Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE


bobangsxr

Citat: Darko poslato 27 Septembar, 2015, 16:29
Citat: bobangsxr poslato 26 Septembar, 2015, 21:29
Vec treci vikend luftiram zadnju kocnicu i nikako da uspem da odradim kako treba... bio sam u ponedeljak na tehnicki i nije prosao zbog kocnice... i danas pokusao sa crevom od prednje da prenesam na zadnju i nikako nece [veryangry] mislim to sam rad
io danas na motociklu  ;D ;D :D

Ides na tehnicki za motor ?!

Pa da.... u Svajcarskoj i motori idu na tehnicki pregled  :)

BOKYBOY


MIGE

Citat: BOKYBOY poslato 27 Septembar, 2015, 23:48
Citat: MIGE poslato 27 Septembar, 2015, 21:16
spremio za zimski san

...rano je brate jos... ;)
nije bato moj...nema tablice...glupo je da mu sad metnem,neka ceka prolece

Lazic

Citat: bobangsxr poslato 27 Septembar, 2015, 23:39
Citat: Darko poslato 27 Septembar, 2015, 16:29
Citat: bobangsxr poslato 26 Septembar, 2015, 21:29
Vec treci vikend luftiram zadnju kocnicu i nikako da uspem da odradim kako treba... bio sam u ponedeljak na tehnicki i nije prosao zbog kocnice... i danas pokusao sa crevom od prednje da prenesam na zadnju i nikako nece [veryangry] mislim to sam rad
io danas na motociklu  ;D ;D :D

Ides na tehnicki za motor ?!

Pa da.... u Svajcarskoj i motori idu na tehnicki pregled  :)
Jebe¹ Evropu... ;D

jevta

Citat: bobangsxr poslato 26 Septembar, 2015, 21:29
Vec treci vikend luftiram zadnju kocnicu i nikako da uspem da odradim kako treba... bio sam u ponedeljak na tehnicki i nije prosao zbog kocnice... i danas pokusao sa crevom od prednje da prenesam na zadnju i nikako nece [veryangry] mislim to sam rad
io danas na motociklu  ;D ;D :D
Ne znam kako je to na tvom motoru.Ali na dosta modela zbog nezgodnog polozaja klesta godi kad se skinu klesta pa malo okrenu za luftiranje.Okrenes tako da sisica bude najvislja tacka.

A da i kod nas u NS motori idu na valjke

Lazic


srbac

Idu na valjke, pa ga som ispusti i polomi nesto !!!

jevta

Ima dodatak neki za motor.I ja sam im kazo nemoj da se igrate,pa oni pitali oces ti reko neka hvala da se rvem sa 250 kila eto ga vama pa gledajte kako ce te.Kad sam video kako ide posle sam terao i ja nije problem.

ljupche92

Citat: Laziæ poslato 28 Septembar, 2015, 00:57
Aha, i vi ste Evropa...;D
Kad sam u Aprilu registrovao motor u Kraljevu, morao  sam da vozim motor na valjke.  :D
[cheers] [cheers] [cheers]

bobangsxr

Citat: jevta poslato 28 Septembar, 2015, 00:47
Citat: bobangsxr poslato 26 Septembar, 2015, 21:29
Vec treci vikend luftiram zadnju kocnicu i nikako da uspem da odradim kako treba... bio sam u ponedeljak na tehnicki i nije prosao zbog kocnice... i danas pokusao sa crevom od prednje da prenesam na zadnju i nikako nece [veryangry] mislim to sam rad
io danas na motociklu  ;D ;D :D
Ne znam kako je to na tvom motoru.Ali na dosta modela zbog nezgodnog polozaja klesta godi kad se skinu klesta pa malo okrenu za luftiranje.Okrenes tako da sisica bude najvislja tacka.

A da i kod nas u NS motori idu na valjke

Meni je problem sto sve radim ispred zgrade i cim mi kapne malo ulja moram pod hitno da cistim...  dobio sam bio kocnicu ali onaj cika na tehnickom kaze da nije kako treba zadnja, a prednju sam izluftirao samo tako  :D... oteracu ga u servis pa nek mu rade sta znaju....
Inace se ovde motori ne voze na valjke... jedan cika prvo izkontrolise vizuelno motor dali je sve u redu pa ga posle i nagazi malo na poligonu  ;D

Lazic

Citat: ljupche92 poslato 28 Septembar, 2015, 01:26
Citat: Laziæ poslato 28 Septembar, 2015, 00:57
Aha, i vi ste Evropa...;D
Kad sam u Aprilu registrovao motor u Kraljevu, morao  sam da vozim motor na valjke.  :D

:o Okru¾eni smo Evropom... [panic] [panic] [rofl] [rofl]

eclipse4

ja i za auto i za motor samo okrenem tel i javim kilometrazu od oka samo da nije mnogo manja ili veca i onda odem po  nlepnicu  ;D

Flavius Valerius Aurelius

#1033
Pre neki dan primetim da je pukla manzetna na homokineticki (atv). Nakanio se da zamenim...
Skinuo par stvari, blablabla, dosle kocnice na red....dva srafa... Oba upekla k'o komsikina p* i oba puknu. Popizdeo sam.
Jedva ih skinem sa "screw extractor". ('Bem li ga kako se to zove kod nas?) 5 piva kasnije i oko 2 1/2 sata, zavrsio govno.


jevta

Pokrio motor da ne ozebe i upalio grejanje u kuæi [panic]

mrle

Citat: eclipse4 poslato 28 Septembar, 2015, 02:15
ja i za auto i za motor samo okrenem tel i javim kilometrazu od oka samo da nije mnogo manja ili veca i onda odem po  nlepnicu  ;D
godinama tako.

I pre mesec dana me mrzelo da se cimam do Banovog brda, da bih dao èekove...
I odem u Gandijevu na par minuta od mene. Dobar dan, dobar dan... mo¾e na rate, mo¾e, sve ok, priprema ona papirologiju i ka¾e : "34.500din".
Pitam odakle joj ta cifra kada je svuda oko 28.000. Pokupim sve ono i pozovem ortaka na Brdu da vidim da li je kod kuæe. Ka¾e mi on da æe oko 21h biti na nekoj lumperajki u bloku kod mene. Doðe, uzme sve i samo ujutru da pokupim nalepnicu.
I kad hoæe¹ po pe esu, u ovoj Srbiji neæe da ide.

Hurricane


UFF

ja zvao lika da registrujem 530i
regularno 110.000rsd
ona kaze kod mene upola od toga
ja rekoh koja agencija i na koju foru?
on kaze sateboliqrac spremis mi 55.000rsd i dobijes polisu i nalepnicu
[neampojma]

eclipse4

Tako sto ces ici u banku uplatiti 55 dinara na ziro racun i kad ti banka vrati priznanicu ti dodas jos 000 iza 55 dinara (primer) i onda kako nemaju nacina da to i provere ti si auto registrovao za toliko para.(za svaku taksu uplatis tako sicu),e sad ako bankar ukapira sta radis moze da te prijavi a i jebe mu se da te prijavi,ali ako imas druga u banci resio si posao.

mrle

hteo ja tako preko kuma da registrujem multiplu, ali se ne isplati cimanje, ispadalo 24.000din. Za veæe kubika¾e se isplati. Fora je u tome ¹to se proveravaju samo uplate osiguranja i izrade nalepnice. Ovo ostalo niko ne kontroli¹e u dr¾avi. zato prolazi. Ali ako ih uhvate...