citat: lord_oblivion poslato 20 Decembar, 2015, 01:04
Sredio vizir na integralki (restorFX)

dobra hemija a?

time pocinjem da se bavim na prolece, radim samo motore, ekskluziva baaatooo :D

lord_oblivion

Ja æu radim vizire za kacige i vizire za motore i skutere. Takoðe od proleæa. Mo¾da i ranije.

Taman sam danas testirao po ovoj maglu¹tini, sva vlaga se skuplja u kapljice i ni¹ta se ne razmazuje i slinavi.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Kolko je cimanje da se to uradi na viziru? Imam dve stare kacige i polirku, neku einhelovu pa bih vezbao malo.

Lazic

Citat: UFF poslato 19 Decembar, 2015, 23:52
30 leta gospodja?
to bre picetina mlada, nije kvalifikovana ni za milf jos uvek, tek tamo od 35
Sad glumi¹ veæeg papu od pape, m.i.l.f.=mother I like to fuck... :D Svaka koja se poraðala, ako valja je milf... :D Osim ako ne misli¹ na g.i.l.f. :o [rofl]

UFF

a ako ima 35 godina i dobra je picka a nije se porajdala onda nije milf? izgleda ko milf onda mora da je milf
svakako je veca milfaca od nekog derista ispod 2 leta koja je rodila dete

bigbad86 nije tesko uraditi ali je hemija skupa i nema je u prodaji