Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2015, 14:44
Citat: mrle poslato 08 Oktobar, 2015, 09:17
izgubio zadnje desni migavac.
Ispao mi negde od mosta na adi do tramvajskog mosta.
Postavlja se pitanje kako zna¹ da je bio prisutan kod mosta na adi... ;D Trebalo malo bolje to da prièvrsti¹... ;D A ko ti ka¾e, sve sam migavce pogubio, tj narand¾aste delove... ;D

zato ¹to je radila lampica na kontrolnoj tabli, a kod tramvajskog nije radila (svetli non-stop).
A za¹to nije prièvr¹æen, u drugoj temi vidi fotku motora nakon udesa.

Kostić

ti ba¹ nema¹ sreæe. razbi¹e mu sve plastike. al ima¹ ne¹to, ¹to retko ko ima. osetio si kako izgleda lanèani a ti na motoru u sredini. od tog nema gore...

Lazic

#1062
Citat: mrle poslato 08 Oktobar, 2015, 15:03
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2015, 14:44
Citat: mrle poslato 08 Oktobar, 2015, 09:17
izgubio zadnje desni migavac.
Ispao mi negde od mosta na adi do tramvajskog mosta.
Postavlja se pitanje kako zna¹ da je bio prisutan kod mosta na adi... ;D Trebalo malo bolje to da prièvrsti¹... ;D A ko ti ka¾e, sve sam migavce pogubio, tj narand¾aste delove... ;D

zato ¹to je radila lampica na kontrolnoj tabli, a kod tramvajskog nije radila (svetli non-stop).
A za¹to nije prièvr¹æen, u drugoj temi vidi fotku motora nakon udesa.
Znam da nije bio prièvr¹æen, zato sam i napisao da je trebalo da ga malo bolje prièvrsti¹... :-* Inaèe ja toliko èesto dajem migavce da bih primetio posle mesec dva da nije tu... ;D

mrle

ma samo da odradim procenu ¹tete, ima da ga utegnem ¹irokim braon selotepom i vezicama, auto lakom... znam sebe, neæu ga ni popraviti, potro¹iæi pare....

Lazic


lord_oblivion

Citat: mrle poslato 08 Oktobar, 2015, 15:43
...ima da ga utegnem ¹irokim braon selotepom i vezicama, auto lakom... znam sebe, neæu ga ni popraviti, potro¹iæi pare....

Predla¾em administraciji da otvori podforum KAKO SE NE...  [flashing]  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Za¹to, pa moj skrpih tako prekjuèe... ;D ;D ;D

mrle

i jo¹ ako se potrudim pa preko selotepa neki poliester git, pa vajanje plastike i gita (nov vid umetnosti, glina je pro¹lost)...

Kostić

iskreno, meni se dopada tako polupan. ja bi ga tako vozio uz malo vezica, ¾ice i izolirke. sad je ba¹ seksi. (mislim ¾ao mi je ¹to su ti polupali motor, da ne bude zabune )

da nabrojim tri komada:

hurikejnov nikad sklopljen

moj - najbolji, naranvo

i sad tvoj

mislim, nismo mi badava moto manijaci

;D

Lazic


mrle


Kostić

ti se podrazumeva¹ po difoltu ;D a mi smo tvoji uèenici

Lazic

Citat: mrle poslato 09 Oktobar, 2015, 09:17
Citat: Laziæ poslato 08 Oktobar, 2015, 19:21
A moj...?!? ;D

tvoj nikad nije ni bio ceo.
Kad te ne bi mrzelo da pogleda¹ slike na bjb-u sa kraja decembra 2009-te, video bi koliko je novo izgledao... ;D Zato danas... :o ;D Ko ga jebe, pali radi ide... ;D


http://s17.postimg.org/62sxmj00e/IMG_20151009_142524_1.jpg


E da, montirao migavac danas, du¾an pivo divnom èoveku za profi sferno staklo... :D

Ovom stranom je drljao 15 metara pre par dana, ni¹ta mu ne fali... :D

Glava Dole

Spucao iljadarku kroz rezervoar posle 2 nedelje nepipanja :D Bio sam srecan ko malo dete, nisam siso dok nije doso do rezerve :D Kolko sam bio odusevljen posle 2 nedelje vucaranja po javnim prevozima znaci.... uhhh.... nek odmori preko zime u lepom suvom okruzenju a na prolece ide ona blago meni u cacak pa makar oci povadio sa mojima :D

Kostić

ja moj motor nisam vido dva dana. ako neko zna, dal je uop¹te ispred zgrade, nek javi...

juga

Ispod nastre¹nice , ne brini to niko osim tebe ne zna da tera!

Kostić

otkud znam, mo¾da nekome trebaju delovi pa ga odnese. danas je treæi dan, kako ga nisam video. nedostaje mi, a mrzi me da silazim da ga pitam, jel mu ladno.

BOKYBOY

#1077
...bilo mi dosadno...kisa ova pljusti...lepo smuckao nesic,pustio the Cult i polako...skinuo oklope...skinuo EX-UP ventil i podmazao ga,pregledao sajle i sve ostalo,brisnuo lepo sve oklope i agregat Klinom multisajn i lepo sve vratio nazad,pokrio motor i ususkao ga da ne ozebe ko Kostin... ;)

http://s4.postimg.org/wabeclxb1/12030690_1652322488341589_1739931187_n.jpg
http://s11.postimg.org/99nkgt99v/12064124_1652322498341588_1064828719_n.jpg

Kostić

pa ka d je devojka, jasmina... moj je bre mu¹ko. masan prljav i debeo :P

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 10 Oktobar, 2015, 20:04
pa ka d je devojka, jasmina... moj je bre mu¹ko. masan prljav i debeo :P

...jest al zato je Dzasmina ko devojcica...u punoj snazi...a tvoj Gedza zanemocao nesto... :P