Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Kalesin

Promenjeno ulje, antifriz, ocisceni karbovi ustelovani, sredjena sajla gasa, sredjen sauh, sve utegnuto i sredjeno.....i sutra idem po njega...jupijeeeej...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

VR 46

Gde si cistila i ustelovala karbove?  :)
Twist of wrist!

Kalesin

Radio mi prijatelj sa Du¹anovca. :)
Mnogo dobar majstor ali na zalost nema vise radionicu, sad samo kuæna varijanta i to retko kome...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Kostić

kud spomenu sajlu gasa. meni radi na tri licne od kako su ga doneli a ja seo na njega, evo ima godina. mogo bi da promenim i ja da ne spadne na dve licne

Andreja

Ima da ide 400 kad zameni¹, neæe vi¹e da glavi na pola :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

ne glavi bre, radi ko sat, nego se brinem da ne ode jo¹ koja licna pa ostane na jednoj. to bi veæ bilo veoma nemarno sa moje strane ;D

Kalesin

Ma moja samo glavila malo...sad se okrece kao po loju....cela je za sad sve licne na broju :P
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

SSZGO

danas sam zamenio ventil zadnjeg tocka tj gume

u voznji mi je naprsao ventil i poceo da se krivi i da pusta vazduh, pri nekim vecim brzinama, sva sreca na pravcu, guma je ispustila za kratko vreme

kupio sam mali kompresor u c-marketu koji se kaci na upaljac kola i naduvao gumu za nekih dva minuta i polako do servisa, u sporijoj voznji nije se ispumpala

mali kompresor 15e, ventil 5e, rad na zameni ventila 25e



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Darko


sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

SSZGO je em Piroæanac, em snagator, odgurao ga je do C-marketa... ;D Nego ¹to mu obièno plate 50 e trening, a sad je em morao da ve¾ba, em da da pare... ;D

SSZGO

Citat: sremac poslato 29 Oktobar, 2015, 16:42
Slep sluzba ne radi tu cetvrtkom ?

Radi ali ja bih pre da guram kilometar nego da izgubim dva ili vise sata sa slep sluzbom. Cak stavise osiguran sam za ove ispade na putu I osiguranje bi poslalo svoju ekipu ali dok oni dodju...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bigbad86


VR 46

Citat: Kalesin poslato 28 Oktobar, 2015, 21:48
Radio mi prijatelj sa Du¹anovca. :)
Mnogo dobar majstor ali na zalost nema vise radionicu, sad samo kuæna varijanta i to retko kome...
[thumb_up]
Twist of wrist!

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 29 Oktobar, 2015, 18:53
A vreme je novac...

Brate i ja bih pre gurao kilometar nego da ih èekiæam 2 sata, èak i da ne plaæam... ;D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

Nije ni novembar poèeo, kakva soba?  [dunce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Biker-Boy

Nije poceo, al pocece, temperature padaju, a svakako sam na poslu preko dana, mozda bi uvatio poneki vikend da se provozam, ali necu da se cimam, ne volim voznju kad je 10 stepeni i manje, a i svakako sam svorc xD  tako da mi nema voznje do proleca, odose mi sve parena bajk, moram malo da se oporavim finansijski
I feel the need..... the need for speed !!!

Andreja

To veæ razumem u potpunosti... Imao sam enduro koji jedva èeka sneg ali nekako uvek ostanem bez posla i kinte pre zimu a zaliha nigde...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D