Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Citat: eclipse4 poslato 29 Septembar, 2015, 04:14
Tako sto ces ici u banku uplatiti 55 dinara na ziro racun i kad ti banka vrati priznanicu ti dodas jos 000 iza 55 dinara (primer) i onda kako nemaju nacina da to i provere ti si auto registrovao za toliko para.(za svaku taksu uplatis tako sicu),e sad ako bankar ukapira sta radis moze da te prijavi a i jebe mu se da te prijavi,ali ako imas druga u banci resio si posao.

tu foru su provalili davnih dana. lik je u Ni¹u plaæao struju pa dopisivao jedinicu, dvojku trojku na poèetku cifre. Ako obrati¹ pa¾nju, kada puste uplatnicu  u ¹tampaè on otprinta na dnu iznos i sve ostale podatke. To potom overi radnik banke/po¹te i parafira. Ako ¹alteru¹a ili organ proveri-sjebavanje. A sve ima u kompu banke-po¹te. Takoðe se muvalo i sa uplatama oko osiguranja gde je uplaæivan manji iznos. Ali to puca lagano, jbg-dr¾ava ne trpi konkurenciju. http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/135/Hronika/2033447/Ni%C5%A1,+hap%C5%A1enja+zbog+zloupotrebe+polo%C5%BEaja+.html
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle

veæ sam napisao, proveravaju se samo dve uplate. One idu na ceo izno0s, ovo i ne uplaæuju.

UFF

pa ako to sve ide preko agencije bole me q sto da ne pristanem
ako ga provale on je najebao, ja pojma nisam imao ostecen naivni gradjanin platio sam punu cenu a sta su oni radili posle da dobiju polisu i reg nalepnicu ja pojma nemam....

ali ako nema firmu iza sebe onda ko ga jebe mogu to i sam duradim

Darko

Citat: eclipse4 poslato 29 Septembar, 2015, 04:14
Tako sto ces ici u banku uplatiti 55 dinara na ziro racun i kad ti banka vrati priznanicu ti dodas jos 000 iza 55 dinara (primer) i onda kako nemaju nacina da to i provere ti si auto registrovao za toliko para.(za svaku taksu uplatis tako sicu),e sad ako bankar ukapira sta radis moze da te prijavi a i jebe mu se da te prijavi,ali ako imas druga u banci resio si posao.


Jesi ti to nekad uradio ? Sta je sa iznosom koji izadje kad provuce kroz masinu i odstampa 55 din ? Dole nemas mogucnost da prepravis

penzos

Pa ako ide preko agencije, tada je super! Bukvalno te, ono, zabole ki.. Oni veæinom imaju nekog u muriji ko im zavr¹ava posao. Ali sam da vr¹lja¹ i poku¹ava¹ je user u najavi. Mada i tada mo¾e¹ da se pravi¹ blesav, pa ako proðe-proðe.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


Biker-Boy

Bio juce u Adi kod Roberta da mi montira novi cunak, prezadovoljan sam, covek je extremno pedantan, extra je odradjeno, uzor je bila Yoshimura RS3


I feel the need..... the need for speed !!!

stilgar

Citat: Biker-Boy poslato 07 Oktobar, 2015, 17:24
Bio juce u Adi kod Roberta da mi montira novi cunak, prezadovoljan sam, covek je extremno pedantan, extra je odradjeno, uzor je bila Yoshimura RS3



kad si vec bio kod njega trebo si da trazis onu plocicu RACE da ti zanituje za auspuh.

Biker-Boy

ne, ja sam bas hteo ovako da bude, bez plocica i nalepnica, to samo narusava savrsenstvo oblika i sjaja :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Ja bih iz po¹tovanja prema njegovom delu tra¾io i to, i sa ponosom ga reklamirao. [cheers]
AKo mo¾e¹ na PP samo kolko te iza¹lo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Ja ga verbalno reklamiram, ko god pita, a i da ne pita, ja ga upucujem kod Roberta, covek me kupio, stvarno je ok lik, prijatan, i sto se tice posla perfekcionista, kad sam usao u radionicu sve mi bilo jasno, znaci NIGDE prasine, sve cisto, uredno, skladno, organizovano, a to mu se vidi i po radu, stvarno je extra, ni najmanju zamerku nemam.
A inace nisam planirao da idem kod Roberta, mislio sam da ne radi vise, citao sam na forumima da covek ima zdravstvenih problema, i da cas radi, cas ne, pa kako se potrefi... i onda sam prvo kontaktirao preko Fejsbuka onog drugog lika iz Ade (Dragon Ada exhaust) ali on mi jedno 4-5 dana nije nista odgovarao, pa sam u medju vremenu stupio u kontakt s Robertom i ustanovio da jos radi pa sam se dogovorio s njim.
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

meni bas obrnuto... istvan iz ade mi je odgovorio odmah i dogovorio sam se, dok mi je robert tek par dana posle rekao za njegov problem i da ne moze da prihvati posao...

Biker-Boy

bem li ga, sudbina, no bitno je da imamo gde da radimo auspuhe za mnogo manje para nego sto bi platili originalne, mogu mislit koliko kosta original Yoshimura rs3 , da se ukenjas :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini


Biker-Boy

100 evritja ,  cunak+montaza+db killer
I feel the need..... the need for speed !!!

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Oktobar, 2015, 20:49
Ja bih iz po¹tovanja prema njegovom delu tra¾io i to, i sa ponosom ga reklamirao. [cheers]
AKo mo¾e¹ na PP samo kolko te iza¹lo.

...mene isto pitao koju zelim plocicu...rekoh,necu plocicu vec hocu da mi utisnete Vas logo...samo mi je skromno rekao ''hvala''... [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

http://s9.postimg.org/pzdmyqavj/11752452_1640343922872779_4274712569728578076_n.jpg

Gavrolini

Vidim da ce me na prolece zena isterati iz kuce kad napravim spisak za motor :)

mrle

izgubio zadnje desni migavac.
Ispao mi negde od mosta na adi do tramvajskog mosta.

eclipse4

Citat: Darko poslato 30 Septembar, 2015, 11:29
Citat: eclipse4 poslato 29 Septembar, 2015, 04:14
Tako sto ces ici u banku uplatiti 55 dinara na ziro racun i kad ti banka vrati priznanicu ti dodas jos 000 iza 55 dinara (primer) i onda kako nemaju nacina da to i provere ti si auto registrovao za toliko para.(za svaku taksu uplatis tako sicu),e sad ako bankar ukapira sta radis moze da te prijavi a i jebe mu se da te prijavi,ali ako imas druga u banci resio si posao.


Jesi ti to nekad uradio ? Sta je sa iznosom koji izadje kad provuce kroz masinu i odstampa 55 din ? Dole nemas mogucnost da prepravis

imas stampac...tj ima taj koji se time bavi ;)

Lazic

Citat: mrle poslato 08 Oktobar, 2015, 09:17
izgubio zadnje desni migavac.
Ispao mi negde od mosta na adi do tramvajskog mosta.
Postavlja se pitanje kako zna¹ da je bio prisutan kod mosta na adi... ;D Trebalo malo bolje to da prièvrsti¹... ;D A ko ti ka¾e, sve sam migavce pogubio, tj narand¾aste delove... ;D