Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

patak91

Obrnuo, smrzo sam se go govno na snegu :D
Sad ide ko podmazan :)

Biker-Boy

ja cekam jos jedan lep dan da odradim poslednju voznjicu, napunim tank do daske, pa pranje, pa sobica :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

nadam se da cu sutra moci da ga provozam, oteram na tehnicki i okupam za dubok san :D

BOKYBOY

#1103
Citat: Bori¹a poslato 14 Oktobar, 2015, 18:21
oteram na tehnicki i okupam za dubok san :D

...kakav tehnicki ako ide u zimski san? [neampojma]
p.s.Mome nema spavanja...bice tu jos voznje...pa Dedamrazijada...ma dok ne padne sneg stoji u stend baju pun do cepa... ;D [dancing]

Bori¹a

istice registracija jebo joj otac majku

Lazic

Citat: misa-pei poslato 11 Oktobar, 2015, 23:38
Labaviji lanac èuva lanèanike. Pretegnut mo¾e da ih pojede za 20km. Probao. :)
I kad ka¾em labaviji, ne mislim toliko da mo¾e da spadne.
Dotegao dva puta za jo¹ malo 4 godine, oprao ni jednom(osim u subotu po ki¹i), onom tvojom metodom proveravanja na lanèaniku, kao nov... ;D :-*

patak91

Nema spavanja dok ne padne sneg :)
Nisam za dzabe registrovao motor ako cu se par puta godisnje provozati, ne padaju pare sa drveca :P

Ivan1979

Freewind spakovan na sigurno,suvo i toplo mesto gde ce sacekati prolece ili kupca  :D

Lazic

Kakvo bre pakovanje, èime æu na pos'ooooo... :o ;D

makinjo

Citat: Bori¹a poslato 14 Oktobar, 2015, 19:31
istice registracija jebo joj otac majku
Pa ako ga neces voziti. Odjavis tablicu i sacekas pocetak sezone :)
Ja planiram kao i svake sezone da ha vozim i preko zime.
Naravno ne kao Kosta po snegu :)

Bori¹a

onda moram da platim novu tablicu i saobracajnu na poceyku sezone a to mi ne treba :D

Darko

Citat: makinjo poslato 14 Oktobar, 2015, 22:36
Citat: Bori¹a poslato 14 Oktobar, 2015, 19:31
istice registracija jebo joj otac majku
Pa ako ga neces voziti. Odjavis tablicu i sacekas pocetak sezone :)


cini mi se da placas neke penale za to , dal bese 3 ili 4 crvene ,a ?

mali_zmaj

ja planiram da operem motor,lanac i da ga podmazem,ali ova usrana kisa nikako da stane sunce li joj.... i kazu globalno zatopljenje..,gdje je,gdje je vise...
jin-jang

mrle

izlepio sve polupano selotepom i zategao celu desnu stranu vezicom (onom crnom debelom). Ni¹ta ne landara. Samo jo¹ da nabavim migavac.

joka

Citat: mrle poslato 15 Oktobar, 2015, 09:14
izlepio sve polupano selotepom i zategao celu desnu stranu vezicom (onom crnom debelom). Ni¹ta ne landara. Samo jo¹ da nabavim migavac.
Polako æe se prepoznajemo, kao Motomanijaci, sa vezicama raznih boja!   [neampojma]  :D   [cheers]

juga


joka


papaja

Citat: mrle poslato 15 Oktobar, 2015, 09:14
izlepio sve polupano selotepom i zategao celu desnu stranu vezicom (onom crnom debelom). Ni¹ta ne landara. Samo jo¹ da nabavim migavac.

Prosao sam ti malopre pesice pored motora, skroz je to o.k, samo teraj  [thumb_up]

mrle


Bori¹a



evo veziceeeeee :D smorih se u picku materinu na tehnickom sam 2 sata nema struje a ako se vratim kuci mrzi me da idem opet da odradim :D