Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY


stilgar

Citat: mrle poslato 15 Oktobar, 2015, 15:45







Lazicev uticaj je eskalirao u ovom slucaju :) skini oklope i te plastike ispod sedista i onako ne teraju motor i nosi da se krpe a ti vozi golaca bez oklopa. Ovako je strasno :)

Lazic

©ta Laziæev uticaj, kod mene posle 10 padanja je i dalje sve na svom mestu... Skoro... :D Nema selotejpa, a vezice jedino ¹to dr¾e je nosaè kofera, a to je tako fabrièki... ;D


http://s17.postimg.org/62sxmj00e/IMG_20151009_142524_1.jpg

VR 46

Kad si lanac i lancanike prao poslednji put?:D
Twist of wrist!

Dukags

Stvarno, malo ti je ko ono ¹ta znam, ali ako skoro menja¹ ¹to da pere¹

Inaèe sam danas zamalo sipao novi antifriz

Kostić

otvorio dekl, pa zatvorio. dosta je.

mrle, sve te lepljive trake æe da se skinu. kupi kesu vezica, zabu¹i¹ po rupu, mo¾e¹ da zare¾e¹ pa da se pregituje, ve¾e¹ i æao. borin triumf je uvezan tako i dr¾i za sve pare. a ubiven je ko nakovanj, pa sastavljen od iks sitnih delova koji dr¾e. i moj naravno, al po mom. da se sve vidi

Glava Dole

Ako ce vec da gituje onda moja metoda lim i pop nitne zakon :D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2015, 20:51
©ta Laziæev uticaj, kod mene posle 10 padanja je i dalje sve na svom mestu... Skoro... :D Nema selotejpa, a vezice jedino ¹to dr¾e je nosaè kofera, a to je tako fabrièki... ;D


http://s17.postimg.org/62sxmj00e/IMG_20151009_142524_1.jpg
Lazicu mislio sam na nacin, upgredovo je tvoje resenje sa vezicama, na selotejp, onaj za pakovaanje koji kad se osusi nece da ga skine nikad, ni farbanje mu nece pomoci, bar da je naso plavu duch tape, pa lepo obmota i otvori ko covek temu "Srpska Laziceva uradi sam skola" :) i detaljno nam sa sve fotografijama objasni kako je to "sredio" :)

BOKYBOY

#1128
@Laki...ajde i vezice...i selotejp...i lanac opran 74-te...ali zasto gasis motor na kill-switch??? :o [prebicute]

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: VR 46 poslato 16 Oktobar, 2015, 00:26
Kad si lanac i lancanike prao poslednji put?:D
Nikad, ¹to...? ;D La¾em, kad sam ga kupio 2009-te predhodni lanac sam "oprao" posle par nedelja, u roku od par stotina kilometara se rastegao kao ¾vaka... :o Tad sam rekao sad i nikad vi¹e... ;D Dodu¹e oprao sam ga aksel sszgo-m, a nisam dovoljno isprao... ;D



Citat: BOKYBOY poslato 16 Oktobar, 2015, 16:05
@Laki...ajde i vezice...i selotejp...i lanac opran 74-te...ali zasto gasis motor na kill-switch??? :o [prebicute]
Gasim ga 6 godina na kill switch, isti kurac dal' okren'o kljuè ili stisnuo dugme, strujno kolo je strujno kolo, prekinuo ga dugmetom ili kljuèem, a ovako bar znam da mi radi kill switch... ;D

Darko

Borisa - od registracije si napravio nauku !!! 16 slika i postova o registraciji

Jel u Èaèku toliki problem registrovati motor ?

castor

Nije u Èaèku, ali Bori¹i izgleda jeste...
It's the ride that matters, not the bike…

patak91


makinjo

Pri svakom gasenju na kill swith iscuri malo kompresije :)

Lazic


patak91

ma daaaaj, ko da je problem dosipati kompresiju svaki put kad palim motor ;D

Darko

Citat: castor poslato 16 Oktobar, 2015, 19:34
Nije u Èaèku, ali Bori¹i izgleda jeste...

Pa dal je do Borise ili do Cacka - jebem li ga ...

Mada , kad bolje razmislim , Borisa je ipak..,

Hahahahah

@ patak - pa tebi mozda nije ali meni jeste . Ja nemam onaj reducir. Kako da skinem poklopac na dekli ... Ambalaza za kompresiju uopste nije mala da pridjes dole !!