Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Zamenio sajlu gasa, napravio nocnu voznjicu po cacku, stisnuo je malo na otvorenom i ususkao da odmara :D

Gligoric

Citat: K_A_W_A poslato 19 Novembar, 2015, 16:13
Pa prvo, kod nas u ovoj njasre drzavi nema nista da se kupi. Drugo, Trion iz Bg kao uvoznik Givi kofera za Srb nema kofere, a ovaj V56 nisu nikada ni videli, niti su imali.. Imace mozda neke Givi kofere (par komada), ali u martu-aprilu. Trece, zeleo sam malo i da se provozam. Kofer sam platio 310e i potrosio sam jos jedno 90e na gorivo, klopu i jos neke sitnice. Motoland iz Bg je mnogo ozbiljnija firma i stvarno imaju puno robe, ali samo rade sa Kappa koferima, a ja sam zeleo Givi. Ja cim sam se uputio na put za Budimpestu po kofer, vise nisam nista gledao ni dali mi je nesto skuplje 20-30-40e ili je jeftinije. Zelim to da imam SADA i to je to.  [cheers]

Potpuno podrzavam,zelim to sad! :) hahaha :)

mkt

`hocu sad i hocu sve`
podrzavam takodje  [thumb_up] [thumb_up]

joka


Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 19 Novembar, 2015, 20:04
Zamenio sajlu gasa, napravio nocnu voznjicu po cacku, stisnuo je malo na otvorenom i ususkao da odmara :D

budi dobar, preko puta ti zivi jedno 5 policajaca [rofl]

Lazic

Citat: Gligoric poslato 19 Novembar, 2015, 20:22
Citat: K_A_W_A poslato 19 Novembar, 2015, 16:13
Pa prvo, kod nas u ovoj njasre drzavi nema nista da se kupi. Drugo, Trion iz Bg kao uvoznik Givi kofera za Srb nema kofere, a ovaj V56 nisu nikada ni videli, niti su imali.. Imace mozda neke Givi kofere (par komada), ali u martu-aprilu. Trece, zeleo sam malo i da se provozam. Kofer sam platio 310e i potrosio sam jos jedno 90e na gorivo, klopu i jos neke sitnice. Motoland iz Bg je mnogo ozbiljnija firma i stvarno imaju puno robe, ali samo rade sa Kappa koferima, a ja sam zeleo Givi. Ja cim sam se uputio na put za Budimpestu po kofer, vise nisam nista gledao ni dali mi je nesto skuplje 20-30-40e ili je jeftinije. Zelim to da imam SADA i to je to.  [cheers]

Potpuno podrzavam,zelim to sad! :) hahaha :)
I jaaaaa... ;D

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 19 Novembar, 2015, 20:41
Citat: Milos96 poslato 19 Novembar, 2015, 20:04
Zamenio sajlu gasa, napravio nocnu voznjicu po cacku, stisnuo je malo na otvorenom i ususkao da odmara :D

budi dobar, preko puta ti zivi jedno 5 policajaca [rofl]

To samo mene moze da snadje hahahah bese neki od njih ima one cerke? :D I prihvati me na FBu, mislim da sam uboo pravi profil, prepoznao te kad sam trazio drugarice one komsike po listi prijatelja ;D

Bori¹a

aaa ne ne
taj sto ima cerke nije obican pandur, on je u zardinjeriji, ovi su saobracajci :D

MIGE

popio sam par rakija i setio se da imam moped u garazi ...neprocenjivo  :)

UFF


MIGE


Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Samo se setio pa mu be¹e toplo oko srca i onda je navalio na jo¹ rakije... ;D

UFF

 [rofl]

kao digo mi se kurac sad bi bas jebo nesto...

hej pa ja imam dobru lepu zgodnu zenu kuci i nju mogu da jebem

super

hajde da sjebem jos malo alkohola pa da odem da spavam sa osmehom na licu  [rofl]

grber

Sredio hidrauliku od kvacila i skinuo zadnji deo rama da mu sredim neke sitne pukotine.



Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a





pa jebem im mater jel im ovo belo :(
mozda ga zuta pozicija jebe?

Darko

Cekaj da padne mrak pa vidi ... ;)

A mozda ti i prljava fasada pa ti se cini

Hahahaha

MIGE

Citat: UFF poslato 19 Novembar, 2015, 23:51
[rofl]

kao digo mi se kurac sad bi bas jebo nesto...

hej pa ja imam dobru lepu zgodnu zenu kuci i nju mogu da jebem

super

hajde da sjebem jos malo alkohola pa da odem da spavam sa osmehom na licu  [rofl]
pa tako nekako  :)

Bori¹a

Citat: Darko poslato 20 Novembar, 2015, 20:00
Cekaj da padne mrak pa vidi ... ;)

A mozda ti i prljava fasada pa ti se cini

Hahahaha
u pravu si... po mraku totalno druga prica, sija u picku materinu :D a i jeste fasada zuta hahahahah

viper

Izvadio akumulator i stavio na punjaè, mislim da mu je vreme za zimski san. :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)