Glavni meni

©ta ste danas uradili na va¹em motociklu?

Započeo Hurricane, 21 Januar, 2015, 11:49

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Jes' lepa (model) al' ne mere po ¹oderu k'o kinez  :P
Mada, kad bi takva jedna bila moja, mislim da bi i¹la za sve pare  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Citat: castor poslato 24 Septembar, 2015, 22:01
Da nisi zaboravio koju nulu mo¾da?
Znao bih da sam toliko pre¹ao ove godine... :(

Kostić


bigbad86

Ja od kad sam se vratio sa mora nisam ga ni pogledao, nemam vremena od posla. Posle kad zahladni necu imati posla al ni lepog vremena da ga vozim :(

Lazic

Ja bar do posla i nazad, svaki dan 8km... :(

Glava Dole

Pocastio ga sa malo goriva i izvozao malo sa suzama u ocima, sutra idem za Cacak a tesko da ce biti sa mnom bar do sledece sezone.... ko da se navikava sad na gradski prevoz i pesacenje, znaci trudim se da ne razmisljam o tome... ne kazu dzabe da je najgora kletva daboga imao pa nemao :( Kako mi se ne ide od kuce uhhh tek me danas sve stiglo i pukle emocije ceo dan sam ko popisan :(

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 26 Septembar, 2015, 20:51
Pocastio ga sa malo goriva i izvozao malo sa suzama u ocima, sutra idem za Cacak a tesko da ce biti sa mnom bar do sledece sezone.... ko da se navikava sad na gradski prevoz i pesacenje, znaci trudim se da ne razmisljam o tome... ne kazu dzabe da je najgora kletva daboga imao pa nemao :( Kako mi se ne ide od kuce uhhh tek me danas sve stiglo i pukle emocije ceo dan sam ko popisan :(

Za¹ta bre? poèinje¹ da studira¹??
e moj majmune, tek æe¹ sad da vidi¹ ¹ta je ¾ivot... da mi je da se vratim u 19tu... bilo me i gde treba i gde ne treba...
;)
Studije su najlep¹i period ¾ivota.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Pa da, studije... Ehh nadam se da si u pravu :) Mada ako bude lepih koleginica da mi objasnjavaju matematiku u stanu nasamo prilagodicu se valjda nekako :D

bigbad86

Sto ne poteras motor tamo gde studiras?

bobangsxr

Vec treci vikend luftiram zadnju kocnicu i nikako da uspem da odradim kako treba... bio sam u ponedeljak na tehnicki i nije prosao zbog kocnice... i danas pokusao sa crevom od prednje da prenesam na zadnju i nikako nece [veryangry] mislim to sam rad
io danas na motociklu  ;D ;D :D

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 26 Septembar, 2015, 21:25
Sto ne poteras motor tamo gde studiras?
Potpuno sam zbunjen, pa ne ide na kraj sveta nego u Èaèak... :o ;D


@Bobangsxr:
Tu ti ne¹to ne valja, u ¾ivotu nisam ispu¹tao vazduh du¾e od 5 minuta po toèku, ako je sve ispravno i 5 minuta je mnogo...

bobangsxr

Citat: Laziæ poslato 26 Septembar, 2015, 21:51
Citat: bigbad86 poslato 26 Septembar, 2015, 21:25
Sto ne poteras motor tamo gde studiras?
Potpuno sam zbunjen, pa ne ide na kraj sveta nego u Èaèak... :o ;D


@Bobangsxr:
Tu ti ne¹to ne valja, u ¾ivotu nisam ispu¹tao vazduh du¾e od 5 minuta po toèku, ako je sve ispravno i 5 minuta je mnogo...

Ja stvarno ne znam sta je u pitanju... prednju sam izluftirao ocas posla, a ova zadnja nikako  [neampojma]

Glava Dole

Citat: bigbad86 poslato 26 Septembar, 2015, 21:25
Sto ne poteras motor tamo gde studiras?

Bih ja ali prave moji problem kao ne treba ti u pocetku, ti ludis i ovde pred nama a sta bi tek tamo radio itd... plase se sin jedinac jbg :D Ne mogu da izvoljevam sad kad sam usrao prijemni u novom sadu :D A Kraj sveta il cacak isti mi kurac kad svakako nisam kuci i ne mogu tako cesto da dolazim s obzirom da jedan dolazak bez 3500din ne moze da prodje dakle jednom mesecno max :D

Lazic

Mene su malo malo naopako vaspitali, kakvo izvoljevanje, kakve pièke materine, sedne¹ na motor i ode¹ u Èaèak, prestaæe da gunðaju ako ga ili sebe ne sjebe¹ tamo... ;D

Glava Dole

keva bi onda upalila vrv puntica, doletela u cacak i olupala je, ne bi yamahi vise ni pop nitne pomogle, svadjamo se zbog toga svakodnevno vec ihahaj unazad, al ja  napadam diplomatski, pobedicu sigurno, uvek bude po mom  ;D Bez obzira na to za mene je to novi zivot, tamo ne znam ama bas nikog(sem salteruse gde sam se upisao), ostavljam sve ovde gde sam od rodjenja i idem u nepoznato pa me to malo smorilo danas, sad sam se vec oraspolozio, poceo sam da gledam sa pozitivnih strana(mada nije bilo lako iako sam inace optimista) :D

Andreja

Kako pi¹e¹, èovek bi rekao da ide¹ u Sibir na 20 godina :D Biæe ti jebeno mo¾da prvih pet dana, posle je sve do jaja :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mareskin

Citat: Andreja poslato 27 Septembar, 2015, 11:46
Kako pi¹e¹, èovek bi rekao da ide¹ u Sibir na 20 godina :D Biæe ti jebeno mo¾da prvih pet dana, posle je sve do jaja :)

Bogami... Èaèak je to ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

lord_oblivion

Relocirao svirenu, napravio bolji nosaè.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Darko

Citat: bobangsxr poslato 26 Septembar, 2015, 21:29
Vec treci vikend luftiram zadnju kocnicu i nikako da uspem da odradim kako treba... bio sam u ponedeljak na tehnicki i nije prosao zbog kocnice... i danas pokusao sa crevom od prednje da prenesam na zadnju i nikako nece [veryangry] mislim to sam rad
io danas na motociklu  ;D ;D :D

Ides na tehnicki za motor ?!

banevuk

Citat: Darko poslato 27 Septembar, 2015, 16:29
Citat: bobangsxr poslato 26 Septembar, 2015, 21:29
Vec treci vikend luftiram zadnju kocnicu i nikako da uspem da odradim kako treba... bio sam u ponedeljak na tehnicki i nije prosao zbog kocnice... i danas pokusao sa crevom od prednje da prenesam na zadnju i nikako nece [veryangry] mislim to sam rad
io danas na motociklu  ;D ;D :D

Ides na tehnicki za motor ?!
[rofl] [rofl] Samo tiæu.... [policaja] [policaja] [policaja]